Karel Pazderka - CD V báječném balení - crowfunding kampaň

Karel Pazderka - CD V báječném balení

!!! Poslední den pro objednání alba jest tady. Podívejte se do nabídky odměn. Děkujeme!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

První autorské album kladenského písničkáře a fotografa:

KAREL PAZDERKA - V BÁJEČNÉM BALENÍ.

Staňte se mým STARTÉREM

Pokud by byl tento projekt úspěšný a vybrala by se předpokládaná částka, bylo by album Karel Pazderka V báječném balení vyrobeno a uvedeno na trh v prosinci 2014. Podpořením tohoto  projektu toto album získáte.

Odměny: Pokud se požadovaná částka nevybere, (během 15 dní  20 000 Kč) bude vám zaslán váš příspěvek zpět na váš účet a všechny objednané odměny se tímto ruší. Pokud se vybere větší než požadovaná částka, bude použita na další náklad, distribuci a uhrazení výroby alba. 

 Křest alba: pokud se nám tento projekt podaří splnit ( doufejme že ano) bude křest alba 27. prosince tohoto roku v Kladenské restauraci Kuklík. Album pokřtí pan Josef Fousek. Další hosté budou uvedeni na plakátu i zde. V druhé polovině večera zahrají přátelé autora alba, divadelní soubor Taška Kladno v pořadu Tančírna Tašky.

Na albu naleznete třináct písní, po jednom textu Pavla Kopty a Jiřího Žáčka a jedenáct textů Karla Pazderky.  Nahrávka je syrový dokument bez efektů studií tak jak hudební duo Pazderka+ Aulický hraje v klubech. Duo vychází z blues, jazzu a folku v obsazení kytara, foukací harmoniky a kachon.

Tímto albem vstupuje Karel Pazderka na trh s českou autorskou hudbou. Chcete-li projekt tohoto alba podpořit, vemte na vědomí že je zde nabízen 14 dní a bude záhy končit. Sdílením této zprávy mezi vaše přátele projekt podporujete.

Objednáním jakékoli odměny se stáváte STARTÉREM tohoto projektu a významně nám pomáháte! Tato možnost končí 4. prosince 2014.

Děkujeme. Karel Pazderka a Michal Aulický.

 

title-back  kopie (2).jpg

 

Na mém profilu Band Zone naleznete celou skladbu KACHNY a ukázky některých dalších písniček:

http://bandzone.cz/karelpazderka?at=dashboard

Bandzone

Přeji hezký den. Karel Pazderka

 

band zone (2).jpg

 

Linoryt obalu výtvarníka Tomáše Landsingera

Původní obal CD V báječném balení, měl být linorytem Kladenského výtvarníka a DJ Tomáše Landsingera. Kdy vlastně každý kus je originál. Po zvážení nákladů a množství předpokládaného tisku jsme se dohodli na výrobě exkluzivních padesáti kusů těchto obalů. Tyto budou nabídnuty zde na Startovači a také na křtu alba jako mimořádná série. Obal bude obsahovat plakát a texty všech písní a samotné CD s potiskem. Původní debata s přáteli, jestli má či nemá být, obsahem obalu také můj obličej (já jsem byl zásadně proti) je tak vyřešena a každý si může zvolit sám.

Zajímavostí na tom je, že já i Tomáš, bydlíme v jedné vesnici. Ve Velkém Přítočně. A také snad to, že všichni kdo mají co společné s tímto albem, jsou z Kladna.

Původní skicu slona houpajícího se na srdci, s kytarou Brauer v chobotu jsem navrhl sám a název alba: V báječném balení vymyslela moje žena Pavla.

Na fotografii je stranově a negativně obracený rozpracovaný linoryt obalu.

 

333.jpg

 

 

vstupenka (2).jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?