Kaleidoskop šátků - kniha návodů na šátky - crowfunding kampaň

Kaleidoskop šátků - kniha návodů na šátky

8 děvčat a 22 návodů na krásné háčkované/pletené šátky a plédy - o tom je naše kniha, kterou bychom rády s vaší pomocí a podporou vydaly.

Knihy
Kaleidoskop šátků - kniha návodů na šátky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kniha plná háčkovaných/ pletených návodů na šátky a plédy, které by neměly chybět v šatníku žádné dámy.

Kdo jsme?

Je nás osm, a ačkoliv jsme z různých pracovních oborů i koutů naší krásné země, spojuje nás obrovské nadšení pro háčkování/pletení a také potřeba tvořit stále něco nového. Proto nás nápad vydat knížku se zcela novými návody na háčkované/pletené šátky přímo nadchnul. Některé z nás už se znaly z loňského roku, kdy společně připravily „Mystery CAL Girl Power“ (společné háčkování tajného šátku), další se přidaly letos. 

To jsme my: Lucia Štefanides, Hana Letfusová,  Barbora Čírtková, Irena Světlíková, Veronika Plzáková, Blanka Youcefi, Nikola Kubečková a Hana Čunderlová. 

Autorsky tym

O projektu

Na jaře letošního roku jsme se každá vrhla na vymýšlení zcela nových návodů. Výsledkem je soubor 20 originálních návodů na háčkované/pletené šátky, plédy různé obtížnosti i tvaru. Většina šátků je trojúhelníkových, některé půlkruhové či obdélníkové. Dokonce se můžete těšit i na šátkonákrčník. Některé se háčkují/pletou klasicky od středu nejdelší strany, jiné od bočního cípu, jeden dokonce od prostředku. Jako bonus budou přidány schémata pro šátky Girl power a aktuálně probíhající CAL 2v1. Kniha obsashuje 14+2 háčkované návody a 6 pletených.

Kniha je již skoro připravená k tisku – návody otestované, nafocené, kniha profesionálně graficky zpracovaná. Stačí ji už jen vytisknout – a právě k tomu však potřebujeme vaší pomoc. Návody budou dostupné pouze v této knížce. Pokud nás podpoříte, získáte tyto návody jako jedna/jeden z prvních. Malá ukázka grafiky naší knihy.

Kniha bude mít formát A4 a cca 160 stran. Chtěly bychom, aby byla kniha ozdobou vaší knihovničky, proto chceme kvalitní papír a efektní desky. Zde je malá ukázka vzorů, které budou v knize uvedeny. 

Ukázky vzorů

Uděláme všechno pro to, aby byla knížka o Vánocích již u vás. Ovšem narážíme na problém s celosvětovým nedostatkem papíru, proto máme v doručení odměn uvedené datum 30.1.2022 - pro jistotu. Nerady sibujeme něco, co se nám pak nepovede splnit.

Odměny

První a hlavní odměnou je kniha, ale připravily jsme si pro vás i další odměny, které by vás mohly zaujmout. Máte rád/a překvapení? Pak pro vás je tu limitovaná edice klubíčka jménem Kaleidoskop. Bude k prodeji jen 50 kusů a jen s knihou v rámci této kampaně. Ulovíte si jedno?

Do odměn jsme přidaly klubíčka, které nezvítězily jako takjné klubíčko Kaleidoskop. Nabízíme 5 testovacích vzorů klubíčka. Vyberete si?

Naší nejmenší odměnou je hrníček, který každou správnou háčkoholičku jistě potěší.

Pokud háčkujete, určitě se ti budou hodit značkovače z dílny By Nikol, které jsou v sadě s knihou. Pouze 40 sad k dispozici v rámci této kampaně.

Přemýšlíte, jak se motají přechodová klubíčka? Jaký materiál je na motání vhodný? Ráda vám vše vysvětlím a ukážu v rámci webináře, který proběhne v lednu. Webinář bude pro maximálně 20 osob a bude trvat cca 2 hodiny.  Poukaz na tento webinář je tak vhodným dárkem pod vánoční stromeček. 

Neháčkujete/nepletete, ale chtěl/a byste mít taky šátek? Anebo hledáte dárek pro dámu blízkou vašemu srdci? Vám nabízíme hotový výrobek, stačí si jen vybrat preferovanou barevnou kombinaci. Každý šátek je originál, stačí si jen vybrat a šátek odešleme tak, aby byl doručen do Vánoc. Šátky mají složení 50% bavlna a 50% akryl,pokud není uvedeno jinak.

Děkujeme za podporu.Co si o tomto projektu myslíte?