Startovač - financování projektů

Kino Brasil - Karneval brazilského filmu - crowfunding kampaň

Novinky - Kino Brasil - Karneval brazilského filmu

Festival brazilských filmů v Praze, Plzni, Olomouci a Ostravě. Festival of Brazilian movies in Prague, Pilsen, Olomouc and Ostrava.

Film & Video
Děkujeme všem, co jste nás podpořili! Jako dárek přikládáme naši novou video pozvánku. Thank you all who contributed so far! As a thank you present we are attaching a link to our new video invite.

Přestože máme ale vybráno více jak 100% požadované částky, kampaň ještě nekončí. Stále nás můžete podpořit a zajistit si nejen naši vděčnost, ale i svůj diář či tričko s kajmanem!

 

Even though we already reached more then 100% of requested value, the campaign is not over yet and will go on for another 8 days. You can still support us, and not only to get our thanks, but also you own handmade diary or a t-shirt with caiman!

 

Už jste viděli, jak slušivá budou kajmaní trika? Have you seen how nice are the T-shirts with caiman? Trika s kajmany už pomalu vyplouvají! - T-shirts with caimans are nearly here. Obrázek

Pokud ještě nemáte to své triko, stále si ho můžete pořídit - a taky všem vaším známým. KAJMAN DO KAŽDÉ RODINY!

A pokud jste si své již pořídili, dejte nám vědět, jaké vám máte rezervovat.
Pánská trika budou bílá a černá, velikosti S - L
Dámská tílka nakonec budou oranžová a ČERNÁ - velikosti S - L. Omlouváme se za změnu, ale kajmanovi se nakonec na fialové nelíbilo, a obáváme se, že by se ani vám nelíbil kajman na fialové, tak jsme raději přikročili ke změně.

Děkujeme za pochopení.

 If you do not have your t-shirts yet, you can still get it - and also for all your friends. CAIMAN TO EVERY FAMILY!
And if you already bought yours, let us know which size and colour we should save for you.
Men t-shirts will be white and black, S - L sizes
Women tops will be in the end orange and BLACK, sizes S - L. We apologise for the change, but the caiman did not like purple colour and we believe that you would not like the caiman on purple either, so we decided to make the change.

Thanks for understanding.