Klubovna pro Rejnoky - crowfunding kampaň

Klubovna pro Rejnoky

Ahoj ⚜️ Každý chceme mít místo kam patříme. A pro naše skauty je to klubovna, kde se učí nové věci a setkávají se s přáteli. Pomůžete nám jí opravit?

Ostatní
Klubovna pro Rejnoky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme nově vzniklý skautský oddíl a v neziskových organizací se peníze hledají těžko. Proto Vás žádáme o pomoc.

Cílem našeho projektu je oprava skautské klubovny ve Velkém Oseku a pořízení nového vybavení do ní, aby se prostředí, ve kterém se děti scházejí, stalo hezčím a zejména lépe využitelným. A to jak v létě tak hlavně i v zimě. Díky tomu třeba nebudeme muset sedět uvnitř v zimní bundě, čepici a rukavicích. 

Na co peníze potřebujeme

Prostory ve kterých máme naší skautskou klubovnu je starý obchod kde se prodávali barvy a laky. Bohužel v naší klubovně potřebujeme nainstalovat nové topení, jelikož se tam topilo pouze plynovými akumulátory. Také chceme klubovnu zútulnit pro děti a to tak, že oškrábeme starou výmalbu, znuvu jí celou vymalujeme. Na staré dlaždičky plánujeme pořídit koborec. Zbytek dovybavit nábytkem.  

klubovna

Samozřejmě to nechceme zadarmo :)

Odměny

Dobrý skutek
"Po dobrém skutku následuje dobrý pocit. A právě ten chci za svůj příspěvek mít. Stačí mi tedy, když na mě s vděčností (a slzou dojetí u oka) vzpomenete, až prvně vejdete do opravené klubovny."

Diplom od dětí
"Jako malý jsem vždycky rád dostával na táborech a dalších akcích diplomy. Chci jeden takový dostat i za příspěvek na opravu vaší klubovny. Hezky ručně psaný a malovaný přímo od dětí, které se v klubovně scházejí."

Pohled od srdce
"Rád dostávám pohledy a rád se dozvím, co se dělo na nějaké vaší výpravě zajímavého. Za můj příspěvek mi tedy pošlete z jedné z nich pohled a napište mi v něm, co jste dělali pěkného."

Oddílová placka

Skautský šátek

Ručně malované kalendáře

Písnička na přání

" Zpěv s kytarou u táboráku a klasické trampské písně si pamatuje,každý a naši rejnoci se rádi předvádí proto vám natočíme a nazpíváme Vaší oblíbenou táborovou píseň."

Animační programy pro děti 

" Oddíl vede parta 10 kvalifikovaných vedoucích. Ve svém týmu máme zkušené předškolní i mimoškolní pedagogy ale i instruktory."

Skautská čajovna s prezentací skautingu

" Zajímá Vás co to skauting vlastně je? Kde se v česku vzal a kde jak fungoval v době komunismu, když byl zakázaný?"

Oddílové info

Chcete se o nás dozvědět víc sledujte náš web a sociální sítě

* Facebook

* Instagram

* WEB

 

Mockrát Vám děkujeme za každou kačku

⚜️♥️DĚLÁME TO PRO DĚTI♥️⚜️

Co si o tomto projektu myslíte?