Kajakem Amazonií aneb Od Pacifiku k Atlantiku - crowfunding kampaň

Novinky - Kajakem Amazonií aneb Od Pacifiku k Atlantiku

Pomozte zdokumentovat SÓLO EXPEDICI AMAZONSKÝM PRALESEM! 4000 kilometrů na nafukovacím kajaku skrz celý jihoamerický kontinent od západu na východ.

Film & Video

Poděkování

A máme to! Mockrát všem děkuji! Poděkování Obrázek

A máme to! 203% za 15 dní dělá z "Kajakem Amazonií" procentuálně nejúspěšnější "vánoční" projekt tohoto roku, za což vám chci ohromně poděkovat. V první řadě samozřejmě všem Startérům, ale taky všem co zarputile sdíleli a odkazovali a pak taky těm, kteří z různých důvodů nemohli, ale palce tomu drželi stejně tak.

Spousta z Vás ví, že jsem se crowdfundingu dlouho bránil, dost možná to bylo taky proto, že to znamenalo vzít na sebe mnohem víc odpovědnosti, než doteď a nechat ostatní do mé cesty zasáhnout mnohem víc, než jsem si na začátku představoval.

Nakonec je to tak ale správně - nikdy jsem vlastně nejel sám a Vaše podpora, ať už byla vyjádřená jakýmkoliv způsobem, mi už v tolika krizových chvílích vždycky pomohla jet dál. A tak je jenom fér, Vás k tomu taky pustit a postavit se k té odpovědnosti čelem - děláme ten film přece spolu!

Proto, až budete za dlouhých zimních večerů, někdy během mrazivých Hromnic sledovat moje fotky z tropických krajů, snad k vám trocha toho tepla přiletí, protože je po zásluze Vaše.

 

Mockrát děkuji,

Matěj Balga

P.S.: Na odměnách začínám pracovat hned dnes, je Vás ale přes stovku a jsem na to sám, a tak mějte prosím strpení. Kdo si vybral deníky, měl by je dostat během následujících dvou dnů, stejně tak jako poděkování na blogu (bude v sekci Podpora), filmu Darién ještě chybí finální úpravy, na tuty ale bude hotový příští týden, fotky se budou tisknout v Čechách, takže do dvou týdnů by snad měly dorazit všem. Pokud budete potřebovat cokoliv vědět, nebo snad bažíte po konejšivém potvrzení, že Vaše odměna už je na cestě, jsem Vám plně k dispozici na matej.balga@icloud.com.

Přeji všechno dobré v roce 2017 (1395, preferujete-li muslimský kalendář)

P.P.S.: Číst Vaše zprávy z poznámek, které mi teď přišly všechny najednou, je snad úplně nejlepší část celé téhle akce. Díky za ně!

 

Do plnejch'!

Film bude! A je to všechno vaše vina! ;) Do plnejch'! Obrázek

100% za dva dny! Jste neuvěřitelní, jste úžasní, jste skvělí! I díky vám teď můžu natočit můj vysněný amazonský blockbuster.

No a teď, když máme vyřešenou otázku "jestli", můžeme se ptát "jak"...

Kampaň poběží ještě skrz Vánoce a Nový rok až do 3. ledna, takže ji prosím nepřestávejte sdílet, řekněte o filmu v jehož titulcích se objevíte, kamarádům, kamarádkám a známým, ať ho můžeme natočit co nejlíp.

Já už teď pokukuju po druhé kameře... Zvládneme do Amazonie dostat i dron?

Ještě jednou mockrát děkuju všem, kteří učinili tenhle projekt realitou - skoro tomu nemůžu uvěřit!

3/4 nádrže!

Tři čtvrtě nádrže už je tam! WOW! Skoro jsem nespal, je to neuvěřitelné! Mockrát díky! 3/4 nádrže! Obrázek

Každou hodinu je ten hypotetický film lepší a lepší a ještě máme víc než třináct a půl dne :)

Ještě jednou díky všem, co už přispěli a kdo to ještě nestihl, může si něco vybrat až do Nového roku!

Zvládneme to, že jo? Už je to blízko!