Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice | crowdfunding kampaň

Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice

Pomozte nám vydat kalendář s portréty zvířat ze záchranné stanice na 2017 a rozšířit tak mezi lidi povědomí o pomoci, kterou od nás někdy potřebují

Umění

Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj,

podpořte prosím náš nápad vytvořit a rozšířit mezi vás kalendář zvířecích portrétů. Nosíme ho v hlavě již delší dobu. V Záchranné stanici jsem již před několika lety nafotila portréty divokých zvířat, která potřebovala dočasnou lidskou péči. Většina z nich byla ve Stanici jen nakrátko. Snažili jsme se jim pomoci, aby se mohla vrátit zpátky na svobodu, domů do přírody. Jiný život pro ně nemá smysl, nepatří nám, ale Zemi.

Kalendar 2017 - ledenX.jpg

Náš kalendář je o lidském soucítění, ukazuje zranitelná a bezbranná zvířata, která potřebují naši pomoc. Bez pobytu ve Stanici by většina z nich neměla šanci. Hodně lidí projde kolem zraněného zvířete bez povšimnutí a tenhle kalendář se snaží ukázat, co běžně nevidíme, probudit soucit a pochopení. Proto bychom ho rádi rozšířili mezi vás.

Chceme ukázat, jak jsou zvířata zranitelná, ale také jak jsou nádherná a jedinečná. Při pohledu do jejich očí vidíme krásu a nevinnost. Fotografie jsem doplnila citáty známých osobností, kteří o zvířatech smýšleli podobně jako my.

Kalendar 2017 - unorX.jpg

Chceme se s vámi také podělit o příběhy zvířat, která jsou každé jedinečnou osobností. Do Stanice jsme například přivezli labuť, jejíž druh se smrtelně zranil o tramvajové troleje nad mostem. Labutě tvoří svazky na celý život a ona se od svého druha nechtěla odloučit. Stála při něm věrně na mostě, protože on se nemohl pohnout. Naložili jsme tedy oba, ale labuťáka se bohužel zachránit nepodařilo. V kalendáři najdete obraz z loučení s labutí, která se nakonec vrací na svobodu sama.

Rádi bychom vám nabídli menší kalendář formátu A4 nebo větší formátu A3. Mezi odměnami najdete i záložky do knihy nebo fotoobraz s fotkou z kalendáře dle výběru.

Na zadní straně kalendáře naleznete adresy Záchranných stanic v České Republice, abyste při setkání s nemocným nebo zraněným zvířetem vždy hned věděli, na koho se obrátit.

Většina drobného výdělku, po odečtení nákladů, bude věnována na podporu dobročinných projektů souvisejících s pomocí zvířatům v nouzi. Jedním z nich určitě budou slepice v nouzi

Za vaší podporu srdečně děkujeme.

Šárka a Kamil Vlčkovi

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 37 650 Kč (107 %)
  • 107 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 86 Startérů

Autor projektu

Šárka a Kamil Vlčkovi - obrázek
  • projekt od Šárka a Kamil Vlčkovi
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Tři pohlednice

Za 150 Kč od nás dostanete do schránky tři pohlednice velikosti 10*15 cm s fotografií z kalendáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Čtyři záložky do knihy

Za 150 Kč pro vás vyrobíme 4 záložky do knihy s fotografiemi zvířat z kalendáře spolu s citátem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Sada pohlednic

Za 300 Kč dostanete sadu 12ti pohlednic velikosti 10*15 cm s fotografiemi z kalendáře, a poděkujeme Vám na fb stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kalendář na rok 2017 ve formátu A4

Za 300 Kč od nás dostanete kalendář formátu A4 na rok 2017, do schránky ještě před Štědrým večerem (snad to spolu s Českou poštou stihnem!) a samozřejmě poděkování na fb stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Kalendář na rok 2017 ve formátu A3

Za 400 Kč vám pošleme kalendář ve velkém formátu A3 na rok 2017, do schránky ještě před Štědrým večerem (snad to spolu s Českou poštou stihnem!) a s poděkováním na fb stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Fotoobraz na plátně s rámem 30*40

Za 600 Kč vám pošleme fotografii dle Vašeho výběru vytištěnou na plátno, připevněnou na dřevěném rámu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Plakát a kalendář s věnováním

Za 1000 Kč od nás ostanete kalendář ve formátu A3 s osobním věnováním a k tomu plakát ve formátu A2 s fotkou z kalendáře dle Vašeho výběru

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 300 Kč

Pět kalendářů formátu A4

Za 1300 Kč od nás dostanete 5 kalendářů formátu A4 na rok 2017, do schránky ještě před Štědrým večerem (snad to spolu s Českou poštou stihnem!) a samozřejmě poděkování na fb stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

10 kalendářů formátu A4

Za 2500 Kč od nás dostanete 10 kalendářů formátu A4 na rok 2017, do schránky ještě před Štědrým večerem (snad to spolu s Českou poštou stihnem!) a samozřejmě poděkování na fb stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sada kalendářů

Sponzorský dar, jehož součástí je sada deseti kalendářů formátu A3 nebo A4 (dle přání i s firemním logem).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit