Rekonstrukce Klubu ve Zdi - crowfunding kampaň

Rekonstrukce Klubu ve Zdi

Legendární Klub ve Zdi, symbol multikulturních událostí v Zábřehu na Moravě, právě prochází rekonstrukcí se kterou nám můžeš pomoc i Ty.

Ostatní
Rekonstrukce Klubu ve Zdi

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Chceme vrátit “lesk a slávu” jedinečnému klubu, ve kterém se vystřídalo několik generací, proběhlo mnoho hudebních akcí a různých společenských událostí v unikátním prostředí a za podpory skvělé komunity lidí.

 

action_1_small.jpgaction_2_small.jpgaction_3_small.jpg

Už nyní máme velkou podporu přátel, kteří nám aktivně pomáhají s revitalizací prostor zdarma v jejich volném čase. Bohatá historie klubu se ovšem za ta léta podepsala na jeho stavu, a tak je třeba investovat mnohem více než jen náš čas. Mluvíme tady především o materiálu na nezbytné opravy a úpravy, ošetření mohutné konstrukce schodiště, vyčištění celého prostoru a v neposlední řadě také vybavení, o které klub bohužel přišel.

S náklady na rekonstrukci jsme samozřejmě počítali a od započetí prací si hradíme veškeré výdaje z vlastních peněz. S pomocí od vás ale budeme moci společnými silami posunout celkový výsledek o kus dál.

Vybíraná částka není finální, ale už ta nám velmi pomůže. Pokud se nám povede vybrat více než 100%, každou další korunu použijeme na interiéry klubu tak, abychom využili jeho potenciál a návštěvníci se cítili v klubu příjemně a pohodlně.

reconstruction_1_small.jpgreconstruction_2_small.jpgreconstruction_3_small.jpg

 

Co dostanu když přispěji?

  • V první řadě je to náš velký dík za vyjádření podpory. Dáte nám tím najevo, že naše úsilí má smysl.
  • Máme ale i odměny ve formě slevy na vstupném na veřejné akce v Klubu ve Zdi, i speciální VIP vstup (zdarma) na neveřejnou kolaudační párty, kde bude možné s předstihem shlédnout provedené změny v klubu.
  • Mezi naše odměny patří i možnost propít část vaší dotace u nás na baru.
  • Podpořit nás mohou také firmy / fyzické osoby, pro které máme připravený sponzorský balíček.
  • Potěší nás i symbolické částky, za které vás můžeme podarovat maličkostí v podobě připínací placky s logem Klub ve Zdi.

Poděkování za podporu a sdílení

Děkujeme za každou kačku, kterou jste se rozhodli přispět na “reinkarnaci” Klubu ve Zdi. Čím více lidí se o této kampani dozví, tím máme větší šanci uspět, a proto naše poděkování patří i všem, co se rozhodli tuto kampaň sdílet na sociálních sítích.

 

logo.jpg

Dodatek k odměnám

  • Připínací placky a trička budou k předání buď v klubu během akcí, případně v provozovně firmy GeckTop (Valová 12, Zábřeh)
  • Trička budou černé barvy ze 100% bavlny ve velikostech od XS až po XXL (na velikost se vás dotážeme emailem)
  • Kolaudační neveřejná (pre-opening) párty proběhne buď 26.8., nebo 2.9. (datum konání bude ještě upřesněno)
  • Sponzorský balíček je určen fyzickým, či právnickým osobám. Jedná se o možnost zviditelnění v podobě firemního loga v zápatí každého plakátu na akce v klubu po dobu půl roku. Logo bude uvedeno i v příspěvku o sponzorech na Facebook stránkách Klubu ve Zdi.
  • Pro předání odměn budete kontaktování na váš email, který máte uveden ve vašem příspěvku.

Co si o tomto projektu myslíte?