Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice - crowfunding kampaň

Novinky - Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice

Pomozte nám vydat kalendář s portréty zvířat ze záchranné stanice na 2017 a rozšířit tak mezi lidi povědomí o pomoci, kterou od nás někdy potřebují

Umění

Příběh labutě

Přečtěte si příběh labutě na jedné z fotografií Příběh labutě Obrázek

Tato labuť stála na pražském mostě Legií, vedoucím centrem města přes řeku Vltavu. Věrně stála při svém labutím druhovi, který stát nemohl. Měl poraněnou páteř. Narazil v letu do tramvajových trolejí, což se tu labutím stává často.

Obě labutě byly převezeny pražskou záchrannou stanicí pro volně žijící živočichy k veterinářce. Po třech dnech šance a naděje musel být labuťák bohužel utracen. Jeho družka ho po celou dobu provázela, bylo to tak pro oba lepší.

Fotky zachycují vypouštění zdravé labutě. Svoboda je pro volně žijící živočichy naprosto nenahraditelná. Jak ale bude žít tato labuť bez svého druha dál, nevíme. Labutě často uzavírají svazky na celý život. Kéž si najde jiného partnera a žije svůj plnohodnotný život na svobodě.

Další fotografie

Podívejte se na další fotky z kalendáře Další fotografie Obrázek

Milí startéři,
aby jste věděli co v kalendáři bude, přidáváme další dva portréty. Skoro určitě to budou ty v sadě tří pohlednic a čtyř záložek. Citáty k nim zatím nechme jako překvapení.

Děkujeme za dosavadní podporu!
Kamil a Šárka