Kamil na paralympiádu - crowfunding kampaň

Kamil na paralympiádu

Pomozte mi na kvalifikační cestě pro paralympiádu v Riu 2016 v paralympijském sportu Boccia. Tentokrát pro mobilní fanoušky zasláním SMS.

Ostatní
Kamil na paralympiádu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nyní pro všechny mobilní fanoušky!

Pomozte mi zasláním sms ve tvaru START 4801 na číslo 90211

Pomozte mi zůčastnit se posledního kvalifikačního turnaje a docílit tak celkové částky. Již sedmým rokem závodím v paralympijském sportu Boccia a mám šanci se probojovat na paralympiádu v Riu 2016. Jelikož jsou zahraniční kvalifikační závody finančně náročné i z důvodu asistence, kterou potřebuji, můžu si je dovolit jen s finanční pomocí.

Čeká mě ještě poslední kvalifikační turnaj a to mistrovství světa v Čínském Pekingu 2016. Poslední kvalifikační turnaj se bude konat v březnu 2016 ve zmíněném Pekingu a rozpočet tohoto turnaje vychází na 180 000,- Kč pro mě a mé dva asistenty (otec jako asistent ošetřovatel a sportovní - herní asistentka). A právě na tento turnaj sháním finance.

2.jpg

Boccia (boča) - Paralympijský sport

Boccia je paralympijský sport pro těžce tělesně postižené, může ji hrát i prakticky nehybný člověk s pomocí asistenta a pomůcek. Pro těžce tělesně postiženého je to jedinečná možnost, jak začít se sportem. Je to hra podobná hře Petanque (Petang) s tím rozdílem, že Boccia je sport halový a míčky jsou kožené. Smyslem hry je umístit co nejvíce míčků své barvy (červené nebo modré) blíže bílému míčku tzv. Jackovi, nežli je nejbližší míček soupeře. Boccia je také paralympijský sport! Více o sportu (fotky, videa…) naleznete na www.boccia.xf.cz

boccia_bg-1.jpg

Pár slov o mě

Jmenuji se Kamil Vašíček, narodil jsem se r. 1984 a bydlím na jižní Moravě nedaleko Moravského krasu v Blansku, což je asi 30 km od Brna. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Jedovnicích, obor Výpočetní systémy Cad – Cam. Mezi mé záliby patřily a patří paralympijský sport Boccia, počítač, cestování, příroda, hudba a relax. ​​Do roku 2004 jsem prožíval v celku obyčejný život, jako každý „obyčejný“ člověk. Rád jsem sportoval, měl jsem rád přírodu, cestování a již zminěný sport. Hrával jsem florbal, závodně jsem lyžoval dříve ještě za TJ Sokol Blansko.

V roce 2004 se mi stal úraz páteře a tato událost změnila od základu můj život. Následkem úrazu jsem odkázán na invalidní vozík a jsem kompletně závislý na asistenci druhé osoby. Samostatně zvládnu pouze jízdu na el. vozíku, ovládání mobilu a počítače se speciální pomůckou v ústech. Nyní se zabývám tím, co mi můj zdravotní stav dovolí, převážně prací na počítači, rehabilitací a paralympijským sportem Boccia, který mi zabere také větší část mého volného času.

kamil-cze.jpg

Největší úspěchy v Boccie (boče)

2011, 2012, 2013, 2014

  • 1. místo 1. liga OZP CUP (celkové umístění v 1.lize celoroční soutěžě OZP CUP)

2012, 2013, 2014, 2015

  • 1. místo - Mezinárodní mistrovství ČR (Mistr České republiky)

2013

  • 5. místo - Mistrovství Evropy - Portugalsko (Guimaraes)
  • 1. místo v ligovém kole na Slovensku v Turii u Žiliny

2014

  • 1. místo v ligovém kole na Slovensku v Turii u Žiliny
  • 24. místo - Mistrovství světa - Čína (Peking)

2015

  • 6. místo - Evropský pohár - Španělsko
  • 2. místo - Evropský pohár - Španělsko (páry)

Boccia_Kamil_Maruska-Poznan.jpg

Jak naložím s případnými financemi od Vás

Finance poslouží na poslední kvalifikační turnaj, který je finančně náročný i z důvodu asistence, kterou potřebuji. Můžu si ho dovolit jen s finanční pomocí.

Vyberte si některou z odměn

Odměny-startovač.jpg

vstupenka-boccia.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?