NASTARTUJ KASKADÉRY S.R.O. - crowfunding kampaň

NASTARTUJ KASKADÉRY S.R.O.

Pomozte nám nastartovat akčně komediální seriál Kaskadéři s.r.o., který se věnuje fenoménu českých filmových kaskadérů.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Konečně pořádnej českej akčňák

V Česku se běžně točí hollywoodské akční velkofilmy a čeští kaskadéři patří už desetiletí ke světové špičce. Přesto nic jako český akční film nebo seriál prakticky neexistuje. My akčňáky i černý humor milujeme a chceme to změnit. Adrenalin, bitky, exploze, honičky, přestřelky a suché hlášky –   to je střelivo akčně komediálního seriálu Kaskadéři s.r.o.!

Jak se nám daří? Zatím dobrý! Dokončujeme pilotní díl a máme dobrou šanci dostat seriál do televize. Odtud bychom do vás každý týden mohli sypat poctivou akční nálož. Čeká nás ale ještě dlouhá cesta a z vlastní kapsy se to nepovede dotáhnout. Proto jsme se rozhodli obrátit na vás, fanoušky akčních filmů, protože to vaše přání nás stvořilo. Přispějte nám a dejte seriálu šanci vzniknout. Nebojte, bude to něco za něco. Koukněte se na naše odměny. Spousta z nich jsou přenosné vouchery, které se skvěle hodí jako dárek. Třeba na blížící se Vánoce.


Na co vybíráme?

Rozhodně ne na nové lambo pro režiséra. Jsme profíci, ale náš seriál je (zatím) fandovská věc. Honoráře si nevyplácíme a většinu nemalých nákladů jsme si dokázali pokrýt sami nebo s pomocí sponzorů. Točit akčňák není snadná ani levná záležitost a my nechceme dělat kompromisy. Náboje, pyrotechnika i technologie, které nás udržují při natáčení v bezpečí – to vše něco stojí. A tady nám můžete píchnout. Dopisujeme taky scénáře deseti půlhodinových dílů a věnujeme se intenzivně pre-produkci. Hledáme lokace, začínáme s castingem a navazujeme první partnerství. Přispějte nám a pomozte nám seriál dotáhnout do cíle. Bez vás to nezvládneme!

Chcete vidět pilotní díl na velkém plátně? Přijďte na naši premiéru v Brně 2.12.2018 nebo v Praze (pražský termín upřesníme brzy). Přispějte a zarezervujte si lístek na premiérové promítání i s nevídanou kaskadérskou show.

Vstupenky na premiéru
Za 200 Kč
dostanete 1 vstupenku na promítání
Za 400 Kč obdržíte 2 vstupenky na promítání

Za 600 Kč obdržíte 1 vstupenku na promítání a kaskadérské víno k tomu  
Za 800 Kč obdržíte 2 vstupenky na promítání a kaskadérské víno k tomu  

 

Luboš Ondráček a Jiří Fabík, Epicture

Režijní duo, které stojí za studiem Epicture. Upozornili na sebe řadou virálních videí, internetových kampaní a spotů např. pro VUT, Super Panda Circus, Jezdím pro Brno. Aktuálně se intenzivně věnují přípravám seriálu Kaskadéři s.r.o.

Jiří Kosorinský, Czech Stunts

Profesionální kaskadér, kaskadérský koordinátor a choreograf akčních scén. Je držitelem českého kaskadérského rekordu z roku 2017 v délce hoření holé kůže. Je zakladatelem a šéfem kaskadérského týmu CZECH STUNTS. Kromě projektu Kaskadéři s.r.o. má za sebou účast ve filmových projektech jako Hlas pro římského krále, HAUTU, apod. Je autorem nového systému kaskadérských technik LATT a absolventem EUROPEAN STUNT SCHOOL v Kodani. V kaskadérství se pohybuje od roku 1997.

Michal Sikora, Lonely Production 

Studoval katedru produkce na FAMU. Letos v kinech uvádí dva dokumentární celovečerní filmy Batalives: Baťovské životy (režie Petr Babinec, Karolína Zalabáková) a Cirkus Rwanda (režie Michal Varga). Jeho animovaný krátkometrážní debut Krvavé pohádky (režie Tereza Kovandová) je oficiálně přijat v 11 zemích světa ještě před oficiální premiérou. Úzce spolupracuje s novocirkusovou společností Cirk La Putyka, s níž vytvořil již čtyři představení Black Black Woods (režie Jozef Fruček), Honey (režie Miroslav Krobot), HIT: Tell the difference a ADHD (režie Rostislav Novák ml.).

Přečtěte si o nás více na našem webu!

  

Vyberte si odměnu!

Pomozte nám seriál dotáhnout do konce. Za odměnu od nás dostanete vymazlenou odměnu, kterou uděláte radost sobě nebo své rodině a kámošům. Vánoce se blíží, že?

 

SLEDUJTE NOVINKY NA  

Co si o tomto projektu myslíte?