Komnata Kateřiny z Komárova - crowfunding kampaň

Novinky - Komnata Kateřiny z Komárova

Zažij komnatu Kateřiny z Komárova! Poznej její příběh a doufej, že se ti podaří uniknout.

Hry & Apps
Podle výsledků na Startovači to pro nás nevypadá dobře, ale dosáhli jsme cíle! Děkujeme za podporu! Obrázek

 Projekt únikové místnosti Komnata Kateřiny z Komárova našel investora a bude realizován ve větším měřítku, než bylo vůbec kdy plánované. 

Již začali první přípravy a když vše půjde podle plánu budete nás moci navštívit již začátkem září!

Peníze které jste přispěli vám budou v plné výši zaslány zpět, nicméně i tak velice děkujeme. Pouze díky vaším příspěvkům jsme byli optimističtí, nevzdávali se a nyní se nám splní náš sen!

Chcete se podívat jak probíhala příprava samotné Kateřiny při focení k projektu? Odhalili jsme záběry ze zákulisí.

Náš projekt byl vypuštěn přesně před týdnem a proto je důležité Vás informovat, co je u nás nového a zároveň poděkovat za vaši podporu a sdílení našeho projektu.

Momentálně se nám podařilo vybrat 3 150 Kč čili 6% z celkové částky! Máme už 11 startérů, kteří nám přispěli. Děkujeme za veškeré finanční příspěvky, díky kterým se může naše místnost stát realitou!Budeme rádi pokud budete náš projekt dále šířit do podvědomí ostatních, aby se podařilo vybrat plných 100% financí na náš projekt.

Nezapomeňte, že stále probíhá soutěž o 3 vstupy do naší Komnaty! Podmínky najdete v popisu projektu zde na startovači nebo na našem webu. http://madnessescaperoom.webnode.cz/soutez/

A teď to HLAVNÍ!

S touto novinkou zveřejňujeme i video ve kterém poznáte naši Kateřinu z Komárova. Záběry pochází z příprav na focení a zjistíte, že Kateřina má smysl pro humor a je to opravdu neobyčejná žena.