Kim - poker v Praze - podíl na výhře - crowfunding kampaň

Kim - poker v Praze - podíl na výhře

Podpořte mne v účasti na turnaji v Praze, dám vám až 70% své výhry! Support me to join Prague tournament, I will give you up to 70% of my winnings!

Ostatní
Kim - poker v Praze - podíl na výhře

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace 2 (14.11.2016)

Podpořte sportovce,

naoplátku Vám bude přislíben podíl na peněžních odměnách v případě úspěšného umístění sportovce.

U nás používáme označení fanoušek, nikoliv investor. Zatímco investora zajímá pouze očekávaný výnos z investice (poskytnutého příspěvku), fanoušek je vtažen do dění a zajímá se o úspěchy svého podporovaného sportovce.

"Radost z poskytnutého příspěvku a získání podílu na úspěchu sportovce."

Fanoušci fandí sportovci, aby se mu dařilo co nejlépe, s touhou získat co největší odměnu za svůj příspěvek.

Fandona je služba propojující fanoušky podporující sportovce v kariérním růstu nikoliv investiční produkt. Více o Fandona konceptu si můžete přečíst zde na Blogu:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizace 1 (13.11.2016)

Výpočet odměn 

Vážení,

rád bych vám přiblížil způsob výpočtu odměn. Vycházeli jsme z oficiálních výsledků loňského roku publikovaných zde:

(rozklikněte EPT Prague, EPT a v EPT Main Event klikněte na PAYOUTS)

Oficiální prize money v Kč (kurz 27 Kč/ EUR) jsou uvedeny v tabulce níže. V posledním sloupci je procento z výhry ode mne pro podporovatele (50-70%) pro každé možné umístění na turnaji EPT Main Event. 

Ve druhém sloupci zprava je uvedena odměna za 100 Kč příspěvek. Pro cílovou částku 150 000 Kč to vychází: 10 185 885/150 000*100 = 6 790 Kč. Za např. 1 000 Kč podporu to vychází na 67 900 při vítězství a za např. 100. místo to vychází na 1 290 Kč. Přesně tak to uvádím v sekci "Odměny" v pravém panelu. Obdobně je to pro další odměny za 200 Kč, 400 Kč, 600 Kč .... příspěvky - 2x, 4x, 6x, ... odměny za 100 Kč příspěvek.

 

EPT Main Event Payouts - Výsledky roku 2015

a1-1p.png

 

Při vyšších prize money vás odměním víc


Přesné prize money pro letošní ročník ještě nejsou známy, ty se odvíjí od počtu přihlášených do turnaje.

Ať už budou tyto výplatní částky jakékoliv, garantuji vám jistý procentuální podíl. Viz.: první sploupec z prava.

Pokud bude odměna vyšší garantuji vám vyšší odměny. V opačném případě budou odměny nižší.

Vyplacené částky a umístění účastníků je vždy oficiálně zveřejněno, pro Vaši případnou kontrolu na oficiálních stránkách poskytovatele turnaje zde: http://www.europeanpokertour.com/results/

 -------------------------------------------------------------------------------------------

Proč potřebuji podporu. 

Již pět let se intenzivně věnuji pokeru. Úspěšně jím vydělávám. Daří se mi na menších turnajích se zápisným do 1 000 €, ale rád bych se prosadil na větších turnajích se zápisným mezi 1 000 - 10 000 €. Věřím si na to a chtěl bych toho dosáhnout. Jelikož nedisponuji dostatečnými finančními prostředky k tomu, abych si mohl dovolit odehrát tyto vyšší turnaje, rozhodl jsem se vyhledat podporu.

Oslovil mě originální Prize Money Crowdfundingový koncept Fandona Juraje Antala, ve kterém podporovatelé přispívají soutěžícímu za podíl na jeho peněžní výhře.

Více o fungování fandony si můžete přečíst na Blogu.

Fandona se dohodla se Startovačem otevřít první PMCrowdfunding na světě. A já využívám této příležitosti v rámci velkého prosincového festivalu European Poker Tour 2016 v Praze. Více si o tomto festivalu můžete přečíst zde.

V nabídce festivalu je asi dvacet turnajů se zápisným mezi 1 000 - 10 000 €. Konkrétně jsem se rozhodl pro EPT Main Event se zápisným 5.300 €. K tomu budu potřebovat vaši podporu s cílovým fondem 150 000 Kč. (7.000 Kč je marže pro poskytovatele)

 

Mé dosavadní úspěchy.

Mezi mé největší turnajové úspěchy považuji 4. místo na EPT/Junior Event v roce 2014 v Praze a 17. místo na G4G /April major 2,5M GTD Olomouci. V letech 2014 a 2015 byla moje průměrná bilance na EPT/Prague 170.000 Kč v každém ročníku (turnajové+cash game výhry), profitabilnější byl rok 2015 (získal jsem 195.000 Kč).  

Pravidelným tréninkem se mi povedlo zlepšit moji herní strategii. Dosáhl jsem osobního progressu a cítím se být skvěle připravený na turnaje s vyšším zápisným. 

 

fandona_logo.png

 

Co za podporu nabízím.

Moje kampaň běží v rámci konceptu Fandona PMCrowdfunding, nabízím tedy podíl na vyhraných penězích. Pokud na turnaji EPT Main Event skončím na místě, za které jsou vypláceny peníze, rozdělím mezi vás 50-70% své výhry. Výhra (Oficiální Prize Money - OPM) se rozděluje podle umístění. Čím lepšího umístění dosáhnu tím vyšší výhra pro vás i pro mě.

V tabulce uvádím přehled očekávaných OPM, celkové odměny pro vás, kolik zbude pro mne a kolik peněz vychází pro vás za každých 100 Kč podpory.

Konkrétní částky podpory a odměny za jednotlivá umístění jsou uvedeny v sekci "Odměny" vpravo.

 

EPT Main Event: 50-70% z výhry pro vás!

Snímek11.jpg

Pokud bych hlavní turnaj vyhrál, tak pro každého z vás připadne 6 790 Kč za každých 100 Kč příspěvku. Pokud skončím na posledním placeném místě, pak získáte za každých 100 Kč odměnu ve výši 112 Kč.

 

Děkuji za vaši podporu!

Kim

 

PS: S pravidly pokeru se můžete seznámit zde.

 

 

Fandona_logo.png

 

Co si o tomto projektu myslíte?