Kniha Cestou k Františkovi | crowdfunding kampaň

Kniha Cestou k Františkovi

Zdravím všechny a díky, díky....teď už si to mohu dovolit..úleva velká. Kniha bude na světě, do 14 dnů. Děkuji vám všem.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Děkuji všem dosavadním startérům, přátelům, rodině, známým....je skvělé, kolik už se podařilo dát dohromady. Díky!!

Chodím ráda. Jít a cestou potkávat lidi. Sdílet, být součástí. V roce 2008 z Prahy po svatojakubské stezce do španělského Santiaga. Prvních tisíc kilometrů na kole a pak už po svých až na konec světa. A zase zpátky. Autobusem, stopem i pěšky přes Bretaň a Paříž pro zaparkované kolo ve švýcarském Bernu. Čtyři měsíce na cestě. Nezapomenutelné čtyři měsíce. Také díky deníku, který jsem psala a podle kterého vznikla moje první kniha.

 

Deset let uběhlo a já mám za sebou druhou pouť. Z Prahy do italského Assisi jsem šla během šesti let (2011-2017). A nová kniha je připravená k tisku. Jmenuje se Cestou k Františkovi, má pevnou vazbu, rozměr čtvercový 20krát20cm. Je celobarevná, 164 stran na křídovém papíře, obsahuje části map, podle kterých jsem šla a mé fotografie z cesty. A bonus navíc je autentické CD. Zaznamenané zážitky a pocity, celkem dvě hodiny čistého času.

Poutník toho nepotřebuje mnoho. Jen trochu jídla a možnost přespání. Využívám značené poutní cesty. Když jsem šla do Španělska, přispěl mi můj táta, nejraději by šel se mnou, říkal, v tom jsme si hodně podobní. Jinak si vše obstarávám a platím sama, hlavně díky své rodině.

Vybrané peníze z tohoto projektu jdou rovnou do tiskárny. Knihy rozeslané jako poděkování pro vás. Poplatky spojené s provozem této kampaně, poštovné a příprava samotné knihy s CD. Věřím, doufám, že se nám to spojenými silami povede, že knížka uvidí světlo světa a že z ní budete mít radost, že se vám bude líbit. Děkuji všem.

Jakékoliv dotazy na hanalohrova@seznam.cz

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 105 159 Kč (105 %)
  • 105 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 108 Startérů

Autor projektu

Hana Lohrová - obrázek
  • projekt od Hana Lohrová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Kniha s podpisem

Kniha Cestou k Františkovi s mým podpisem (včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Kniha s podpisem + CD

Kniha Cestou k Františkovi s podpisem a k ní přidané CD, autentický záznam z putování v délce dvou hodin(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

2 knihy a CD

Kniha Cestou k Františkovi spolu s podpisem a přidaným CD a navíc první moje vydaná knížka Jak jsem nedošla do Compostely?(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

2 Knihy s podpisem + CD a poděkování v knize

Kniha Cestou k Františkovi, samozřejmě podepsaná, CD a Vaše jméno na stránce s poděkováním v nové knize a navíc knížka Jak jsem nedošla do Compostely?(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

2 Knihy s podpisem + CD, poděkování, osobně

Knihy Cestou k Františkovi s CD a Jak jsem nedošla do Compostely? Vám osobně dovezu, podpis s věnováním na místě a v nové knížce bude na místě díků Vaše jméno.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit