Kniha "Kresby našich dětí" - crowfunding kampaň

Kniha "Kresby našich dětí"

Luxusní krásná velká kniha A4 na křídovém papíru s obrázky i Vašich dětí, která odolá času a bude skvělým dárkem pro vaše blízké a přátele.

Knihy
Kniha "Kresby našich dětí"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tuto luxusní knihu budete mít doma nejpozději do konce listopadu a bude tak moci být unikátním dárkem pro Vaše blízké a Vaše přátele k Vánocům.

Kniha bude velmi kvalitní a odolná - ve velkém formátu A4, bude použit křídový papír a kniha bude v pevné vazbě. Vydrží staletí ...

Počet stran se bude utvářet zájmem rodičů o zařazení obrázků svých dětí. K dispozici je celkově maximálně 500 stran pro obrázky dětí a to z tiskových důvodů.

Máte možnost mi poslat obrázky Vašich dětí, které se Vám líbí a tyto se stanou součástí knihy. Počet stránek s obrázky Vašich dětí není nikterak omezen a tyto stránky budou samozřejmě u sebe. 

Jsou 2 možnosti :

1/ Pošlete mi elektronicky Vámi vytvořené stránky s obrázky tak jak chcete, aby byly v knize vytištěny. Počet obrázků a jejich rozmístění na stránce nechám na Vašem uvážení.

2/ Pošlete mi elektronicky obrázky Vašich dětí a my z nich uděláme stránky. Pokud to budeme dělat my, tak pro přehlednost umístíme na stránku maximálně 2 obrázky. 

Ze všech obrázků bude vytvořena kniha, kde bude v přední části uveden obsah knihy s abecedním seznamem dětí a s odkazem na stránky, kde budou jejich obrázky otištěny.

Pokud půjde o obrázky více Vašich dětí, budou v obsahu uvedeni společně. (např. Kristýnka a Tomášek Novákovi, Praha). 

Kniha se stane unikátem a přinese radost rodičům, prarodičům, dalším blízkým lidem i přátelům. A jsem si jist, že jednou přinese radost i  dětem samotným.

Děkuji Vám všem za podporu a spolu s Vámi se těším na úžasnou knihu, která udělá radost nám všem.

Pavel OPL

Co si o tomto projektu myslíte?