Kniha INDIÁNI - obrázek

Kniha INDIÁNI

Jedinečná knížka pro děti, bohatě ilustrovaná, zachycující vše podstatné ze života prérijních indiánů s prostorovým táborem nakonec.

Knihy & Komiks

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Připravili jsme obrázkovou knihu pro děti i pro jejich rodiče, kde se společně rozjedeme prérií Severní Ameriky a ochutnáme život původních obyvatel – Indiánů. A na závěr si dokonce rozložíte svůj indiánský tábor o rozměru 44x32cm!

Dozvíme se, jak prérijní indiáni dobyli Velké pláně, jak žili, lovili, jaké udržovali tradice, kdo to byl Geronimo, jaká byla symbolika indiánských per,  jaký odkaz si můžeme uchovat pro dnešní dobu a mnoho dalších zajímavostí.

Všechny originální ilustrace Milana Tesleviče, známého zejména z Foglarových Rychlých šípů, vycházejí z dobových pramenů či dochovaných fotografií a nebyly dosud publikovány. Odborným konzultantem knihy je legendární cestovatel a náčelník kmene Kikapů, pan Miloslav Stingl, který se zároveň stal kmotrem knihy.

Kniha formátu 22x32 cm má 36 stran a více jak 70 ilustrací. 

vizual_dvoustrana.jpg

Protože ctíme řemeslo, je každý výtisk ručně lepen a kompletován. Svým příspěvkem pomáháte tento poctivý styl práce uchovat i pro další plánované knihy ediční řady.

Kniha o prérijních Indiánech je první z připravované řady Edice Marwin. Zkrátka plníme si naše klukovské sny a třeba jsou to i ty vaše... Máte se na co těšit!

Věříme, že přispějete na krásnou věc a uděláte radost sobě i svým dětem.

Sledujte nás na facebooku MARWIN EDITION, kde každý den zveřejníme nějakou "ochutnávku".

Jako poděkování za vaši podporu vám nabízíme tyto odměny...

odmena1.jpg

odmena2.jpg

odmena3.jpg

odmena4.jpg

odmena5.jpg

 

DĚKUJEME VŠEM! HOWG!

 

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

MARWIN - obrázek
  • projekt od MARWIN
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Krásný pocit a pohlednice s poděkováním

Zasláním 100 Kč přispíváte na krásnou věc a jako poděkování vám zašleme indiánský pohled.

Počet odměn není omezen

250 Kč

Indiánský tábor

Zasláním 250 Kč vám jako vyjádření díků zašleme rozkládací indiánský tábor. Poštovné po České republice samozřejmě hradíme my.

Počet odměn není omezen

400 Kč

Kniha Indiáni

Zasláním 400 Kč vám jako poděkování zašleme knihu přímo z tiskárny. Poštovné samozřejmě hradíme my.

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Kniha a reprodukce

Zasláním 1000 Kč se před vámi hluboce skláníme a jako poděkování vám zasíláme knihu Indiáni a reprodukci 20 x 30cm pravého indiánského náčelníka, tak jak ho ztvárnil výtvarník Milan Teslevič, který přidá i svůj autorský podpis. Poštovné samozřejmě hradíme my.

Počet odměn není omezen

4 000 Kč

Plátno a 3 prostorové knihy

Zasláním 4000 Kč jste pro nás opravdový náčelník! Velice si toho vážíme a jako odměnu vám zasíláme autorský obraz kolegy náčelníka Sitting Bulla (tisk na plátno 60x80cm, vč. vypnutí na rám) a 3x knihu Indiáni s prostorovým táborem. Dopravu po České republice samozřejmě hradíme my.

Počet odměn není omezen