JsemProti.eu - Politicky nekorektní projekt - crowfunding kampaň

Novinky - JsemProti.eu - Politicky nekorektní projekt

Svět kolem se zbláznil. Cenzura se vrací, nelíbivé názory jsou označeny jako nekorektní a národní identita se boří pod nátlakem EU. Je čas pro změnu.

Ostatní
Prohlášení Matěje Gregora k prvnímu dosaženému milníku v kampani JsemProti.eu

Vážení přátelé,

několik posledních dní bylo neuvěřitelných pro mnoho z nás. Už od první noci, kdy jsme pro Vás s Františkem Kubáskem ohlásili kampaň jsme věděli, že toto nebude jen tak.

Vaše podpora a přijetí tohoto projektu (nejen finančně) bylo závratné, extrémní a jen těžko bych hledal to vhodné slovo. Aktivita na sociálních sítí se vystřelila do vesmíru a do čísel, jaká jsme v Odchodu dlouhé doby neviděli.

Nebudeme si nic nalhávat - měli jsme velké obavy. Obavy, zda naše práce za poslední rok je dostatečně kvalitní na to, aby nám někdo přispěl. Obavy, zda lidé přispějí a vysdílí projekt. 

 

Nebylo se čeho bát.

Když končil druhý den kampaně a na účtě bylo 330 tisíc korun, věděl jsem, že se pravděpodobně minimálně první milník povede. Nečekal jsem ale, že bude překonán o téměř sto tisíc korun hned druhý den ráno. A je to teady.

Překonáno, tři dny od začátku

Od prvního streamu uteklo 62 hodin. A máme to tady. Půl miliónu. Další milníky mají tak 39 denní rezervu. Jdeme makat dál.

Makáme až do konce

Musíme společně zatáhnout za jeden provaz až do posledního dne. Usilovně sdílet kampaň. I z naší strany přijdou další videa, příspěvky a propagační materiály. Abychom zbývající měsíc a týden využili naplno a získali tak co největší prostředky pro naši tvorbu

 

Každá koruna, každé sdílení

V době, kdy je náš názor brán jako nekorektní a v době, kdy nás sociální sítě mažou a média námi opovrhují se musíme držet všeho. Každé sdílení a každá přispěná koruna má obrovskou hodnotu. 

 

Děkuji Vám za neuvěřitelnou podporu a za to, že naši práci dáváte ještě větší level a smysl. Nezklameme Vás.

 

Matěj Gregor

František Kubásek

Tým Odchod.eu