Kniha Cesta pohybu | crowdfunding kampaň

Kniha Cesta pohybu

aneb jak být fit bez fitness byznysu

Knihy

Kniha Cesta pohybu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rozhodl jsem se ukázat lidem jinou cestu ke zdravému těli. Jako bývalý fitness trenér jsem napsal knihu, která vás naučí cvičit tím nejjednodušším způsobem - samostatně, zdarma, s nadšením a s celoživotním zlepšením. Kniha je silně motivační a rozhodně si zaslouží místo v knihovně a to nejen všech věčných začátečníků. Proto bych rád knihu vydal a to s vaší pomocí.

7 zásad efektivního cvičení

Základ knihy tvoří 7 zásad, bez kterých nelze u cvičení nikdy uspět. Ačkoliv vám mohou být tyto zásady dobře známé, pokud není pohyb součástí vašeho života a vaše tělo není takové, jaké ho chcete mít, jednoduše je nezvládáte dodržovat v praxi. Se sedmi zásadami je cvičení mnohem jednodušší a přináší dlouhodobé zlepšení, nikoliv jen krátkodobé snížení váhy.

 

Fit bez fitness byznysu

Hlavním nepřítelem lidí usilujících o snížení váhy je paradoxně celý fitness byznys. Na základě mých zkušeností a průzkumů jsem zjistil, že čím více se lidé odevzdávají do rukou odborníků, tím menší mají šanci na úspěch. O získání skvělé postavy nerozhodují produkt nebo služba, ale naše myšlení.

 

Správné myšlení = skvělé tělo

Kdo chce vyřešit problém - musí mu napřed porozumět. Tohle pravidlo platí dvojnásob ve cvičení. Kdo chce změnit tělo, musí napřed změnit hlavu. Špatné myšlení produkuje příliš mnoho překážek - slabá vůle, chybějící motivace, netrpělivost, výmluvy, neznalost teorie cvičení apod. Pouhá změna myšlení přináší do zlepšování těla jednoduché řešení a odstraní jakýkoliv dosavadní problém.

citace001.png

V čem je kniha jiná

Kniha nepropaguje jeden druh cvičení. Nepopisuje cviky jako většina knih. A neobsahuje ani obrázky. Kniha spadá spíš do knih osobního rozvoje a jejím cílem je změna tréninkového myšlení, aby čtenář získal docela jiný pohled na pravidelný pohyb. Tím si cvičení zjednodušší a zpříjemní a vytvoří si tak nový denní rituál, díky kterému bude úspěšně zlepšovat své tělo.

 

Proč startovač a hlubší poslání knihy 

Rád bych šířil tento přístup pomocí 7 zásad napříč naší zemí a to právě pomocí knih. Ačkoliv jsem dostal kladné rekace ze dvou nakladatelství, kniha se jim nehodila do jejich plánu a tak odmítli. Rozhodl jsem se jít vlastní cestou stejně jako u cvičení a pokusit se založit nakladatelství publikující obdobné knihy. Již nyní připravuji další, se zaměřením i na děti a mládež. Mým cílem je vrátit lidem kladný vztah k pohybu a snížit nadváhu v ČR.

citace002.png

Jak funguje Startovač a jaké vás čekají odměny

Aby mohla být kniha vydána, je potřeba získat celou částku. Pokud se nám to nepodaří, vybrané peníze se vracejí zpět na vaše účty a to v plné výši. Nelze nic ztratit, můžete jen získat. A co vlastně získáte? Za tu nejmenší podporu vám pošlu moji první eknihu Dívka,která chtěla být fit. V každé další odměně už na vás čeká samotná kniha Cesta pohybu. Někdo dostane ke čtení hrnek Campier jako symbol nového nakladatelství a s některými se dokonce setkám osobně na ukázkovém tréninku. Ti, kteří se rozhodnou pro největší možnou podporu, budou zveřejněni v samotné knize. Mohou tento prostor využít například jako reklamu svých aktivit.

Ukázku z knihy si můžete přečíst ZDE.

  

Jak na tom je kniha nyní

Kniha je dopsána, má 135 stran a čeká na vydání. Vybraná částka půjde na korekturu, design (současná obálka je pracovní verzí), tisk a propagaci knihy. Plánuji vytisknout 500 kusů, což čítá cca 70% nákladů. Zbylých 30% investuji do samotné propagace knihy. Kniha bude mít ISBN a podle úspěchu bude v mém zájmu, aby měla svoje místo také v knihkupectví. 

Poděkování patří vám

Všem, kteří dočetli až sem děkuji za zájem a přeji vám šťastnou cestu pohybu :-)

Martin Schwarz

"PROČ CVIČIT SLOŽITĚ, KDYŽ TO JDE JEDNODUŠE."  

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 5 180 Kč (6 %)
  • 6 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Martin Schwarz - obrázek
  • projekt od Martin Schwarz
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

To podporuji

Za vaší podporu vám pošlu mojí první eknihu Dívka, která chtěla být fit. V této skvělé knize najdete nejen moje poděkování, ale především čtivý letní příběh o správném přístupu k pohybu a 7 zásadách efektivního cvičení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

To mě zajímá

Dotklo se vás téma pravidelného cvičení a chcete si knihu Cesta pohybu co nejrychleji přečíst? Skvěle! V této odměně vám ji pošlu ve formátu PDF i s osobním věnováním a poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

To potřebuji do knihovny

Hýčkáte si vlastní knihovnu? A rádi byste tam měli knihu, která vás nenechá v klidu? Která vás pokaždé namotivuje a nakopne do cvičení? Mějte ji tam! Knihu Cesta pohybu vám podepíšu a pošlu. Poštovné je samozřejmě v ceně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Chci výhodný balíček

Získejte knihu Cesta pohybu včetně poštovného + eknihu Dívka, která chtěla být fit + a jeden hrnek na čaj nebo kávu. Hrnek s logem CAMPIER vám také vždy připomene, že díky vám vzniklo nové nakladatelství, jehož cílem je přiblížení společnosti k pravidelnému pohybu.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

To mi musíte přivézt

Už vám někdo přivezl knihu na kole? Ne? Tak pojďte do toho! Jako poděkování vám přivezu podepsanou knihu Cesta pohybu s motivačním dopisem a hrnkem CAMPIER tam, kam budete chtít. Popovídáme si na téma cvičení a třeba se z nás stanou i dobří přátelé.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
2 500 Kč

Chci ukázkový trénink

Využijte nabídky společného tréninku. V této odměně vás čeká pohodové osobní setkání třeba někde venku na louce, ve kterém si nejdříve projdeme knihu Cesta pohybu a potom si přímo ukážeme vzorový trénink v praxi. Kniha Cesta pohybu vám samozřejmě zůstane a ještě k ní dostanete motivační hrnek CAMPIER. Můžeme se sejít kdekoliv v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Hlavní sponzor knihy

Za tuto maximální podporu budete uvedeni v knize jako ti, kteří přispěli nejvíce jak mohli. Můžete v knize uvést pouze jméno, nebo prostor využít také jako reklamu pro vaše aktivity. Součástí této odměny je samozřejmě také samotná kniha Cesta pohybu s osobním poděkováním.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit