Kaleidoskop šátků - kniha návodů na šátky - crowfunding kampaň

Novinky - Kaleidoskop šátků - kniha návodů na šátky

8 děvčat a 22 návodů na krásné háčkované/pletené šátky a plédy - o tom je naše kniha, kterou bychom rády s vaší pomocí a podporou vydaly.

Knihy
Nová odměna - omezené množství testovacích klubíček Testovací vzory klubíčka Kaleidoskop Obrázek

Tajné klubíčko Kaleidoskop je vyprodáno, bylo určeno pro nejrychlejších 50 startérek. Ale, abyste nebyly smutné, nabízíme sadu testovacích vzorů. Když jsme připravovaly klubíčko Kaleidoskop, musely jsme namotat mnoho pokusů, abychom vybraly to správné. Tyto pokusy jsou naše testovací klubíčka pro tajné klubko. Nyní vám nabízíme ty nejlepší, které rády namotáme jako odměnu za podporu.

Tak, které si vyberete? Všechny budou 3 nitka a v návinu 1000m.

Děkujeme za podporu.

Přidaly jsme do odměn sadu háčkovaných ozdob na stromeček, které pro vás připravila Veronika Akiya Plzáková. Nová odměna - Sada háčkovaných ozdob na stromeček. Obrázek

Sada háčkovaných ozdob na stromeček, které pro vás připravila Veronika Akiya Plzáková, je nyní dostupná v odměnách. Sada obsahuje 12 ks bílých ozdob různých tvarů (na obrázku jsou ukázky, sada se může trochu lišit)
Pozor, k dispozici jsou pouze 3 kusy, kdopak je uloví?

Děkujeme za podporu.

Rády bychom se pochlubily vzhledem obálky knihy. Obálka knihy odtajněna! Obrázek

Je to tu, obálka naší knihy je odtajněna! Rozhodly jsme se pro elegantní černou barvu, pro jednoduchý styl, který bychom chtěly ozvláštnit parsiálním lakem.

Takto to bude opravdu luxusní kousek, co říkáte?