Kalendář žen - pomoc Onkologickému centru - crowfunding kampaň

Kalendář žen - pomoc Onkologickému centru

Pro rok 2020 chystáme kalendář z kterého bychom rádi podpořili onkologické centrum Arcus s kterým spolupracujeme. V kalendáři bude 13 krásných žen.

Umění
Kalendář žen - pomoc Onkologickému centru

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny příznivce Startovače, 

jsme mladý pár, který se rozhodl vytvořit si vlastní projekt, vlastní dítě, krásný kalendář s krásnými 13 ženami, které se odhalí i pro dobrou věc. Kalendář bude ve stylu topless (nahoře bez) vždy v černobilé barvě s barevnými prvky.

Zvolili jsme tenhle styl kvůli kráse černobílého stylu a kvůli originalitě, kterou by měl kalendář splňovat. Celý projekt financujeme sami, nemáme žádné sponzory :-) 

Jak jsme již zmínili, z prodeje kalendáře chceme přispět na Onkologické centrum Arcus, které s námi navázalo spolupráci a je moc rádo, že se najdou lidé, kteří rádi pomůžou i ostatním. Proto také chceme použít slogan - '' Pomáháme si navzájem '' ( We help each other ) 

Budeme velmi rádi, když jakoukoliv částkou přispějete na náš projekt a budete se podílet na naší práci :) 

 

 

Hello to all Starter fans!

We are a young couple who decided to create their own child. The Calendar with 13 beautiful models who will support a good thing. The calendar will be in topless style always in black and white color. We chose this style because of the beauty of the black and white style.

We don’t have sponsors. We want to help Arcus Oncology which has established cooperation with us and is very glad that there are people who will be happy to help others. That's why we also want to use the slogan - '' We Help Each Other '' The proceeds will go to Arcus onko centrum from every calendar. We will be very pleased if you donate any amount to our project and participate in our work.

 

All the best Tereza and Jacob

Děkujeme, Tereza a Jakub 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?