Kniha "Jsem v rozpacích" u nakladatelství Dauphin - crowfunding kampaň

Kniha "Jsem v rozpacích" u nakladatelství Dauphin

Po sedmi letech vydá Standa Černý sbírku poezie! Pokud mu pomůžete.

Knihy
Kniha "Jsem v rozpacích" u nakladatelství Dauphin

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Závažnost výpovědi lze podpořit sebevraždou, poradil mi kdysi cvokař... Nebo vydej knihu! Jdu naštěstí druhým směrem a chci, a to prosím dokonce u skvělého nakladatelství DAUPHIN, vydat svoji druhou knížku.

 

V roce 2008 jsem s nemalým úsílím vydal básnickou sbírku NA VLASTNÍ KŮŽI VERŠE. Jenže jsem si nedal pokoj... a od minulého roku sním o vydání druhé.

 

 

 

Sbírka Jsem v rozpacích, obsahuje texty psané mezi roky 2006 až 2015. Ukázky jsem rozeslal do různých českých nakladatelství. Odezva na rukopis byla vždy kladná, z finančních důvodů (protože i vydávaní knih je byznys) jej však bohužel nikdo vydat nechtěl.

Leda že bych si peníze na projekt sehnal na vlastní triko. Nějakou dobu mi to vrtalo hlavou až jsem se nakonec šťastnou náhodou dohodl s Danielem Podhradským z nakladatelství Dauphin! A VÝZVU JSEM PŘIJAL!

 

VÝZVA

Vybral jsem si možnost prostředky na vydání sehnat ZA POMOCI PŘÍZNIVCŮ A PŘÁTEL. Protože žádat o grant je podle mých informací čím dál tím složitější a navíc běh na hodně dlouhou trať.

Byl by v tom čert, aby se nám to společnými silami nepodařilo! Šanci vydat knížku, navíc u nakladateství jako je DAUPHIN, si přece nesmím nechat proklouznout mezi prsty!

 

NÁKLADY

Abychom projekt dovedli k úspěchu, je potřeba vybrat minimálně 33 000 Kč.

Částku tvoří 10 000 Kč na zaplacení profesionální grafické sazby sbírky ve dvou verzích (ekniha + verze pro tisk), na 20 000 Kč jsou vyčísleny náklady na tisk a svázání 300 ks knížky a cca 3 000 Kč dělají poplatky za zprostředkování pro Startovač.

POKUD SE VE STANOVENÉM TERMÍNU NEPODAŘÍ VYBRAT CELOU CÍLOVOU ČÁSTKU, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY SE VÁM VRÁTÍ ZPĚT!

 

UKÁZKA

 

# 50

 

Přijde podzim (chrastí, kosti...), srpen ještě plný zlosti,

nesplnil si povinnosti a ve vidu starých vin

skřípe zuby, svírá pěsti, jimiž potom do pelesti

tluče. Jenže lidé hlavou... Jako kdyby zadávali PIN.

 

 

 

52_MINI.png

  

 

n1311961034_30156107_6127333.jpg

 

 

JDU DO TOHO!

 

Jestli se vám projekt líbí, máte rádi knihy, ale z různých důvodů váháte, určitě se na mě osobně obraťte s jakýmkoli dotazem, a to buď prostřednictvím mého Facebooku, nebo mi prostě pošlete mail na stanislaw.cerny@gmail.com

 

 

JAK MNE PODPOŘIT?

 

Jsou tři možnosti.

 

  1. Buď prostřednictvím tlačítka PODPOŘIT PROJEKT v pravé horní části stránky, a to v případě, že se rozhodnete mne podpořit libovolnou částkou naprosto nezištně.
  2. Za druhé prostřednictvím SMS (nemusí zůstat u jedné, pošlete jich, kolik chcete a můžete). Návod najdete rovněž v pravé horní části obrazovky (odešlete SMS daného znění na uvedené číslo).
  3. Nejzajímavější možností je samozřejmě "nakupovat" si prostřednictvím příslušných tlačítek v pravém sloupci stránky exkluzivní ODMĚNY.

 

Pamatujte, že pokud se ve stanoveném termínu 30 dnů nepodaří vybrat celou cílovou částku, příspěvky se vám v plné výši vrátí!

 

Pokud se podaří vybrat víc než je stanovená částka 33 000 Kč, vyjde kniha ve vyšším nákladu (více než 300 ks) a budu dále investovat do propagace tak, abyste ji mohli vidět v novinách a časopisech apod. Zkrátka aby se projekt, jemuž věříte, na knižním trhu neztratil.

 

A teď pozor! Jestliže se vybere 200 % z cílové částky, nechám si na tělo vytetovat ISBN číslo sbírky (BTW: žádnou kérku nemám) a zvážím nové, kvalitnější, vydání sbírky Na vlastní kůži verše.

 

 

A TEĎ UŽ SI JEN VYBERTE, JAKÝM ZPŮSOBEM KNÍŽKU PODPOŘÍTE, A POJĎTE DO TOHO SE MNOU!

 

(Někteří možná víte, že se kromě psaní tak trochu zabývám i FOCENÍM... Na závěr bych tak chtěl ještě upozornit jednak na fotografickou ilustraci knížky, kterou jsme pro knihu zvolili (mrkněte níže), a druhak na to, že ji v rámci odměn máte možnost získat vytisknutou. Stejně jako soubor fotek z mého INSTAGRAMU dle svého výběru.)

 

_DSC0171_MINI.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?