Klára Černá na XTERRA World Championship - crowfunding kampaň

Klára Černá na XTERRA World Championship

World Championship na Hawaii je snem snad každého triatlonisty. Ráda bych využila kvalifikace z XTERRA CZECH a tento sen si splnila. Podpoříte mě?

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Na úvod bych ráda řekla, že jsem vlastně moc ráda, že mohu tento projekt, i přes veškeré nejistoty této doby, založit. Tedy že se MS v terén

ním triatlonu na havajském ostrově Maui po roční pauze opět může konat!

Pro mě se doba covidová stala příležitostí k pravidelnému a systematickému tréninku, který poměrně rychle přinesl výsledky a umožnil mi na základě neplánované účasti na závodě Xterra Czech v Prachaticích kvalifikovat se na Mistrovství světa na Hawaii. Zpočátku nereálné, i když vytoužené. Díky kamarádům jsem získala inspiraci, jak si tuhle cestu za snem usnadnit a tak jsem tady.

Cíl projektu

Zúčastnit se Mistrovství světa v terénním triatlonu XTERRA World Championship, které se koná 5.12. 2021 a reprezentovat tak Českou republiku v kategorii WOMEN 30-34. Je to pro mě velká čest a odměna. Nicméně vzhledem k rychlému vývoji situace není v mých možnostech celkové náklady pokrýt a proto bych Vás touto cestou chtěla požádat o podporu. A kdoví, třeba Vám tak být inspirací a velmi ráda také zdrojem informací.

Já, triatlon a Xterra.

Pocházím z cyklistické rodiny. Moje triatlonové začátky byly v rámci amaterských závodů, uplně poprvé ještě na trekovém kole roku 2009, později na horském. V roce 2020, krátce po pořízení silničního kola, jsem si zkusila pár kratších silničních triatlonů.

V letošním roce jsem začala intenzivněji trénovat a objevila opravdovou závislost na triatlonu. Plánovala jsem účast především na silničních triatlonech v poloviční distanci ale shodou náhod jsem si jako jeden z prvních závodů zajela právě Xterra Czech v Prachaticích a vyjela si druhé místo v kategorii a tedy rovnou nečekanou kvalifikaci. V rámci Xterra Czech Praha jsem pak skončila čtvrtá. Více o Xterra Czech zde

Umístění jsem si letos vybojovala i v rámci silničních triatlonů v ČR: 

Hamrman 2. místo v kategorii, Czechmann 3. místo v kategorii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i v zahraničí: Ironman 70.3 Slovinsko 2. místo v kategorii. 

Rozhodně jsem pro tento rok neplánovala účast na Hawaii a ještě před půl rokem to pro mě bylo nereálné. Nicméně jsem na konci letošní úspešné sezony plná motivace a ve formě. A tak, kdy jindy, když ne teď.  Mám ideální podmínky na trénink a tak Vám můžu slíbit, že udělám všchno proto, abych Vás nezklamala. 

Odhadované náklady na účast na závodě

Startovné: 14 000 Kč

Letenka vč. kola: 30 000 Kč

Doprava na místě: 5000 Kč

Ubytování: 31 000 Kč

Stravování:  7000 Kč 

CELKEM: 87 000 Kč

Více o Xterra World Championship zde

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?