Kallen debutuje s Obrazy podivnosti. - crowfunding kampaň

Kallen debutuje s Obrazy podivnosti.

Jednoduché a surové písně o životních problémech a šedi společnosti, aneb moje první CD, které vás potřebuje, aby mohlo spatřit světlo světa.

Hudba
Kallen debutuje s Obrazy podivnosti.

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Třetí rok snahy o předání myšlenek a poselství si zaslouží fyzickou podobu.
Od svých začátků na rozvrzaných prknech u Božího mlýna jsem se trochu posunula, zahrála si například jako předskokan Muše a Závišovi (oukej, predikce mého telefonu zná slovo "Záviš", ale po roce není schopna si zapamatovat moje příjmení), taky jsem si splnila svůj sen hrát s Totálním nasazením, účinkovala párkrát na Žižkovské noci a potkalo mě spoustu dalších skvělých hudebních dobrodružství.

fatal

Těch dobrodružství bylo tolik a já už tak nějak cítím, že nastal čas na placku.
V tom mi můžete pomoct vy.
Nahrát CD totiž neznamená jen přijít do studia, zazpívat si a odejít. Jsou zatím, kromě spousty hodin v tom studiu, další hodiny u kompu, mix, master, samotná výroba placek, přebal.. není to sranda a já pracuji v sociálních službách. :D 

Jsem ale také velmi multifunkční člověk, takže na vás v odměnách za vaši podporu čekají různé věci, od ušití tašky, přes výrobu domácího likéru až k focení. Myslím, že si vybere každý.

CD bude obsahovat celkem 13 písní, které se ponesou v duchu zmařených vztahů, tragédií, vztahů, které nikdy neměly možnost ani vzniknout a temných povahových rysů společnosti. Jako vždycky, o čem jiném by taky písničkáři měli psát, žejo.  
 

Pokud by se vybralo více, než se vybrat má, ráda bych natočila i první videoklip.
Jeden ze startérů má také v rámci odměny možnost stát se jeho hlavní hvězdou. A to se vyplatí!

Dost povídání, umění hail. 

Co si o tomto projektu myslíte?