Kérky, třpytky, rez! To je charitativní kalendář. - crowfunding kampaň

Kérky, třpytky, rez! To je charitativní kalendář.

Jsme potetovaní, jsme extravagantní, ale máme srdce, které chce pomáhat! Projekt je o alternativních lidech, kteří nafotili kalendář pro pejsky.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

VŠEM, CO PŘISPĚLI, MOC DĚKUJI! BOHUŽEL PENÍZE SE VÁM VRÁTÍ, JELIKOŽ PROJEKT KONČÍ ZA DVA DNY A NEVĚŘÍM, ŽE BYCHOM CÍLOVOU ČÁSTKU MOHLI JEŠTĚ VYBRAT. PENÍZE TAK JDOU ZPĚT PŘISPĚVOVATELŮM. NEVADÍ.. I TAK KALENDÁŘ PŮJDE DO SVĚTA, JEN SE ZVÝŠÍ NÁKLADY A TÍM SE SNÍŽÍ ČÁSTKA, KTEROU BUDEME PŘEDÁVAT. VĚŘÍM VŠAK, ŽE VYSOKÁ BUDE :)

DÍKY!

 

 

 

VYBÍRÁME FINANCE NA CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ, KTERÝ POMŮŽE VÁMI VYBRANÉMU ÚTULKU!

Pokud vybereme cílovou částku, budeme moci 100 % částky z prodeje každého kalendáře dát na pomoc pejskům, jelikož budeme moci zaplatit z této částky náklady na tisk. Podrobnosti čtěte níže :)

JSME V TISKU! Kupte si časopis Tetování a přečtěte si článek o našem projektu i tam :)

39760548_2094151647262221_3690077257516187648_n.jpg

Na jaké fotografie se můžete těšit? Mrkněte na malou ukázku :)

 

Jmenuji se Zuzana Horáková a můj pseudonym zní Suanne von Troyer. Vystupuji pod tímto jménem jako alt modelka a mám svůj projekt, který najdete na www.altlovers.cz . Jedná se o online magazín, který má zároveň dobročinný přesah. Dne 7.7.2018 proběhlo focení kalendáře. Není to ovšem jen tak obyčejný kalendář, je to kouzelný kalendář.. ne, to je vtip :) Ale možná vás okouzlí!

Je to již druhý ročník, co se focení týče, a letos máme opravdu velký cíl, proto budu velmi šťastná, když se projekt dostane k široké veřejnosti a získá ještě větší podporu než loni. Mou vizí není soustředit se pouze na alternativní komunitu, ale chci proniknout i do té komerční. Chci také lidem, kteří jsou "normální", ukázat, že nemáme soudit ostatní bytosti podle vizáže, ale podle činů!

Částka, kterou si přeji vybrat, půjde prioritně na tisk kalendářů. V loňském roce se za tři měsíce prodalo všech 100ks. Jelikož letos začínám s propagací mnohem dříve, chci dát do tisku i větší počet kusů.

V případě, že se vybere větší částka než požadovaná, tak pečlivě uvážím, kam peníze poputují. Rozhodně to bude vše okolo projektu. Na propagaci, na tisk dalších kalendářů v případě vyprodání. Na vytvoření e-shopu, kde se může kalendář také prodávat mimo jen na společenských akcích aj.

Níže si můžete přečíst tiskovou zprávu o dni, kdy probíhalo samotné focení. V současné chvíli nás mediálně podpořili:

www.tetovani.com (článek bude zveřejněn v tištěném časopice v září 2018)
www.zpravyextra.cz
www.protisedi.czTISKOVÁ ZPRÁVA:

Kérky, třpytky, rez aneb originální charitativní kalendář

V postapokalyptické vesničce, která se nachází v areálu raketové základny Bratronice, se setkala skupina lidí, která zde začala tvořit charitativní kalendář pro rok 2019. Nejde ovšem o běžné komerční typy a nejedná se ani o obyčejný kalendář. Tento počin spadá pod projekt Altlovers a pro kalendář fotili známé alternativní modelky Nikol Kalašová, Agnes Bull Angel, Xinéf, Ilona Munzar nebo Suanne von Troyer. Účastnil se i androgynní model Tom Diamond nebo drag queen Laylla Riel a umělec St.Ulik.

 

Nápad se zrodil v hlavě alternativní modelce Suanne von Troyer. Kalendář má za sebou již první úspěšný ročník, proto se také Suanne rozhodla v projektu pokračovat. „V loňském roce měla akce kladný výsledek, a proto jsem se rozhodla udělat kalendář znovu. Všechno se vyvíjí a stejně tak i tato idea. Letos bude změna v tom, že začnu s propagací mnohem dříve a na více akcích. Mám velký cíl a věřím, že ho s celým týmem splníme.”

Proč si organizátorka vybrala právě tento typ lidí? "Chci ukázat, že hodnotit člověka podle toho jak vypadá, podle toho jak se obléká nebo jaké je sexuální orientace, není tou správnou cestou. Pokud už někoho chceme soudit, tak ať je to podle činů. Do kalendáře jsem vybrala lidi, kteří jsou vzhledem velmi nápadní a mají zároveň velké srdce!"

Kalendář bude velmi originální, co se samotných jedinců týče, ale také spojením místa focení a stylizace modelek a modelů. Areál Raketové základny Bratronice má spoustu čarovných zákoutí a už při vstupu hlavní bránou máte pocit, že vcházíte do jiného světa. Veselé oblečení, které bylo k focení zapůjčeno od značky Barbra Binks, ve spojení s výraznými lidmi a syrovým prostředím, dokáže upoutat pozornost a to je jeden ze záměrů výsledku kalendáře. Barbra se podílela i na líčení několika modelek a sama se stala na chvíli manekýnou.

Převážnou většinu krásek líčila profesionálka Viki z pražského salonu Viktoriia Beauty Salon, která mimo běžnou klientelu líčí i trans dívky. Ty rovněž byly součástí kalendáře. Viki pózovala pro kalendář i jako jedna z modelek. Pomocnou ruku k líčení přidala vizážistka Inna Shtol.

Svým osobitým stylem výsledné fotografie zpracuje fotograf Konstantin Zhdanov, který už v tomto areálu několikrát fotil a místo patří k jeho oblíbeným.

Akce se zúčastnila psí blogerka Kája, která zde natočila vlog pro Psí magazín. A když zmiňujeme pejsky, je jasné, že tento kalendář je focen právě na pomoc psům. Lidé mohou již nyní zasílat své tipy komu pomoci na email info@altlovers.cz. Na konci podzimu vznikne seznam ověřených domovů a útulků a bude spuštěno hlasování. Organizátorka Suanne se osobně do útulků pojede podívat a nápomocná jí bude již zmíněná Kája z Psího magazínu. Který z nich pak získá nejvíce hlasů, bude v lednu 2019 odměněn. Peníze za prodané kalendáře poputují na vyřešení aktuálního problému v daném útulku. Ať už se nakoupí jídlo nebo pelechy pro psy, bude jasně vidět, na co peníze putovaly.

.........................................................................................................................................................

Děkuji za přečtení až do konce a za podporu! Suanne

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?