Kniha Cestou k Františkovi - crowfunding kampaň

Kniha Cestou k Františkovi

Zdravím všechny a díky, díky....teď už si to mohu dovolit..úleva velká. Kniha bude na světě, do 14 dnů. Děkuji vám všem.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Děkuji všem dosavadním startérům, přátelům, rodině, známým....je skvělé, kolik už se podařilo dát dohromady. Díky!!

Chodím ráda. Jít a cestou potkávat lidi. Sdílet, být součástí. V roce 2008 z Prahy po svatojakubské stezce do španělského Santiaga. Prvních tisíc kilometrů na kole a pak už po svých až na konec světa. A zase zpátky. Autobusem, stopem i pěšky přes Bretaň a Paříž pro zaparkované kolo ve švýcarském Bernu. Čtyři měsíce na cestě. Nezapomenutelné čtyři měsíce. Také díky deníku, který jsem psala a podle kterého vznikla moje první kniha.

 

Deset let uběhlo a já mám za sebou druhou pouť. Z Prahy do italského Assisi jsem šla během šesti let (2011-2017). A nová kniha je připravená k tisku. Jmenuje se Cestou k Františkovi, má pevnou vazbu, rozměr čtvercový 20krát20cm. Je celobarevná, 164 stran na křídovém papíře, obsahuje části map, podle kterých jsem šla a mé fotografie z cesty. A bonus navíc je autentické CD. Zaznamenané zážitky a pocity, celkem dvě hodiny čistého času.

Poutník toho nepotřebuje mnoho. Jen trochu jídla a možnost přespání. Využívám značené poutní cesty. Když jsem šla do Španělska, přispěl mi můj táta, nejraději by šel se mnou, říkal, v tom jsme si hodně podobní. Jinak si vše obstarávám a platím sama, hlavně díky své rodině.

Vybrané peníze z tohoto projektu jdou rovnou do tiskárny. Knihy rozeslané jako poděkování pro vás. Poplatky spojené s provozem této kampaně, poštovné a příprava samotné knihy s CD. Věřím, doufám, že se nám to spojenými silami povede, že knížka uvidí světlo světa a že z ní budete mít radost, že se vám bude líbit. Děkuji všem.

Jakékoliv dotazy na hanalohrova@seznam.cz

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?