KMENY NA MISTROVSTVÍ SVĚTA VE STREET DANCE - crowfunding kampaň

KMENY NA MISTROVSTVÍ SVĚTA VE STREET DANCE

Pomozte nám zúčastnit se Mistrovství světa ve Street Dance Show formacích v Itálii, ve městě Olbia

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám zúčastnit se Mistrovství světa ve Street Dance Show formacích v Itálii, ve městě Olbia

KDO JSME?

TAKT Liberec je velmi úspěšná taneční škola zabývající se Streetovým tancováním. Skupina je zapsána pod organizací Czech Dance Organization (dále jen CDO, http://czechdance.org/), která je jedinou licencovanou organizací, oprávněnou udělovat mistrovské tituly. A CDO je součástí International Dance Organization (dále jen IDO), která vypisuje mezinárodní soutěže Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa.

 

Tento rok jsme se po 10 letech stali MISTRY ČESKÉ REPUBLIKY STREET DANCE SHOW v dospělé věkové kategorii

 

13217218_10154093319355406_6185404162187037244_o (800x533) - kopie.jpg

Bez-názvu-1.png

Díky tomuto titulu TAKT obdržel nominaci na Mistrovství Světa, která se koná v Itálii, ve městě Olbia na ostrově Sardínie (http://fids-sardegna.it/) 15. 9 – 18. 9. 2016.

Rádi bychom vycestovali a reprezentovali naší zem, proto se snažíme sehnat podporu, která by nám tento sen pomohla splnit.

Náklady bychom využili především na dopravu, startovné a ubytování. Ostatní náklady uhradíme z vlastních prostředků. Czech Dance Organization nezajišťuje na mezinárodních tanečních soutěžích žádnou finanční podporu a proto si vždy každý z tanečníků musí veškteré náklady hradit sám.

Sháníme finance pro 20 tanečníků - celková částka byla vyčíslena na 250.000,-

  • 150.000,- DOPRAVA + TRAJEKT
  • 22.000,- STARTOVNÉ
  • 60.000,- UBYTOVÁNÍ
  • 18.000,- TÝMOVÉ OBLEČENÍ

 PROČ BYCHOM SE CHTĚLI MISTROVSTVÍ SVĚTA ZÚČASTNIT?

Naší zemi bychom rádi reprezentovali v taneční disciplíně zvané STREET DANCE SHOW. Tomuto stylu tance se věnujeme již 24 let (od založení TAKTu jako malé taneční skupiny v roce 1992). Na svém kontě máme nejen úspěchy soutěžní, ale zabýváme se také vychovou následujích generací tanečníků v naší taneční škole, která se v současné době stará o cca 300 tanenčíků. Účast na Mistrovství Světa by pro nás byla nejen životní zkušenost, ale také motivací pro další práci s budoucí generací a zároveň motivací pro další tanečníky v naší taneční škole.

JAK ČASTO TRÉNUJEME?

Naši tanečníci tráví svůj čas v tělocvičně až 4x v týdně 90minut. Náš tým je složen nejen z tanečníků, ale i lektorů, kteří se dále vzdělávají a věnují svůj čas přípravě mladších generací. Naše moto je TANEC V KAŽDÉM Z NÁS a vyjadřuje myšlenku o tom že i když každý je jiná povaha, pochází z jiného prostředí a a žije jiný život spojuje nás jedna věc a tou je tanec.

CHOREOGRAFIE KMENY // TRIBES

Pro letošní soutěžní sezónu jsme připravili choreografii s názvem TRIBES (KMENY). Choreografie je založena na základech streetového tancování a vypráví příběh indiánského kmene, který je napadený jiným kmenem - kmenem lovců lebek. V příběhu dojde k přepadení, konfliktu, usmíření, ale také ke zvratu na úplném konci. Po počátních neúspěších v prvních kolech se nám podařilo probojovat až do finále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE STREET DANCE - BEATSTREET 2016, kde jsme se po finálovém výkonu stali mistry české republiky.

Součástí poroty byli i zahraniční porotci se Slovinska a Francie od kterých jsme dostali samé 1, a jeden z porotců nás dokonce veřejně vyhlásil jako svojí nejoblíbenější choreografii. Toto je pro nás motor se mistrovství světa zúčastnit.

IMG_20160514_214629 (800x600).jpg

001 (556x800).jpg

TÝMOVÉ OBLEČENÍ

pro tuto zvláštní příležitost se chystáme vytvořit speciální kolekci týmového oblečení, které bude hrdě reprezentovat TAKT Liberec, Českou republiku i všechny naše podporovatele a sponzory

tricka_taska.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?