Kino Brasil - Karneval brazilského filmu | crowdfunding kampaň

Kino Brasil - Karneval brazilského filmu

Festival brazilských filmů v Praze, Plzni, Olomouci a Ostravě. Festival of Brazilian movies in Prague, Pilsen, Olomouc and Ostrava.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

---- FOR ENGLISH PLEASE SCROLL DOWN ----

BRAZÍLIE NENÍ ČERNOBÍLÁ! Jaká tedy je, zjistí diváci festivalu brazilských filmů Kino Brasil v Praze letos už potřetí, v Plzni, Ostravě a Olomouci to bude festivalová premiéra.

Co děláme? HLEDÁME NOVOU TVÁŘ BRAZILSKÉHO FILMU! Vozíme do ČR soudobé brazilské filmové pecky, které ukazují Brazílii pestrou a různorodou tak, jak ji milujeme. K tomu navíc přidáme i hudební doprovodný program, projekci pro děti a diskuze, abyste se měli na co těšit!

fb cover-01-01.jpg

Třetí ročník Kina Brasil proběhne 3. - 6. listopadu 2016 v pražském Biu Oko a nově i v jiných městech: 11. listopadu v Plzni (Měšťanská beseda), 12. listopadu v Ostravě (Minikino Ostrava) a 13. listopadu v Olomouci (kino Metropol).

PROČ POTŘEBUJEME POMOC?

Chceme přinést trochu brazilského slunce do českých listopadových dní a nabídnout kvalitní filmový i doprovodný program, a proto potřebujeme i vaší pomoc! Projekční práva k novým filmům něco stojí, a doprava přes oceán z Brazílie také není nejlevnější. Jsme neziskový spolek, a proto se nám hodí každá koruna. Nechceme ji ale “zadarmo” a tak budeme rádi, když si vyberete jednu z našich odměn! Například tričko s kajmanem! :)

Vybrané příspěvky použijeme tedy na částečné pokrytí nákladů na projekční práva k promítaným filmům.

Odměny budou k předání na všech zastávkách festivalu - pokud si ve výjimečných případech pro odměnu nemůžete přijít, dejte nám rovnou vědět.

Vaše Kino Brasil

 

bila trika-01.jpg

 

damksatrika-01.jpg

taskybile-01.jpg

 

BRAZIL IS NOT BLACK AND WHITE! The spectators will have the chance to find how Brazil really is - this year already for the 3rd time in Prague, but it will be festival’s first edition in Pilsen, Ostrava and Olomouc.

What do we do? WE LOOK FOR THE NEW FACE OF BRAZILIAN FILM! We bring Brazilian film hits to Czech Republic – those which show Brazil colourful and varied the way we love it. On top we add some additional music program, screening for children and debates, so you really have reason to look forward to November!

_MG_4978.jpg

The third edition of Kino Brasil will take place on 3rd – 6th November 2016 in Bio Oko in Prague and newly in other cities: 11th November in Mestanska beseda in Pilsen, 12th November in Minikino Ostrava and on 13th November in Kino Metropol in Olomouc.

WHY WE NEED YOUR HELP?

We want to bring some Brazilian sunshine to Czech November days and offer  quality films and additional program, and that’s why we also need  your help! Screening rights to new movies cost quite a lot and to transport them over the ocean isn’t for free either. We are a non-profit organisation, and that’s why we can use every penny (or crown). But we do not want your money “for free”, we will be more than happy if you choose one of our rewards!

Collected money will be used to partially cover the costs of screening rights to the movies.

The rewards will be handed over on all four stops of the festival. If you, in exceptional cases, cannot come to collect your reward, let us know right away. 

 Yours Kino Brasil

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 21 250 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 30 Startérů

Autor projektu

Saudade, z.s. - obrázek
  • projekt od Saudade, z.s.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

NOSSA!

NOSSA! Jaký je to skvělý pocit zasadit se o kulturní dění ve svém městě. Za pouhou stovku od nás dostanete nejen placku s brazilským heslem či logem festivalu, ale především pocit, že jste udělali něco pro kulturní dění ve vašem městě. #knezaplaceni

NOSSA! What a great feeling to contribute to a cultural program in your city! For just a hundred crowns you receive a badge with Brazilian motto or festival logo, but foremost the great feeling of having contributed to the cultural program in your city. #priceless

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

PLNÉ RUCE PRÁCE | I HAVE A HANDFULL AND NEED A BAG

Vezměte rozum do hrsti a všechny ostatní věci noste v krásné a praktické tašce s kajmanem. A určitě potěší i jako dárek všechny vaše známé!

Do not carry coals to Newcastle and better carry your stuff in a fashionable and practical bag with a caiman. And for sure your friends would appreciate it as a present too!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

KAJMAN DO KAŽDÉ RODINY! | CAIMAN TO EVERY FAMILY!

Dereme se vodami české kulturní scény vpřed tak jako kajmani proplouvají vodami Amazonky! Tričko s motivem kajmana sluší každému, proto ho nabízíme jak v pánské tak dámské variantě.
Dámské tílko v oranžové nebo fialové
Pánské tričko v bílé nebo černé

https://www.dropbox.com/s/ydzhn3dblsjzmf1/kajman.jpg?dl=0

We navigate through the waters of Czech cultural scene similar as caimans swim through the Amazon river! The t-shirt with caiman design suits everyone!
Women tank top in orange or purple
Men t-shirt in while or black

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

PERMANENTKA - REGIONY | FULL FESTIVAL PASS

Jste z Plzně, Ostravy nebo Olomouce, jste na festival hrozně zvědaví a už teď víte, že si nenecháte ujít ani jeden film? Pořiďte si festivalovou permanentku! V obálce dostanete po jednom od lístku na každý film, můžete se tak podělit s vašimi známými a kamarády a ještě se zasloužíte o to, že se nám podaří dovést větší filmové pecky!

Are you in Pilsen, Olomouc or Ostrava and you already know you won’t miss a single festival movie? Get a full festival pass! You will receive an envelope with a ticket to every single movie so that you can share with your family and friends.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

KINO BRASIL KAŽDÝ DEN | KINO BRASIL EVERY DAY

Mrzí vás, že se festival koná jen jednou za rok? Nyní nás můžete mít doma každý den po celý rok díky limitované edici diářů Kina Brasil od zkušených Deaf messanger. Jsou ručně vyráběné a každý kus je originál – tak si nenechte ujít ten váš!

Do you regret that the festival is just once a year? Now you can have us in your pocket every day all year round thanks to a limited edition of Kino Brasil diaries made by the experienced team of Deaf messanger. The diaries are handmade, and every piece is an original – so do not miss yours!

http://www.deafmessanger.com

Počet dostupných odměn: 21/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

PERMANENTKA - PRAHA | FULL FESTIVAL PASS - PRAGUE

Jste v Praze, nemůžete se festivalu dočkat a už teď víte, že si nenecháte ujít ani jeden film? Pořiďte si festivalovou permanentku! V obálce dostanete po jednom od lístku na každý film, můžete se tak podělit s vašimi známými a kamarády a ještě se zasloužíte o to, že se nám podaří dovést větší filmové pecky!

You are in Prague, cannot wait for the festival to come and you already know you won’t miss a single movie? Get a whole festival ticket! You will receive an envelope with a ticket to every single movie so that you can share with your family and friends.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

JSEM FILM - CHCETE MĚ? | I'M A MOVIE - ADOPT ME?

Adoptovat kajmana jako v ZOO vám sice nabídnout nemůžeme, ale zase můžete adoptovat film! Pomůžete nám zaplatit práva k projekci filmu, a kromě poděkování a předání adopční listiny před projekcí, na kterou vás pozveme, od nás dostanete ještě další 4 lístky, aby se na vaše filmové dítě mohla přijít podívat vaše rodina či kamarádi.

We cannot offer you to adopt a caiman as you can do in the ZOO, but you can adopt a movie with us! You will receive a thank you note and adoption certificate at the movie screening and extra 4 tickets to the movie for your friends so they can see your "baby".

Počet dostupných odměn: 7/9

Nelze podpořit