Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice - crowfunding kampaň

Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice

Pomozte nám vydat kalendář s portréty zvířat ze záchranné stanice na 2017 a rozšířit tak mezi lidi povědomí o pomoci, kterou od nás někdy potřebují

Umění
Kalendář se zvířaty ze záchranné stanice

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj,

podpořte prosím náš nápad vytvořit a rozšířit mezi vás kalendář zvířecích portrétů. Nosíme ho v hlavě již delší dobu. V Záchranné stanici jsem již před několika lety nafotila portréty divokých zvířat, která potřebovala dočasnou lidskou péči. Většina z nich byla ve Stanici jen nakrátko. Snažili jsme se jim pomoci, aby se mohla vrátit zpátky na svobodu, domů do přírody. Jiný život pro ně nemá smysl, nepatří nám, ale Zemi.

Kalendar 2017 - ledenX.jpg

Náš kalendář je o lidském soucítění, ukazuje zranitelná a bezbranná zvířata, která potřebují naši pomoc. Bez pobytu ve Stanici by většina z nich neměla šanci. Hodně lidí projde kolem zraněného zvířete bez povšimnutí a tenhle kalendář se snaží ukázat, co běžně nevidíme, probudit soucit a pochopení. Proto bychom ho rádi rozšířili mezi vás.

Chceme ukázat, jak jsou zvířata zranitelná, ale také jak jsou nádherná a jedinečná. Při pohledu do jejich očí vidíme krásu a nevinnost. Fotografie jsem doplnila citáty známých osobností, kteří o zvířatech smýšleli podobně jako my.

Kalendar 2017 - unorX.jpg

Chceme se s vámi také podělit o příběhy zvířat, která jsou každé jedinečnou osobností. Do Stanice jsme například přivezli labuť, jejíž druh se smrtelně zranil o tramvajové troleje nad mostem. Labutě tvoří svazky na celý život a ona se od svého druha nechtěla odloučit. Stála při něm věrně na mostě, protože on se nemohl pohnout. Naložili jsme tedy oba, ale labuťáka se bohužel zachránit nepodařilo. V kalendáři najdete obraz z loučení s labutí, která se nakonec vrací na svobodu sama.

Rádi bychom vám nabídli menší kalendář formátu A4 nebo větší formátu A3. Mezi odměnami najdete i záložky do knihy nebo fotoobraz s fotkou z kalendáře dle výběru.

Na zadní straně kalendáře naleznete adresy Záchranných stanic v České Republice, abyste při setkání s nemocným nebo zraněným zvířetem vždy hned věděli, na koho se obrátit.

Většina drobného výdělku, po odečtení nákladů, bude věnována na podporu dobročinných projektů souvisejících s pomocí zvířatům v nouzi. Jedním z nich určitě budou slepice v nouzi

Za vaší podporu srdečně děkujeme.

Šárka a Kamil Vlčkovi

Co si o tomto projektu myslíte?