Kalendář WILDLIFE 2021 - crowfunding kampaň

Kalendář WILDLIFE 2021

Ahoj, do tohoto projektu se pouštíme každý rok, pokaždé na jiné téma. Letos to bude zvířátkové téma.

Ostatní
Kalendář WILDLIFE 2021

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den, Ahoj!

Jsme Bětka a Michal, alias Eventyr.cz, cestovatelé tělem i duší a na všech našich cestách fotíme a natáčíme. Momentálně se nacházíme v Kanadě, kde se to v lesích jen hemží divokými zvířaty a my bychom byli rádi, abyste se z nich mohli těšit i vy, u Vás doma. Všechny fotky nebudou jen z Kanady, nebude chybět ani náš oblíbený Island, Nový Zéland, nebo třeba i Havaj.

Jak to začalo

Kalendáře vyrábíme každý rok, vždy na nějaké téma spojené s cestováním, nebo danou zemí. Začalo to velmi nevinně, kdy jsem si vymyslel, že nejbližší rodinu obdaruji kalendáři s vlastními fotkami z cest. Následujícího roku projevili zájem i známí a kamarádi. O další rok později už jsem využil svých FB stránek a cestovatelských přednášek a zájem se opět zvýšil, což mě velmi potěšilo. Během těch let jsem zkoušel různé varianty tisku a různé tiskárny. Letos potřetí na Startovači!

Jak to vypadalo v minulých letech?

Neznámý sever 2018

Nový Zéland 2019

Island 2020

Wildlife 2021

Téma na následující rok je trochu jiné, Wildlife. Jak už to bylo loni, i letos se pokusíme do kalendáře vnořit i nějakou tu přidanou hodnotu, aby to nebylo jen o fotkách, ale také trochu naučné. Ke každému snímku přidáme krátký popisek s QR kódem, který odkáže na rozsáhlejší povídání o konkrétním zvířeti, nebo prostředí ve kterém žije. A tak výstupem tohoto projektu nebude pouze fyzický kalendář s fotkami, ale i jakési digitální doplnění, kde mimo povídání najdete i další fotky a zajímavosti.

Tohle je pár ukázkových snímků z širšího výběru, které by se mohly v kalendáři objevit.

Jak bude kalendář vypadat?

Finální podoba bude stejná jako ta loňská, budeme pokračovat v rozjetém trendu, což je nástěnný A3 kalendář na šířku s 12+1 fotografiemi divokých zvířat, se kterými jsme se na našich cestách setkali. Na každé straně bude kalendárium k danému měsíci s vyznačenými státními svátky a víkendy.

Kdy kalendář spatří světlo světa?

Hned jak skončí tato kampaň a bude-li úspěšná, pošleme kalendáře do tiskárny. Během listopadu budou kalendáře připraveny k vyzvednutí, nebo odeslání. A vy tak můžete mít o starost méně před Vánoci.

Jdete do toho s námi?

Vaší hlavní odměnou za podporu je samozřejmě kalendář. Nicméně si můžete vybrat i dva kalendáře, tři, nebo kolik uznáte sami za vhodné. Rovněž vám můžeme přibalit i plakát s fotografií dle vlastního výběru z našich soc. sítí, nebo poslat pohled přímo z Kanady!

Moc všem děkujeme za podporu ;)

Michal a Bětka

A ještě jedna důležitá věc!!! Z výdělku podpoříme síť záchranných stanic pro ohrožená a zraněná volně žijící zvířata v ČR. Má to smysl.

Co si o tomto projektu myslíte?