JUMP 'N TRAVEL - crowfunding kampaň

JUMP 'N TRAVEL

Kde trénovat parkour, jak cestovat a ubytovat se levně kdekoliv ve světě? Podílejte se s námi na unikátním cestovatelsko-parkourovém projektu!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.


SALTA-CESTOVÁNÍ-JÍDLO-DOBRODRUŽSTVÍ

Série několika epizod, natáčených v různých evropských/světových městech, spojuje freerunningový lifestyle spolu s “levnocestováním”. Na jednotlivá města se podíváme nejen očima freerunnera ale prozkoumáme i zajímavá, turisticky neznámá místa. Současně divákům poradíme jak, kde a za kolik ve městě můžou přespat, najíst se a prozradíme i několik místních tips&tricks. 
 


Mezi plánovanými destinacemi pro rok 2016 se objeví většinou evropská města, ale v plánu je i jihovýchodní Asie. Cílem našeho počinu je především “rozcestovat” československou komunitu a ukázat tak světu, že i u nás máme super talenty. Zároveň jednotlivá videa můžou ukázat cestovatelům, kterým se nechtejí čekat dlouhé fronty na ty nejznámější památky, že existuje mnoho dalších variant, jak v zahraničí trávit čas

Více info na: www.redbull.cz/jumpntravel

br-mini.jpg


NA CO POTŘEBUJEME TVOJI POMOC?


Jak to už tak bývá, vždycky všechno podle plánu nevyjde a tak při natáčení posledního dílu z Barcelony jsme se dostali do situace, se kterou jsme tak úplně nepočítali. Poslední natáčecí den jsme doháněli ještě pár záběrů a naše batohy s obsahem v hodnotě několika desítek tisíc,dokladama a letenkama "záhadně zmizeli" ze španělské ulice. V batohu byl taky externí harddisk se všema záběrama, co jsme za celý pobyt natočili. Za vybrané peníze tedy chceme zachránit projekt a podstatně zlepšit kvalitu epizod koupí nové techniky a vybavení. Přispěním nějaké té koruny pomůžete projektu přežít a pokračovat v dalších dílech.

Na co peníze použijeme?
Hlavní investicí bude koupě drona pro letecké záběry - cca 20-30 tis. kč
Externí mikrofon - 3 tis. kč
Širokoúhlý objektiv - 15 tis. kč
Náklady na provoz kampaně tj. odměny a provize + poplatky

V případě přesáhnutí cílové částky peníze použijeme na další vybavení a pokrytí výdajů na zviditelnění projektu. Dosažení částky 100 000kč pro nás znamená natočení bonusové finální epizody v celkové délce cca třiceti minut.
Jestli se nám nepodaří dosáhnout cílové částky, vaše peníze dostanete zpět. 

ccc.jpg


O NÁS

Jsme dva kluci z východu Čech. Je nám lehce přes dvacet a už přes 8 let nás baví skákat a různě se ve vzduchu otáčet. Díky naší vášni k cestování a poznávání nových krajin jsme ke konci minulého roku přišli s nápadem na projekt Jump 'n travel a dali si za cíl, udělat vše pro to aby serie byla do příštích Vánoc kompletní. Pomůžete nám náš cíl splnit?  

startovacbio.jpg
PŘEDCHOZÍ DÍLY:
 

1# BANGKOK


 2# BRIGHTON


3# PRAGUE


header2.jpgJAK VYPADAJÍ ODMĚNY?

TRIKO JUMP N TRAVEL - černé triko s bílým potiskem loga projektu na zádech
   - dostupné velikosti: S,M,L,XL
 TEPLÁKY WO HAREM PANTS - černé tepláky, vyrobeny ze dvou lehkých a pružných materiálů,  ideální na sport nebo volný čas
- dostupné velikosti: S,M,L,XL

trikoteplaky2.jpg

STICKERZ - mix různých velikosti samolepek s logem projektu

stickerz1.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?