Každé dítě je vítěz - crowfunding kampaň

Každé dítě je vítěz

Pomozte nám uspořádat běh pro děti ze speciální mateřské školky Klíček. Podpořte s námi děti, kterým život trošku ztížil cestu.

Ostatní
Každé dítě je vítěz

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Uspořádejte s námi benefiční překážkový běh na podporu speciální Mateřské školky Klíček. Poběžíme se všemi, dospělí i děti, zdraví i s hendikepem. A v cíli všem dětem pověsíme na krk medaile, jako správným vítězům a připravíme díky vaší pomoci další překvapení. 

 

Jaký je cíl tohoto projektu?

Cílem tohoto projektu je zísání financí pro zpestření tohoto běhu dětem. Věříme, že každé dítě, které se závodu zúčastní je vítězem a zaslouží si v cili cenu. A abychom získali finance na jeho uspořádání i odměny, vznikl tento projekt.
Rádi bychom všem dětem v cíli pověsili na krk medaili, dali nějaký dárek, pamětní tričko, prostě cokoliv, aby si pamatovali, že byli součástí dobré věci a DOKÁZALI TO.
A ptáte-li se, proč nepoužijeme peníze ze startovného? Odpověď je jednoduchá. Už tak je startovné v minimální výši, abychom přilákali co nejvíce lidí, dali jim možnost se zúčastnit a nakonec všechny tyto peníze ze startovného věnovat jako výtěžek akce. A pokud se z tohoto projektu podaří získat více peněz, než bychom potřebovali na ceny pro děti a nějaké zpestření jejich dne? Přidáme vše do peněz pro školku

klicekAkce1.jpg

A jaký je cíl běhu? 

Zapojit neběhavce i ostřílené sportovce, ženy, může, děti, ale i celé rodiny do zajímavě stráveného dne. Dát dětem možnost, zúčastnit se závodu plného překážek ať jsou malí, velcí, zdraví a nebo pro ně život připravil nějaké překážky.
Výtěžek z této akce bude poté plně věnován na podporu MŠ Klíček Karviná, která by z těchto financí ráda pořídila nějaké atrakce na zahradu školky. Ty běžné nejsou totiž pro jejich návštěvníky přizpůsobené a bezpečné.

Chtěli by jste se zúčastnit?

Zaujala Vás tato akce a chtěli by jste se také zúčastnit? Není nic lehčího. Stačí vyplnit registraci na 
http://rozbehamecesko.cz/event/1-charitativni-beh-karvinou/

Akce se uskuteční 28.9.2017 od 9hodin v zámeckém parku v Karviné. 

Pro koho to děláme?

Organizace Mateřská škola Klíček je škola zřízená pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.  MŠ navštěvují děti s vadami řeči, zraku, sluchu, děti s tělesným postižením a děti s mentálním postižením. Od září 2015 jsou zde dvě speciální třídy pro děti s autismem a kombinovaným postižením.

Koncepce  MŠ je směřována k tomu, aby děti se zdravotním postižením získaly v MŠ dobré základy do života i pro další vzdělávání, aby byly  schopny s uspokojením zvládat další životní a vzdělávací etapy. Cílem MŠ je zajistit všem dětem ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj, vytvořit prostředí plné pohody a klidu.

https://www.facebook.com/Mate%C5%99sk%C3%A1-%C5%A1kola-KL%C3%8D%C4%8CEK-100601926709730/

klicekAkce2.jpg

Kdo tuto akci pořádá?

Tento charitativní běh je pořádán komunitou rozběháme česko a sportovními skupinami SRTG Orlová, SRTG Karviná a SRTG Havířov.

rozbehame.jpg

logo_orlova_male.pnglogo_karvina_male.png

logo_havirov_male.png

 

 

 

 

 

 

 

Kdo jsme?

Rozběháme česko je celorepublikový projekt, kdy účastníci mají poznat běh zábavnou formou, který vás bude bavit! Už žádné kibicování, atletická kolečka, ale pohodová partička stejných nadšenců! Ať jsi úplný začátečník či zkušený matador, který běhá od mala, každý si přijde na své! Smyslem našeho úsilí je dokázat rozběhat Českou republiku, a to od Brna, po Prahu až do Chebu (žádná vesnička nezůstane neposkvrněna!)

Sportovní skupiny SRTG jsou sportovními skupinami založenými při závodech SPARTAN  RACE ( zde je také pořádán i běh Spartan charity ) složené ze sportovních nadšenců zaměřených na různá cvičení v jakémkoli terénu (tělocvična, venkovní tréningy (cvičení, běh v lese, vodní cvičení). Tyto skupiny jsou v hojném počtu po celé ČR, v Evropě, USA. Tréning je určen pro každého a některé závody SPARTAN RACE jsou přímo i pořádány pro děti.

 

Jaké odměny jsme pro Vás nachystali?

Za vaši pomoc můžete získat ktomě toho hlavního, což je pocit dobrého skutku pro ty, kterým život trošku komplikuje cestu také několik cen

Odměna č. 1
Obrázek z dílny dětí MŠ Klíček
Jako poděkování za váš příspěvek vám pošleme jeden z výtvorů dětí, kterým touto akcí pomáháme.

20170820_232947.jpg

Odměna č. 2
Výrobek z dílny dětí MŠ Klíček
Jako poděkování za váš příspěvek vám pošleme jeden z výtvorů dětí, kterým touto akcí pomáháme.

20170820_233056.jpg

Odměna č. 3
Samolepka s logem SRTG Orlová 
Méte také unikátní možnost získat samolepku s logem jedné z SRTG skupin, která akci spolupořádá.

logo_orlova_male.png

Odměna č. 4
VIP rodinné startovné
Chtěli by jste si zaběhnout s námi a zároveň trošku více přispět? Máme pro vás tuto odměnu - startovné pro dva dospělé a dvě děti na pořádané akci

11439-0nh-deti_HWx600x800.jpg

Odměna č. 5
Startovné na závod Spartan race sprint 2018
Zaujali vás tolik populární závody plné bahna a překážek? Chtěli by jste to zkusit a nenašli jste odvahu se registrovat? Máme pro vás odměnu ve formě startovného na tento závod.

21014492_929379980534094_1209743612_o.jpg

Odměna č. 6
Malé, střední nebo velké logo sponzora akce
Rádi by jste pomohli a zviditelnili také vaši firmu. Máme pro vás možnost vybrat si ze tří velikosti loga na propagačních materiálech akce.

Odměna č. 7
Můžete přispět také "Jen tak" na dobrou věc. My vám za to pošleme alespoň odkaz na fotogalerii z akce, aby jste viděli, čeho se nám díky vám podařilo dosáhnout. Fotogalerii plnou dětí zářících štěstím a přidáme popis z celé akce.

 

Co si o tomto projektu myslíte?