KARIBU - Cestovatelský deník - crowfunding kampaň

KARIBU - Cestovatelský deník

Vybavte se na příští sezónu. Pomozte nám vydat jedinečný cestovatelský deník Karibu a společně podpořme vášeň k turistice a cestování.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kam si zapsat všechny vzpomínky z výletů a cest? Kam si navždy zaznamenat pocity z výstupů na nejvyšší vrcholy? A kde si uchovat fotografie s rodinou a přáteli, aby se nestaly jen zašlým haraburdím na sociálních sítích? Představujeme vám cestovatelský deník Karibu. Moderní „cancák“ s ručně ilustrovanými stránkami, ve kterém si navždy uchováte všechna svá dobrodružství.


Vybírat můžete ze čtyř barevných variantVytvořili jsme ho tak, aby splňoval představy každého cestovatele nebo výletníka.
Je v sympatické velikosti A5 a má desky, které odolají vlhku i poškrábání. Přitom jsou dostatečně ohebné, aby se přizpůsobily obsahu vašeho batohu. V jeho hřbetu najdete propisku, černou záložku a zavřete jej lehce pomocí gumičky. Vybírat můžete ze čtyř barevných variant
(hnědá/modrá/šedá/žlutá).Deník KaribuDali jsme si záležet i na samotných stránkách deníku. Ty jsou ilustrované jemnými kresbami přírody, takže vás v něm nepřestane bavit listovat, číst a psát. Každá dvoustrana (je jich 80) slouží k jednomu dobrodružství. Záleží jen na vás, zda je využijete k osmdesáti výletům, nebo k cestě kolem světa za osmdesát dní. :)

Osmdesát dvoustránek čeká na vaše vyprávěníAby se vám náš Karibu stal na cestách opravdovým parťákem, najdete v něm kromě ilustrovaných dvoustran ještě další vychytávky: celkový seznam všech vašich výletů, místa na poznámky, mapy, adresář nebo starou dobrou Morseovu abecedu.


Jako třešničku na dortu pro vás chystáme speciální službu – výrobu osobních cestovatelských vizitek. Jednoduše nám pošlete fotografie ze svých cest a my vám z nich vyrobíme a pošleme vaše osobní cestovatelské vizitky. Ty si pak budete moci vlepovat do svého deníku. Vaše fotografie se tak společně s vaším vyprávěním stanou vzpomínkami na celý život.Naše nová značka a její služby se neobejdou bez parádního webu. Nejenže si na stránkách Karibu budete moci objednat deník, vizitky a další dárky, ale budete si také moci založit vlastní profil, vkládat další fotografie, psát cestopisy a podělit se o své zážitky s dalšími dobrodruhy. Nyní jsou webové stránky ve výstavbě, ale s vaší pomocí je jistě proměníme v parádní cestovatelský web. ;)Pro všechny, kteří se náš deník Karibu rozhodnou podpořit, jsme si připravili opravdu moc zajímavé dárky. Poděkování, stylové odznaky, tašky, plecháčky i samotné turistické deníky Karibu. Na ty nejštědřejší pak čekají cédéčka s autorskými písničkami nebo lahvinky domácí třešňovice. V případě zájmu o deník nezapomeňte připsat, jakou si přejete barvu (hnědá/modrá/šedá/žlutá).


                                                                    Malá ukázka mé písničkářské tvorby z darovaného CD Při vymýšlení názvu pro náš projekt jsme se nechali inspirovat světem zvířat a našli jsme karibu, soba polárního, který obývá nejsevernější oblasti. Pravidelně v obrovských stádech migruje za potravou, a jeho cesty tak patří k nejdelším mezi pevninskými savci. Na svém několikaměsíčním putování z Aljašky do severní Kanady urazí divoký karibu až 560 kilometrů. Tomu říkáme cestovatel.

 

Tak jdi a nezapomeň :)

 

Co si o tomto projektu myslíte?