Komnata Kateřiny z Komárova - crowfunding kampaň

Komnata Kateřiny z Komárova

Zažij komnatu Kateřiny z Komárova! Poznej její příběh a doufej, že se ti podaří uniknout.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Komnata Kateřiny z Komárova je úniková hra

Únikové hry v poslední době získaly velikou popularitu. Jedná se o tématické hry, kdy jste zamčeni v místnosti a vašim úkolem je dostat se ven v časovém limitu 60ti minut pomocí různých rébusů a hlavolamů. 

Je to týmová hra! Proto je důležité, aby váš tým 100% spolupracoval. Jen tak se vám může podařit uniknout ven z komnaty.

Chceme aby lidé z naší hry neodcházeli pouze s pocitem, že rozluštili rébusy. Naším cílem je vtáhnout lidi do příběhu tak, že při odchodu budou mít pocit, jako by zažili jen těžko uvěřitelnou historku.

Když jsme hledali vhodné téma pro naši místnost, rozhodli jsme se, že se inspirujeme nějakou reálnou postavou. Někým, kdo dokáže zaujmout a vytvoří tu správnou atmosféru při hře.

O postavě bylo rozhodnuto, hned jak jsme se dozvěděli, kdo je Kateřina z Komárova. Jak může být někdo s minulostí tak černou, uvržen do propasti zapomnění?

Navíc celý příběh je opředen záhadami a černou magií. Vypadá to jako by přímo lidé chtěli, aby tato postava byla z historie vymazána.

SlevomatVideo (3).png

 

Chceme vytvářet nezapomenutelné zážitky

Možná si říkáte, že únikových místností je už hodně. Ano, to je pravda, ale málo která dbá na atmosféru hry. Často se stává, že se návrháři příliš soustředí na rébusy, ale zapomenou na příběh. Taková hra pak nemůže vůbec zaujmout, když ani nevíte proč jste zamčení v místnosti a proč máte 60 minut na útěk.

Našim cílem je vytvořit místnost, kde na sebe hlavolamy budou navazovat a budou k tématu hry. Chceme aby si ti, co navštíví Madness Escape Room, mysleli, že se příběh ten den opravdu odehrál.

Po vysvětlení jednoduchých pravidel hra začíná. Vyzvedne si vás průvodce v modrém saku, který již hraje svou roli v příběhu.

Náš příběh se odehrává na panství v Pičíně, kam se vaše skupinka vydala na výlet. Když jste si zakoupili prohlídku panství, starší paní na pokladně vám sdělila, že Komnata Kateřiny z Komárova je zavřená z technických důvodů, dějí se tam prý divné věci. Protože jste ale trvali na prohlídce komnaty, jeden z průvodců vás tam navzdory všem varování odvedl. Věci, které v ten den zažijete, nikdy nezapomenete!

MerDoTextu (1).jpg

Kateřinou to nekončí

Komnatu Kateřiny z Komárova máme již vymyšlenou. Ale v našich hlavách se rodí další nápady, co si pro vás připravit! Takže vás můžeme ujistit, že Kateřinou naše plány rozhodně nekončí.

Co by jste řekli na biologickou laboratoř, nebo hvězdné války?

Jelikož jsme studenti, nemůžeme si dovolit splnit náš cíl bez finanční pomoci někoho dalšího. Proto jsme se rozhodli využít právě Startovač.

My sami v náš projekt opravdu věříme! Doufáme, že vy budete věřit nám a pomůžete s realizací Komnaty Kateřiny z Komárova a tím k vytváření nezapomenutelných zážitků spousta lidem.

Co všechno potřebujeme

Za peníze, které získáme na Startovači, nakoupíme veškeré vybavení místnosti. Celková přestvaba interiéru, rekvizity, technické vybavení, jako jsou například kamery a elektroinstalace místnosti, abychom mohli mít interaktivní hru a nespoléhali se na číselné zámky.

Soutěž o tři vstupy ZDARMA!

V rámci našeho projektu na Startovači jsme si pro vás připravili soutěž o tři vstupy zdarma! Pravidla jsou jednoduchá. Zašlete fotku na které budete vy a papír s textem a logem MER.

Fotografie se objeví na našem Facebooku Madness Escape Room. V případě že bude projekt úspěšný, vyhrávají tři fotografie, které budou mít nejvíce Like v den ukončení projektu zde na Startovači!

Fotky můžete zasílat na Facebook stránku Komnata Kateřiny z Komárova
Nebo na email madnessescaperoom@email.cz 

Papír s textem a logem MER můžete stáhnout na našich stránkách ZDE 

 

Naše odměny za Vaší podporu!

1) Placky Madness Escape room

Studentský příspěvek & Kompletní balíček startéra

Nákres bez názvu (1).png

 

2) Dřevěný hlavolam

Hlavolam

Hlavolamy.jpg

3) Kniha Krvavý Karlštejn

Kniha Krvavý Karlštejn

kniha.jpg 

4) Triko s hashtagem našeho projektu #pičín

Triko #pičín

Triko Startovač.jpg

5) Zlevněné vstupy 

Volný vstup pro 2 hráče; Volný vstup pro 3-5 hráčů & Kompletní balíček startéra

Lístky MER.png

Co si o tomto projektu myslíte?