Karty vůní a radosti - crowfunding kampaň

Karty vůní a radosti

Pomozte nám vydat autorské karty, kterými vás chceme inspirovat k nalezení radosti v životě, a ukázat vám, jak můžete emoce podpořit vůněmi.

Ostatní
Karty vůní a radosti

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na počátku byla RADOST. Radost grafičky Míši, která právě procházela kurzem “Můj měsíc radosti” u aromaterapeutky Janky. Byla z něj tak nadšená a napadlo ji své emoce vyjádřit ilustracemi. Vytvořila set karet, oslovila s tím Janku a radost se začala šířit.

Každá přinášíme do světa radost jinak, jedna pomocí vůní, druhá obrázky. A tuhle kombinaci vám chceme nabídnout. Máme totiž pocit, že na radost tak nějak není čas. Pořád někam spěcháme, řešíme tisíc a jednu věc a v zápalu odškrtávání úkolů, co musíme, se ztrácí to, co chceme. 
To, při čem je nám dobře. Při čem odpočíváme, nabíráme energii. O co se rádi dělíme s přáteli. 

Možná jste už zapomněli, co všechno vám přináší radost. Vydejte se s námi na cestu poznání a rozpomínání se i na zdánlivé maličkosti, díky kterým může být váš život zase plný štěstí, hravosti a  dobré nálady. Naše Karty vám přináší inspiraci, otázky k zamyšlení a tipy na vůně, které vás podpoří, přinesou pocit úlevy a harmonie.

Co vás čeká v balíčku? 
Balíček obsahuje 31 ilustrovaných karet + 3 karty úvodní. Na každé kartě najdete krátký text k zamyšlení a inspiraci na aktivitu, která vám a (nebo) vašim blízkým udělá radost. Dále tip na vůni, která dané téma podpoří a díky které se snadněji naladíte. Vůně vás uklidní, pohladí, dodá energii a pomůže na cestě k radosti. Součástí balení je i originální papírová krabička. Několik sad jsme elegantně zabalily do sametového pytlíčku ušitého na míru. Toto origiální balení najdete v odměnách.


Můžete se inspirovat voňavým poselstvím a používat oleje, které už třeba máte doma, anebo si vybrat odměnu s balíčkem éterických olejů a začít tak poznávat svět vůní. Vůně totiž mají přímou linku do mozku a umí probudit radost, utišit smutek, povzbudit, pohladit, zmírnit stres i napětí. Na karty jsme vybraly éterické oleje, které přinášejí radost, lehkost, odvahu i oporu. 


Aromaterapie je jemná a přesto účinná metoda, která využívá hojivých vlastností éterických olejů nejen na naše fyzické tělo, ale i na psychiku.

Nevyznáte se v aromaterapii? Nevadí, jedna z úvodních karet je věnovaná používání éterických olejů, takže můžete začít právě teď. 

 

Jak vám mohou karty pomoci k radosti?

 • zastavit se (vytáhnout si kartu v poklusu jde těžko),
 • soustředit se na jednu věc (obrázek vás vtáhne do přítomného okamžiku a text vás motivuje k dalšímu kroku), 
 • zklidní vaši mysl, naladí na radost (využijte podporu vůní),
 • uvědomění (že i maličkosti v našem životě jsou významné),
 • změnu myšlení a vnímání skutečnosti (i když máme zrovna pocit, že na nás všechno padá, můžeme to díky prožití aspoň malé radosti vidět z jiného úhlu pohledu), 
 • ukotvení radosti do života – když si projdete celý měsíc s kartami radosti, zjistíte, že ji pociťujete, vnímáte a prožíváte daleko častěji. 

 

Chcete udělat radost někomu dalšímu? 

Pak jsou tyto karty skvělým dárkem, poděkováním, vyjádřením vděčnosti, podpory, pro rodiče, kamarádku, dceru, sousedku, učitelku. Karty mohou pomoci i někomu, kdo je na rozcestí, kdo hledá nový směr, průvodce, oporu v zádech, povzbuzení a motivaci. Můžete se na ně s důvěrou obrátit v okamžicích nejistoty, smutku, těžkosti.  

Budeme rády, když nám Karty vůní a radosti pomůžete poslat do tiskárny a mezi vás. 

 

 

Kromě základní sady karet v papírové krabičce pro vás máme i odměny, které určitě potěší:

 • 1 balíček karet v sametovém pytlíčku na míru
 • 1 balíček karet + kalendář z dílny ilustrátorky
 • 1 balíček karet + 1 éterický olej (pomeranč)
 • 1 balíček karet + sada 3 éterických olejů (pomeranč, bergamot, levandule)
 • 1 balíček karet + sada 5 éterických olejů (pomeranč, bergamot, levandule, palmarosa, cedr)
 • 1 balíček karet + vstupenka na online kurz Vůně pro 4 živly v nás
 • 1 balíček karet + kniha Aromaterapie podle ročních období
 • 1 balíček karet v dárkové malované krabičce

 

Kdo stojí za projektem?

Janka Santala Urbanová - profesionální aromaterapeutka
Prostřednictvím vůně provázím ženy, navracím jim ztracenou sebedůvěru a rovnováhu. Mohou se tak otevřít své vnitřní moudrosti a žít svobodnější a radostnější život. S úžasem pozoruji, jak se ženy rozzáří, když si dovolí pozvat radost do svého života. Inspirovaly mě k vytvoření motivační výzvy “Můj měsíc radosti” a já měla obrovskou radost, když Míša přišla s nápadem přetvořit ji do karet. Radost je jednou ze základních hodnot a nikdy není pozdě na to, začít se opět radovat i z maličkostí. 
www.santala.cz

Míša Slezáková - grafička
Tištěné grafice se věnuji více jak 20 let, ale do světa ilustrací se pouštím v podstatě poprvé. Může za to Janka a její výzva "Můj měsíc radosti". Její úžasné poselství mě tak uchvátilo, že jsem měla obrovskou touhu a chuť poslat to dál. Aby pocity svobody, radosti a dojetí mohlo prožívat více lidí, nejen já. A tak se obrázky kreslily samy, od srdce. Se svým přáním vytvořit společně karty jsem oslovila Janku a ono se splnilo. A já za to moc děkuju. 
www.m-graf.cz

Děkujeme Markétě Mrkvové za její kouzla s texty a hlavně díky vám všem za podporu. Doufáme, že z karet budete nadšeni jako my dvě, že vám vykouzlí úsměv a zahřejí srdce.

j+m

Co si o tomto projektu myslíte?