Kde ženy vládnou - crowfunding kampaň

Novinky - Kde ženy vládnou

Že Amazonky dávno vymřely? Hloupost. Podpořte vydání naší knihy a vypravte se s námi do míst, kde mají navrch ženy!

Knihy
Rádi bychom Vám připomněli, že tahle knížka není určena pouze ženám. Na své si jistojistě přijdou nejen zatvrzelí šovinisté, ale i úplně normální muži :-). Když ženy vládnou, muži si užívají! Obrázek

Jak jsme během našich cest zjistili, chlapům se pod ženskou nadvládou nežilo vůbec špatně. Měli méně zodpovědnosti, více času na zábavu, a navíc i jistotu, že se o ně nějaká ta ženská vždycky postará. Není divu, že většina z nich by neměnila. Vždyť takový životní styl by jistě ocenil i leckterý z našich mužů!

NongKwai (88).jpg

IMG_0195.jpg

Dnešním příspěvkem chceme speciálně poděkovat právě všem startérům mužského pohlaví. Moc nás těší, že na knížku přispěli i oni.

Do konce kampaně zbývá poslední týden. Dejte o ní prosím vědět svým známým. Děkujeme.

 

Přes načrtávání, kreslení a malování! Jak jsme na to šli? Obrázek

To všechno jsme během našeho putování využívali k navazování kontaktu s místními lidmi a seznámení se s jejich životními příběhy. Naivní načrtávání žen na rušném trhu či mužů povalujících se před hospodou nám často pomohlo překonat jazykové i kulturní bariéry. A umožnilo to hlavní – prozkoumat ožehavé téma ženské nadvlády důkladněji.

A tady je malá ochutnávka toho, jak jsme se s tím potýkali.

Děkujeme všem novým startérům za jejich příspěvky. Po druhém týdnu jsme téměř na 150%, což je opravdu super! Jsme moc rádi, že se na naši knížku těšíte. Do konce kampaně zbývají 2 týdny a knížky a vše ostatní se pořád ještě dají koupit. Dejte prosím vědět svým kamarádům a známým.

Příjemný start do nového týdne přejí

Katka a Simon

Za první týden se vybralo víc než jsme čekali – 125% z plánované částky, což nás strašně moc těší. Jde nám to výborně! Obrázek

Děkujeme všem startérům za jejich příspěvky.  

Do konce kampaně však stále zbývají 3 týdny a knížky, obrázky, pohledy, plakáty, besedy, prostě všechno zatím je. A tak prosím dejte vědět i svým kamarádům a známým.

Asi jste si toho všichni všimli, ale pro jistotu připomínám, že knihu s příslušenstvím budeme rozesílat koncem dubna/začátkem května.

Příjemný pondělní večer přejí

Katka a Simon