NASTARTUJ KASKADÉRY S.R.O. | crowdfunding kampaň

Novinky - NASTARTUJ KASKADÉRY S.R.O.

Pomozte nám nastartovat akčně komediální seriál Kaskadéři s.r.o., který se věnuje fenoménu českých filmových kaskadérů.

Film & Video

Kung-fu, historické nebo hospodské rvačky. Kaskadéři toho mají v repertoáru spoustu. A dobrá zpráva je, že velkou část jejich umění uvidíte i v našem seriálu. Video najdete na youtu.be/U0G_9jVJPzgSdílejte video s přáteli. Už jsme skoro v cíli! 

Kaskadéři umí to, co se většině z nás nikdy pořádně nepovede: zakopnout a spadnout stylově. V pádech z výšky jsou navíc Czech stunts držiteli českého rekordu.


Sdílejte video s přáteli a pomožte nám seriál dotáhnout do konce! 

Díky technologii zvané rigging mohou kaskadéři od filmového výbuchu odletět třeba až dvacet metrů. Někdy se s nimi na laně rád pohoupe i kameraman. Lana a popruhy velmi často zajišťují, že se při natáčení nebezpečných scén nikomu nic nestane. Chcete vědět, jak je to vlastně doopravdy s filmovým „létáním“ a co všechno tato úžasná technika dovoluje kaskadérům na place provádět?

Díky vám může tento komediálně-akční seriál vznikat. Sdílejte video s přáteli! 

Autor projektu

Kaskadéři s.r.o. - obrázek
  • projekt od Kaskadéři s.r.o.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Fandím vám! Tady máte na sirky

Stanete se jedním z lidí, bez kterých by seriál nikdy nevznikl. A to už vám nikdo nevezme!

Počet odměn není omezen

200 Kč

Kouknu se online

Kouknete se na prvotní díl akční řeže online a z pohodlí svého domova. Po odpromítání premiéry pilotu seriálu v kinech vám zašleme odkaz na pilot.

Počet odměn není omezen

200 Kč

Kouknu se v kině za 200

Čekají na vás pořádné výbuchy na velkém plátně, že si budete pro jistotu ohmatávat obočí, jestli tam ještě je. Promítat budeme v Praze a Brně.

Počet odměn není omezen

300 Kč

Vezmu si sběratelský set

Dostanete od nás sběratelský balíček pro nadšence, ve kterém na vás budou čekat placky, plakát a samolepky.

Jak sběratelské předměty vypadají, najdete v naší galerii.

Počet odměn není omezen

400 Kč

Kouknu se v kině

Čekají na vás pořádné výbuchy na velkém plátně, že si budete pro jistotu ohmatávat obočí, jestli tam ještě je. Projekci doplní kaskadérská show. Promítat budeme v Praze a Brně.

Počet dostupných odměn: 363/400

500 Kč

Kouknu se online s dobrým vínem

Kaskadérský „netflix and chill“. Sledování si můžete užít třeba se svou drahou polovičkou. A k drsnějším scénám je tu kaskadérské víno z hustopečského vinařství.

Odkaz na pilot vám zašleme po odpromítání premiéry pilotu seriálu v kinech.

Počet odměn není omezen

600 Kč

Kouknu se v kině s dobrým vínem

Adrenalinová show exkluzivně na velkém plátně. Tentokrát i s lahví kaskadérského vína z hustopečských vinic. Projekci doplní kaskadérská show. Promítat budeme v Praze a Brně.

Počet odměn není omezen

700 Kč

Chci tričko s něčím vtipným

Dostanete od nás kvalitní tričko s vtipným nápisem z kaskadérské praxe.

Jak vypadají trička, najdete v naší galerii.

*Uveďte do poznámky typ a velikost trička

Počet odměn není omezen

800 Kč

Kouknu se v kině s dobrým vínem

Adrenalinová show exkluzivně na velkém plátně. Tentokrát i s lahví kaskadérského vína z hustopečských vinic. Projekci doplní kaskadérská show. Promítat budeme v Praze a Brně.

Počet dostupných odměn: 95/100

900 Kč

Chci tričko s něčím hezkým

Pošleme vám kaskadérské tričko z limitované edice tvořené známými designery. Designová trička budou pravidelně přibývat v průběhu kampaně.

Jak vypadají trička, najdete v naší galerii

*Uveďte do poznámky typ a velikost trička

Počet dostupných odměn: 291/300

1 000 Kč

Chci být na plakátu!

Uděláme vám takovou profilovku, že by jí dal like i Bruce Willis. Fotit budeme před zeleným plátnem, na více místech v ČR a pak už to jen předáme grafikovi a uděláme z vás hvězdu filmového trháku.

Dostanete od nás sadu upravených fotek a plakát, na kterém budete vy coby hvězda akčního filmu. Může to vypadat třeba takto

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Chci se stát kaskadérem!

Poukaz na 1 měsíc kaskadérské výuky. Čekají vás celkem 4 dvouhodinové lekce v kaskadérské akademii během nichž zjistíte, co kaskadéřina opravdu obnáší.

Proniknete do základní pohybové přípravy a zjistíte, co ve vás je. Po absolvování můžete pokračovat ve výuce a stát se skutečným kaskadérem. Ty nejlepší čeká nabídka spolupráce s kaskadérským týmem Czechstunts a třeba i angažmá před kamerou!

Počet dostupných odměn: 5/12

1 500 Kč

Chci být na plakátu a mít vlastní gifko!

Fotit budeme před zeleným plátnem, na více místech v ČR a pak už to jen předáme grafikovi a uděláme z vás hvězdu filmového trháku.

Dostanete od nás sadu upravených fotek a plakát, na kterém budete vy coby hvězda akčního filmu. Může to vypadat třeba takto. K tomu dáme navrch rozanimované gifko, ze kterého se vaši kámoši posadí na zadek.


Počet odměn není omezen

2 000 Kč

Chci všechno na čem máte logo

Dostanete od nás balíček, ve kterém je:

- sběratelský set
- jedno vtipné tričko
- jedno designové tričko

a odkaz na online promítání pilotu k tomu!

*Uveďte do poznámky typ a velikost trička!

Počet dostupných odměn: 48/50

3 000 Kč

Chci dárkový voucher na workshop - pády z výšek

Během 6 hodinového workshopu si vyzkoušíte volný pád od menších výšek až po 8 metrů. Tím vším vás provedou profesionální kaskadéři a držitelé českého rekordu v pádech z výšky. Ke skvělému zážitku navíc přihodíme i fotky, kterýma se pak můžete chlubit.

Počet dostupných odměn: 9/12

3 000 Kč

Chci dárkový voucher na workshop - SWAT výcvik

S našimi kaskadéry si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co to je projít výcvikem speciálních jednotek - od manipulace se zbraněmi až po nácvik a realizaci skutečné filmové přestřelky se skutečnými filmovými zbraněmi. No a samozřejmě přidáme i super akční fotky na památku.

Počet dostupných odměn: 11/12

5 000 Kč

Chci voucher na masterclass akční filmařiny

Dostanete jedinečnou možnost potkat se s filmaři vznikajícího seriálu. Kluci z Epicture vás během intenzivních 4 hodin provedou základy akční filmařiny a ukážou vám základní postupy, pokud chcete z natočeného materiálu vyždímat co nejvíc akce.

Počet dostupných odměn: 3/3

15 000 Kč

Vezmu partu a vy nám natočíte akční kraťas!

Uděláme vám profesionální přestřelkové video s kámošema. Před kameru se vleze celá parta. A jo – je to mnohem lepší než paintball. Pokud chcete udělat radost ostatním, odměnu můžete dostat i jako voucher.

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno
15 000 Kč

Chci si nechat natočit akční kraťas!

Uděláme vám profesionální přestřelkové video s kámošema. Před kameru se vleze celá parta. A jo – je to mnohem lepší než paintball!

Počet dostupných odměn: 1/1

25 000 Kč

Chci si zahrát malou roli v seriálu

Postříkáme vás krví, uděláme díru do hlavy a dáme na vlastní kůži zažít, zač je toho loket, když chce člověk hrát v akčňáku.

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno
50 000 Kč

Budu váš partner

Staňte se partnerem seriálu, který v Česku nemá konkurenci. Na podmínkách se domluvíme individuálně.

Počet dostupných odměn: 2/2

75 000 Kč

Chci abyste mojí firmě natočili akční spot!

Natočíme pro vás krátký spot nebo akční promo na libovolné téma. Scénář vaší firmě napíšeme na tělo, tak aby to byla pro všechny zábava. Jen nezapomínejte, že ho natáčí drsní kluci z kaskadérské branže. Králíčka Azurita uhánějícího po louce nečekejte.

Počet dostupných odměn: 1/1

75 000 Kč

Udělejte mi epický teambuilding i s akčním videem!

Vytvoříme pro vás nezapomentulný epický teambuilding pro až 25 lidí, tak aby to byl pro všechny zážitek. Jen nezapomínejte, že ho povedou drsní kluci z kaskadérské branže. A navíc vám z něj natočíme akční video na památku.

Počet dostupných odměn: 4/5