Kniha  "Nejen dětská duše v ohrožení" | crowdfunding kampaň

Novinky - Kniha "Nejen dětská duše v ohrožení"

Kniha, nabízející netradiční, ale přesto v praxi ověřené informace o podstatě psychického napětí u dětí i dospělých. Kniha, která léčí. Kniha v kůži.

Knihy

27. květen 2014

Poděkování a pozdrav evropským vědcům!

Další z krabice poznámek ke knize

Děkuji na prvním řádku všem podporovatelům, těm odvážným mořeplavcům po moři rozbouřených duší!!! Zatím je naše společná kocábka teprve 12%, ale ani Odysseus to tam neměl lehké a navíc si najal Mentora, aby mu mezitím vychoval Telemacha, jeho syna. Tento Mentor byl první mentor na světě…

 Ale ke knize…

 Dnes Vám toho naservíruji z krabice poznámek k přemýšlení více. Už proto, že na webových stránkách Reflexu zveřejnili objev evropských vědců. Pozor! Vědci přišli na to, cituji z článku na www.reflex.cz: „…Skupina evropských vědců dokázala, že trauma zažité v mládí může ovlivnit negenetický mechanismus spravující výskyt genů ve spermiích mužských myší. A myslí si, že tento nález vysvětluje, proč potomci traumatizovaných myší vykazují stejné depresívní chování jako jejich rodiče. O tom právě pojednává studie zveřejněná v časopise Nature Neuroscience…“, konec citátu.

 Přeji vědcům a jiným odborníkům i přes duši hodně dalších úspěchů a já to vezmu pro vás zkratkou, aby jste nemuseli na jejich snažení a výsledky čekat dalších padesát let… Už proto, že než se specialisté přes hmotu (tělo) a psyché (duši) domluví a začnou pořádně spolupracovat, možná tu už ani nebudeme… Jo a navíc to mají trochu ti vědci nepřesné…;-)

 Existují dva světy. Svět viditelný, hmatatelný a svět neviditelný, nehmatatelný a přesto stejně skutečný jako svět první. Svět těla (hmoty) a svět duše (nehmoty). V každém z těchto světů platí určitá pravidla, např. zákon o zachování energie. Tyto světy jsou ve vzájemném vztahu, jak si všímá stále více např. psychosomatický přístup rostoucí skupiny klasických odborníků.

 Výše citovaní vědci nemuseli trápit myši. Jenže mají standartizované postupy…Podle mne vkládat do hmoty nehmotu je systémová chyba, která nemůže časem ani ve vědeckém světě obstát.

 Pokud nemáte problém s výše uvedeným počtem světů (2) a jejich základní definicí, pokračujte ve čtení, prosím.

 Nejen laické veřejnosti je dostatečně známo, že nový jedinec vzniká cca v okamžiku, kdy se spermie potká s vajíčkem a dohodnou se, že to spolu zkusí. My ale upřesníme, vy přispěvovatelé odvážní a já, co si to bere na triko, že se to týká pouze jednoho světa z těch dvou skutečných, a to je pouze světa hmotného a tělesného.

Přidejme nyní možnou teorii o tom, že tělo/člověk je nedílným propojením dvou světů, hmotného a nehmotného. Tělo (hmotu) máme vyjasněnou, přejděme nyní k nehmotě – psyché/duši.

 Co když je to celé tak, že stejně jako vzniká nové tělo, vzniká stejným způsobem i nová duše, tedy psyché, psychika? Neviditelný kus jednoho rodiče se dohodne s neviditelným kusem rodiče druhého, že to spolu zkusí… Selský rozum, nic složitého, řekl by jeden… Třeba jeden mentor.

 Takže pokud by si vědci chtěli pořídit knihu Nejen dětská duše v ohrožení stejně jako vy, dozvěděli by se více a místo myší by se zrovna vrhli na rodiče depresivních a traumatizovaných dětí a řešili by vše jiné, než obsahy spermií a vajíček…

 Více bude třeba v knize. Uvidíme.

Příjemný a inspirující večer, odvážní mořeplavci…

Zpět na výpis

  • Splněno 61 203 Kč (102 %)
  • 102 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 24 Startérů

Autor projektu

Jan Pokorný - obrázek
  • projekt od Jan Pokorný
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dobrá duše

Podpora pomocí txt - až dotyčný najde bílé peříčko na nečekaném místě, je to poděkování za jeho podporu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Zvědavec

E-mailové poděkování přispěvovateli a elektronická verze knihy ve formátu nejméně .pdf. K tomu poštou zaslaná zlatá rybička ze skla, plnící tři přání, ve formě ručně vyrobeného kvalitního přívěsku na krk z malé domácí sklářské dílny.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Praktik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Bojovník

Pro lidi s vážným onemocněním. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk.
Bojovníci obdrží navíc Knihu radosti, vázanou ve světlé kůži. Více o této odměně v novinkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Empatik

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace v dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 100 Kč

Nadšenec

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 600 Kč

Záchranář

Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk a elektronická verze knihy. Dále v případě zájmu hodinová telefonická konzultace k dané tématice včetně přenosného dárkového poukazu na osobní konzultaci (60 min) v Praze a okolí nebo na dvě hodinové telefonické konzultace pro někoho, komu chcete pomoci či si odpočinout od jeho dlouhodobých stesků bez viditelného posunu k lepšímu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 400 Kč

Hrdina

Individuační zážitek. Nejméně dvouhodinová osobní konzultace v terénu v CHKO Český ráj za rozumného počasí. Osobně předaný nebo zaslaný originál knihy s věnováním autora včetně zlaté rybičky na krk je pro Hrdinu samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Velmistr

Velmistr bude jmenovitě uveden v doslovu knihy, stručně popisujícím klíčové momenty jejího vzniku. Pouze osobně předaný originál ručně vázané knihy s věnováním autora včetně dekorování zlaté rybičky na krk. Kromě toho si Velmistr vybere v případě jeho zájmu i místo v přírodě (v ČR), kde společně zapálíme jednoho večera slavnostní oheň a probereme do východu slunce i to, co se už tisíce let předává pouze mezi Velmistry…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 000 Kč

Poutník

Poutníka v případě oboustranného zájmu a domluvy osobně doprovodím až na Konec světa jako osobní individuační mentor. Celá pouť bude trvat jen 14 dní! Společně budeme putovat do Francie, kde se napojíme v Saint-Jean-Pied-de-Port na Svatojakubskou poutní stezku. Při pouti budeme detailně probírat nejen informace uvedené v knize. Zájemce o tuto výši příspěvku prosím v rámci fair trade o předchozí kontakt pro bližší informace o přesné formě odměny. Kromě knihy „Nejen dětská duše v ohrožení“ dostane Poutník na Cestu i osobní knihu v kožené vazbě, ale bez názvu a nepopsanou…

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit