kniha Můj domek - crowfunding kampaň

Novinky - kniha Můj domek

Podpořte tisk knihy pro děti, která jim pomůže snít, cítit, tvořit, myslet, postavit si svůj opravdový domek. Užít legraci a naučit se něco do života.

Knihy
Posílám poslední novinku k projektu Můj domek. Postupně začínám posílat odměny, které už mám. Knihy budu mít z tiskárny příští týden. Poté je budu posílat. Vše byste měli obdržet do 30.6., jak bylo slíbeno.

Pokud by se stala nějaká chyba (v poštovní adrese, email skončil ve spamu, apod.) a vy odměnu do 30.6. nedostane, budu rád, když se ozvete a všechno dořešíme. Vážím si vaší podpory a chci mít vše v pořádku.

Děkuji a přeji vám příjemné léto,

Petr

Posílám předposlední dík a poslední nádech do finále. Zbývají 4 dny a posledních 8440Kč. To už je na dosah. Pokud ještě máte kolem sebe nějaké váhavé příznivce, prosím zkuste je pošťouchnout. :)

Děkuji, pokud ještě pár minutek na sdílení najdete. Technicky Startovač doporučuje platby v posledních dnech raději provádět kartou, jelikož převod může trvat a počítá se čas, kdy je částka připsána na účtu Startovače. Stále věřím, že pro vás v sobotu budu mít dobrou zprávu, že se můžete těšit na své odměny. :)

100 startérů

Dnešního rána, 6 dní do konce kampaně, se přihlásil stý startér - děkuji mnohokrát za vaši podporu! Naděje na knížku stále žije :)