Kalendář 2020 - 10 years in business - crowfunding kampaň

Kalendář 2020 - 10 years in business

Podpořte projekt výročního kalendáře modelky Domiis Czechovské ve spolupráci s fotografem Arturem Gallenem. Výtěžek poputuje vybranému útulku <3

Umění
Kalendář 2020 - 10 years in business

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

K výročí 10 let kariéry modelky jsem se rozhodla nafotit kalendář ve stylu mě vlastním a to glamour a akt. Přizvala jsem si na pomoc mého kamaráda fotografa, který v tomto stylu velmi vyniká Artura Gallena, se kterým jsem již nafotila mnoho povedených fotek.

Tento rok jsem již nafotila několik kalendářu pro klienty včetně charitativního kalendáře pro kočičí útulek. Proto jsem se rozhodla věnovat výtěžek z mého kalendáře vybranému psímu útulku.

Budu ráda za každou podporu a sponzoring. Do tisku bych ráda poslala minimálně 100 kalendářů.

Finance musí pokrýt tisk, lokace, přípravu a postprodukci kalendáře, abychom získali co nejvíce peněz pro útulek.

Na facebooku bude vytvořena uzavřená skupina, kde bude moci každý za jakýkoliv příspěvek sledovat online tvorbu kalendáře, backstage záběry a samozřejmě výběr útulku i předání finančního příspěvku pomoci. Doufám že i nějaký skromný malý/velký online křest :-)

Ráda bych, aby tvorbu kalendáře doprovázeli i naši čtyřnozí kamarádi :-) Focení začne hned po létě, abychom se u toho cvakání neupekli :-) A věřte, že i tak bude kalendář opravdu HOT!

gallen/domiis

 

Prostor ráda udělám i firmám a partnerům, kteří by rádi zapojili cokoliv do tvorby kalendáře. Lokace, reklamní předměty, firemní výrobky. Vše je po domluvě možné a zatím je prostor do kalendáře propagaci zakomponovat. 

Jakékoliv dotazy i nápady směřujte prosím na můj facebook nebo instagram 

FB: Domiis Czechovska

IG: DomiisCZmodel

Děkuji všem kdo se bude jakkoliv účastnit na tvorbě kalendáře :-*

Domiis 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?