IMG_1722.JPG

Kniha Cestou k Františkovi Knihy

Zdravím všechny a díky, díky....teď už si to mohu dovolit..úleva velká. Kniha bude na světě, do 14 dnů. Děkuji vám všem.

Picture_2.PNG

Vybráno105 159 Kč(105 %)

105 %
100 000 Kčpožadováno
102startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Děkuji všem dosavadním startérům, přátelům, rodině, známým....je skvělé, kolik už se podařilo dát dohromady. Díky!!

Chodím ráda. Jít a cestou potkávat lidi. Sdílet, být součástí. V roce 2008 z Prahy po svatojakubské stezce do španělského Santiaga. Prvních tisíc kilometrů na kole a pak už po svých až na konec světa. A zase zpátky. Autobusem, stopem i pěšky přes Bretaň a Paříž pro zaparkované kolo ve švýcarském Bernu. Čtyři měsíce na cestě. Nezapomenutelné čtyři měsíce. Také díky deníku, který jsem psala a podle kterého vznikla moje první kniha.

 

Deset let uběhlo a já mám za sebou druhou pouť. Z Prahy do italského Assisi jsem šla během šesti let (2011-2017). A nová kniha je připravená k tisku. Jmenuje se Cestou k Františkovi, má pevnou vazbu, rozměr čtvercový 20krát20cm. Je celobarevná, 164 stran na křídovém papíře, obsahuje části map, podle kterých jsem šla a mé fotografie z cesty. A bonus navíc je autentické CD. Zaznamenané zážitky a pocity, celkem dvě hodiny čistého času.

Poutník toho nepotřebuje mnoho. Jen trochu jídla a možnost přespání. Využívám značené poutní cesty. Když jsem šla do Španělska, přispěl mi můj táta, nejraději by šel se mnou, říkal, v tom jsme si hodně podobní. Jinak si vše obstarávám a platím sama, hlavně díky své rodině.

Vybrané peníze z tohoto projektu jdou rovnou do tiskárny. Knihy rozeslané jako poděkování pro vás. Poplatky spojené s provozem této kampaně, poštovné a příprava samotné knihy s CD. Věřím, doufám, že se nám to spojenými silami povede, že knížka uvidí světlo světa a že z ní budete mít radost, že se vám bude líbit. Děkuji všem.

Jakékoliv dotazy na hanalohrova@seznam.cz

 

 

Vybráno105 159 Kč(105 %)

105 %
100 000 Kčpožadováno
102startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuHana Lohrová

Odměny

200 KčKniha s podpisem

Kniha Cestou k Františkovi s mým podpisem (včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčKniha s podpisem + CD

Kniha Cestou k Františkovi s podpisem a k ní přidané CD, autentický záznam z putování v délce dvou hodin(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 Kč2 knihy a CD

Kniha Cestou k Františkovi spolu s podpisem a přidaným CD a navíc první moje vydaná knížka Jak jsem nedošla do Compostely?(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 Kč2 Knihy s podpisem + CD a poděkování v knize

Kniha Cestou k Františkovi, samozřejmě podepsaná, CD a Vaše jméno na stránce s poděkováním v nové knize a navíc knížka Jak jsem nedošla do Compostely?(včetně poštovného)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 Kč2 Knihy s podpisem + CD, poděkování, osobně

Knihy Cestou k Františkovi s CD a Jak jsem nedošla do Compostely? Vám osobně dovezu, podpis s věnováním na místě a v nové knížce bude na místě díků Vaše jméno.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná