Kalendář Foceno na Valašsku - crowfunding kampaň

Kalendář Foceno na Valašsku

Nejen pro milovníky přírody bych chtěla vydat nástěnný kalendář, který je plný valašské přírody a symbolů Valašska.

Ostatní
Kalendář Foceno na Valašsku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nejen pro milovníky přírody bych chtěla vydat nástěnný kalendář 2020 s názvem Foceno na Valašsku, který je plný valašské přírody a symbolů Valašska. Touhle cestou bych chtěla oslovit lidi, kteří by mi mohli pomoct nápad realizovat.

IMG_20190511_185938.jpg

Proč zrovna kalendář?

Při běžkování v zasněžené krajině při cestě na Cáb na Vsetínsku, jsem udělala takové fotky, se kterýma jsem se chtěla hned podělit. Ne na facebooku, nebo instagramu, ale formou ,,fotky´´, která by se dostala k co nejvíce lidem, aby ji měli u sebe, aby mohli sdílet pocity se mnou. Napadl mě kalendář, který je součástí lidí celý rok. Tak proč ne zrovna takový, který je tvořený z přírody a děje jejich okolí?

IMG_20190112_110230.jpg

 

Proč na Valašsku?

Valašsko jako takové je samo o sobě krásné. Tolik rozmanitosti, krás přírody, kterou můžou lidi přehlížet. Právě to chci připomenout. Na chvilku se odpoutat od každodenních starostí a vyrazit do přírody, na místa třeba inspirovaná zrovna kalendářem.

 

Jak bude nástěnný kalendář vypadat (viz hlavní foto - leden)

Formát: 420 x 297 mm (A3)

Rozsah: 13 listů

Vazba: kroužková

Minimalistický, stručný, u ledna bude ještě rok, v tomhle případě 2020. Zatím je jen náhled, detaily se dodělávají, hlavní ozdoba bude fotka, pod ní bude kde byla fotografie vytvořena, zvýrazněné neděle a svátky.

received_2485174678162354[1].png

 

Za každou variantu podpory děkuji :)

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?