Kalendář československých legionářů - crowfunding kampaň

Kalendář československých legionářů

Podpořte realizaci unikátního kalendáře, který mapuje život československých legionářů v období první světové války.

Knihy
Kalendář československých legionářů

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rád bych Vás požádal o podporu vznikajícího unikátního kalendáře, který je jedinečný ve svém vizuálním zpracování.

Kalendář mapuje život československých legionářů v období první světové války. Toto téma si zaslouží pozornost, a proto jsem se rozhodl ho zpracovat a přiblížit veřejnosti. Kalendář vzniká s podporou Československé obce legionářské, která se aktivně podílí na přípravě a realizaci projektu.

Vybrané finanční prostředky budou použity na kvalitní tisk a distribuci prvního vydání kalendářů.

Kalendář pro rok 2017 bude obsahovat 12 unikátních a speciálně kolorovaných fotografií ve velikosti A3 na kvalitním křídovém papíře. Kalendář bude možné zakoupit si osobně na všech zastávkách legiovlaku v roce 2016 nebo na webových stránkách kalendáře, které budou spuštěny v průběhu jara. O spuštění webových stránek kalendáře se dozvíte na webových stránkách Československé obce legionářské nebo na webových stránkách Milana Kabelky, autora kalendáře. 

Vážím si Vaší podpory a budu rád za jakýkoli příspěvek.

Milan Kabelka
www.milankabelka.com
milan.kabelka@gmail.com

startovac_bojovepole.jpg

Československé legie:

Československý legionář je termín, který se zrodil v průběhu první světové války, kdy po jejím vypuknutí v Rusku a ve Francii vznikly první jednotky. V těchto zemích před válkou žily početné české kolonie a právě tito muži stáli u zrodu československých legií, když dobrovolně vstupovali do armád Dohody, aby bojovali proti Rakousko-Uhersku a Německu. Jejich sen - rozbití rakouské monarchie byl tehdy pouhým ideálem. Čechoslováci si svým nadšením a disciplinovaností získali úctu a obdiv a vydobyli si celosvětové uznání.

startovac_mask.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?