KAREL DUŠEK- MS V TERÉNNÍM TRIATLONU HAWAII 2019 - crowfunding kampaň

KAREL DUŠEK- MS V TERÉNNÍM TRIATLONU HAWAII 2019

XTERRA World Championship na Hawaii, velké finále celoroční světové série terénního triatlonu.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Mistrovství světa na Havaji jsem se zúčastnil i v loňském roce, byl to nezapomenutelný zážitek. Startoval jsem zde v kategorii hobby a podařilo se mi ji vyhrát a celkově jsem vybojoval desáté místo, což je historicky druhý nejlepší český výsledek na tomto závodu hned za Honzou Kubíčkem. Desátého místa si tedy cením ještě více než celkového vítězství v kategorii hobby.

V letošním roce tedy 2019, jsem se rozhodl přestoupit do profi kategorie, abych mohl měřit síly s těmi nejlepšími. Do nového roku jsem vstupoval s velkými ambicemi, které byly podloženy i výsledky v tréninku. Po prvním závodě v Itálii, který se mi docela povedl (11. místo), bohužel přišla stopka v podobě natrženého vazu v chodidle a osmitýdenní závodní pauza a trénink probíhal jen ve velmi omezené formě. Výhledy byly tedy bídné a já se loučil se sezonou. V současné době je noha již zahojená a já se vracím do závodního kolotoče. Sice stihnu už jen pár závodů, ale o to víc se na ně těším. Výpadek je samozřejmě znát, ale s trenérem jsme překvapení, jak se do toho poměrně rychle dostávám a běhám stejně jako v loňském roce, což považuju za zázrak po dvou měsících bez běhu. Po tomto mém letošním problému se na Havaj těším o to víc a v tréninku udělám maximum, abych je tam pořádně potrápil a nedal jim nic zadarmo.

Po loňské úspěšném projektu na startovači to tedy letos zkouším znovu. Chtěl bych Vás požádat o pomoc při shánění financí na tento závod. Celkové náklady na tuto akci vyjdou téměř na 80 000Kč a uhradit je pouze z rodinného rozpočtu, když já i sestra stále studujeme na vysoké škole je nemožné... Proto budu opravdu rád za jakoukoli pomoc. Děkuji

 

Předpokládaný rozpočet:

            Letenka – cca. 30 000  Kč

            Startovné – 14 000 Kč

            Přeprava kola a zavazadel – cca. 200 USD

            Ubytování – cca. 80 USD/1den

            Doprava v místě závodu – cca. 80 USD/1den

            Stravování – cca. 20 USD/1den

            Celkem tedy minimálně 70 000 Kč

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?