Kino Brasil - Karneval brazilského filmu | crowdfunding kampaň

Novinky - Kino Brasil - Karneval brazilského filmu

Karneval brazilských filmů Kino Brasil proběhne 7. a 8. listopadu v pražském Bio Oko. Filmový festival doplní doprovodný tematický program.

Film & Video

25. září 2014

Kolekce textilu Kino Brasil

Kolekce triček a plátěných tašek je na světě a k vidění na naší Facebookové stránce !
Kolekce textilu Kino Brasil Obrázek

Zpět na výpis

  • Splněno 20 980 Kč (104 %)
  • 104 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 53 Startérů

Autor projektu

Saudade, z.s. - obrázek
  • projekt od Saudade, z.s.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Chci pomoci!

Za stokorunu si jen tak tak koupíte oběd, a večer máte už zase hlad. Od nás za tuto částku získáte dobrý pocit z pomoci jiným, který Vám vydrží týdny a týdny!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

I wanna help and I don’t speak Czech!

To carry around all the good feeling of helping us we offer you a beautiful linen bag with festival logo and exotic toucan. The bags will be distributed at Bio Oko during the festival and are available in natural and black color.

Počet dostupných odměn: 40/40

Nelze podpořit
200 Kč

Chci pomoci a mít vzpomínku!

Abyste tu nálož dobrého pocitu unesli, pořiďte si krásnou a praktickou plátěnou tašku s motivy festivalu. Předání tašky se uskuteční během festivalu – ve dnech 7. a 8. listopadu v prostorách Bia Oko.

Počet dostupných odměn: 89/100

Nelze podpořit
250 Kč

Chci pomoci a rád se napiju!

Už jste ochutnali brazilskou pálenku cachaçu? Pokud ano, určitě ne s námi. A my si s Vámi rádi připijeme jednou speciální během zahajovacího večera.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
250 Kč

Chci pomoci a mám rád daleké kraje!

Dostáváte rádi pohledy? A ten z Rio de Janeira už máte? Nebo víte, koho ve vašem okolí by potěšil? Za podporu našemu festivalu a při spolupráci brazilské pošty můžete očekávat překvapení z teplých krajin ve vaší poštovní schránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Chci pomoci a rád se něco dozvím!

Zvídavé jedince bychom rádi pozvali na přednášku “Úvod do brazilské portugalštiny a kultury” vedenou osvědčeným lektorem a organizátorem festivalu Pavlem. Přednáška proběhne ve čtvrtek 4.12. ve večerních hodinách v Praze. Více informací naleznete na stránce:
http://www.naucmese.cz/pavel-sembera

Počet dostupných odměn: 11/12

Nelze podpořit
300 Kč

Chci pomoci a rád zkouším nové věci!

Chcete se na chvíli ponořit do afrobrazilské kultury a vyzkoušet capoeiru, “hru” na pomezí tance a bojového umění? Získejte jednu ukázkovou lekci od zkušených lektorů z Adabá Capoeira. Tréninky probíhají v Praze dvakrát do týdne,konkrétní datum je na domluvě s lektory, maximálně však do konce roku.

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit
350 Kč

I wanna help and I don’t speak Czech! 2

If you are a fashion lover, you will certainly love our beautiful t-shirts with festival logo and exotic toucan. It fits everyone! The t-shirts will be distributed at Bio Oko during the festival, and they are available in men’s (sizes S – XL in dark grey, pacific grey, stone blue and sand colors) and women’s version (sizes S – L in pacific grey, brown and petroleum blue). In case of order please choose your size and color directly.

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
350 Kč

Chci pomoci a rád se parádím!

Pokud patříte mezi milovníky módy, určitě se Vám bude líbit naše šedé tričko s motivy festivalu a krásným tukanem. Zaručeně sluší každému. Trička budou vydávána v prostorách Bia Oko během festivalu, a to v provedení pánském (velikosti S - XL v šedé, světle modré a pískové barvě) a dámském, (velikosti S-L ve světle šedé, hnědé a petrolejové barvě).
V případě objednávky prosím rovnou napište velikost a barvu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Chci pomoci a rád si občas do něčeho bouchnu!

Chcete si vyzkoušet, jak se správně hraje na brazilské perkuse? Během individuální 60ti minutové lekce pod vedením Brazilce Marcuse se to jistě naučíte! Místo a čas lekce po domluvě s lektorem, který hovoří i anglicky.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
660 Kč

Chci pomoci a jít do kina!

Jste zvědaví, jaké filmy jsme si pro Vás připravili a nechcete, aby Vám náhodou nějaký zajímavý unikl? Máme jednoduché řešení. Pořiďte si permanentku na všech šest projekcí celovečerních filmů a my Vám navíc rezervujeme místo v sále na přání. Kdo si dřív permanentku pořídí, ten lépe sedí!
Lístky budou k vyzvednutí 7.11. v místě konání festivalu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Chci pomoci a rád se dobře najím!

Pro velký úspěch přidáváme možnost se dobře najíst! Umíte si představit, co se v Brazílii jí? My Vám dáme dokonce ochutnat! Okuste Brazílii všemi smysly. Část organizačního týmu festivalu pro Vás připraví tříchodovou brazilskou večeři pro 2 osoby doplněnou zážitky z Brazílie a příprav festivalu. Termín po domluvě v průběhu listopadu či prosince v sídle spolku Saudade na Praze 8.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
1 500 Kč

Chci pomoci a rád jsem vidět a slyšet!

Chcete se dostat na plátno kina? Víte, co byste v 30 vteřinách vzkázali festivalovým divákům? My Vám tento prostor poskytneme a vzkaz (v mezích slušnosti) promítneme před hlavní projekcí festivalu. Natáčení se bude konat v neděli před festivalem ve večerních hodinách v Biu Oko.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 500 Kč

Chci pomoci a rád se dobře najím!

Umíte si představit, co se v Brazílii jí? My Vám dáme dokonce ochutnat! Okuste Brazílii všemi smysly. Část organizačního týmu festivalu pro Vás připraví tříchodovou brazilskou večeři pro 2 osoby doplněnou zážitky z Brazílie a příprav festivalu. Termín po domluvě v průběhu listopadu či prosince v sídle spolku Saudade na Praze 8.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
3 000 Kč

Chci pomoci i s celou rodinou!

Pokud je Vás doma víc, co fandí brazilskému filmu, toto je možnost právě pro Vás! Rodinný balíček obsahuje dvě trička, tašku, dvě permanentky na festival, jeden vstup na dětskou projekci s workshopem, přípitek s organizátory a jejich neskonalou vděčnost!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit