Jurta pod Šťastnou hvězdou... - crowfunding kampaň

Novinky - Jurta pod Šťastnou hvězdou...

Pomozte nám získat peníze na jurtu, solární panel, kozu a latríny pro náš dětský lesní klub Školička snů. A nejen pro něj!

Ostatní
Aneb u nás se holky budou mít jako v ráji. ... Z vybraných peněz ze Startovače bychom rády pořídily i kozu či kozy a přístřešek pro ně. A proč? Protože u nás se budou mít jako v ráji ? 1.500m2 s úžasnou a šťavnatou travičkou.... No, řekněte sami :-) to se holky pomějou a co nespasou jim nasušíme na zimu. Děti se o ně budou moci starat, vodit je na pastvu(jako malá jsem takhle chodila s prababičkou a byla to krásná prožití:-) a nám dospělým to ušetří hodiny úmorného kosení a hrabání. :-) A kdo ví, třeba se naučíme dělat i kozí sýry :-) Zkrátka další krok k harmoničtějšímu soužití s přírodou. https://www.startovac.cz/projekty/jurta-pod-stastnou-hvezdou/ Proč chceme pořídit do naší školky kozy? Obrázek

Z vybraných peněz bychom rády pořídily i kozu či kozy a přístřešek pro ně.

A proč?

Protože u nás se holky budou mít jako v ráji.

1.500m2 s úžasnou travičkou... no řekněte sami, to se holky pomějou!A co nespasou jim nasušíme na zimu. Děti se o ně budou moci starat, vodit je na pastvu ( jako malá jsem takhle chodila s prababičkou a byla to krásná prožití ) a nám dospělým to ušetří hodiny úmorného kosení a hrabání. A kdo ví, třeba se naučíme dělat i kozí sýr. 

Zkrátka další krok k harmoničtějšímu soužití s přírodou. 

Jestli s naší ideou souzníte, podpořte nás, protože bez Vaší podpory to zkrátka ve Školičce snů neuskutečníme. 

Limitovaná edice domácího láskyplného pampeliškového sirupu. Krásný den všem příznivcům našeho projektu na www.startovac.cz/projekty/jurta-pod-stastnou-hvezdou/ JURTA POD ŠŤASTNOU HVĚZDOU. Dnes večer přidáme k našemu projektu další Exklusivní odměnu - limitovanou edici domaciho laskyplneho pampeliskoveho sirupu. Na ty, kdo nás jeho pořízením podpoří, čeká pampelišková symfonie z láskou sbiraných a s láskou louhovaných pampelišek, požehnané vody od léčivého pramene, a to vše ochucene šťávou a kúrou z biocitronů. Máme k dispozici 9 stylově ovázaných lahviček, pulzujících Životem a Světlem????????? Nová exkluzivní odměna! Obrázek

Dnes večer jsme přidaly k našemu projektu další exkluzivní odměnu - limitovanou edici domácího láskyplného pampeliškového sirupu. 

Na ty, kdo nás jeho pořízením podpoří, čeká pampelišková symfonie z láskou sbiraných a s láskou louhovaných pampelišek, požehnané vody od léčivého pramene, a to vše ochucené šťávou a kúrou z biocitronů. 

Máme k dispozici 9 stylově ovázaných lahviček, pulzujících Životem a Světlem ? ? ? ? ? ? ? ? 

Pampeliškobraní

....aneb pampeliškový sirup snadno a rychle. .. Pampeliškobraní Obrázek

Také jste si všimli, kolik všude kolem kvete krásných pampeliškových sluníček?

A víte, jak se z nich dá udělat nejen med, ale také skvělý nevařený sirup, který si uchovává všechny prospěšné látky, které v sobě pampeliška obsahuje?

A jak na to?

Stačí jen nasbírat pampeliškové květy,hezky za ně poděkovat,  nechat z nich na sluníčku vylézt broučky, otrhat okvětní lístečky, naklást je do sklenice společně s cukrem, sklenici zavřít a nechat  tři dny na slunném místě. Poté dolít vodou, nechat ještě jeden den odstát, scedit přes plátýnko..

.. . . . a je hotovo. 

Sirup se potom uchovává v lednici, ale je tak dobrý, že se Vám nestihne zkazit. 

Dobrou chuť! 

Tohle ve Školičce snů učíme naše dětičky a v jurtě bychom to chtěli učit I ostatní. 

Děkujeme za Vaši přízeň.