JsemProti.eu - Politicky nekorektní projekt - crowfunding kampaň

Novinky - JsemProti.eu - Politicky nekorektní projekt

Svět kolem se zbláznil. Cenzura se vrací, nelíbivé názory jsou označeny jako nekorektní a národní identita se boří pod nátlakem EU. Je čas pro změnu.

Ostatní
Krátké vyjádření

Více, než milión korun. ? Pár řádků..

Takový je výsledek naší kampaně www.JsemProti.eu která probíhala v minulých 42 dnech. ?

Společně jsme tak splnili všechny cíle, které jsme si před ní vytyčili.

16.5. v 19:00 bude živé vysílání, kde si vše podrobně vysvětlíme.

Odměny všem dárcům začneme posílat a poskytovat v následujících týdnech a měsících.

A co jsme to vlastně nyní získali?

? Vybudování dvou nových studií. Jedno pro Odchod.eu a druhé pro tvorbu Františka Kubáska. Moderní vybavení na natáčení, střih i následnou produkci.

Díky tomu můžeme kvalitu našich videí a živých vysílání posunout o level dál.

Studia na podzim 2021

? Kanceláře spolku Odchod z.s.! Oficiální sídlo spolku, do kterého můžeme pozvat všechny naše členy a partnery. Útočiště naší organizace, díky kterému můžeme rozšířit počet dobrovolníků a rozsah práce, které děláme. Všichni naši členové budou srdečně zváni!

Kanceláře nejpozději na podzim 2021

?? Kampaň proti přijetí Eura. Tvrdě a naplno zahájíme petici proti přijetí Eura. Proč jsme na to potřebovali peníze? Abychom mohli udělat rozsáhlý systém pro sběr elektronických podpisů a rozmístit napříč republikou stánky Odchod.eu pro sběr těch papírových.

Pozveme k jednomu stolu ekonomy a odborníky na měnovou problematiku. Zahájíme rozšiřování videí, materiálů a hlavně informací o tom, proč je výhodnější #Zachovat Českou korunu.

Se všemi signatáři budeme vyvíjet silný tlak na parlament a další zodpovědné instituce. Česká republika nesmí přijmout Euro. A my pro to uděláme naprosté maximum. Času zbývá velmi málo.

? E-Shop Odchod.eu a Incorrect.cz - Nechceme dělat kampaň na sběr peněz každý rok. Ale vydělávat je potřebujeme. Proto využijeme naše možnosti a otevřeme internetový obchod.

Budete si tak moci za převážně symbolické ceny zakoupit předměty na podporu spolku, zajímavé informační knihy a materiály, nebo připomínkové předměty. Naši fanoušci tak získají možnost propagovat spolek a my můžeme zajistit přísun finančních prostředků do spolku i nedále.

E-Shop ještě v roce 2021!

Staneme se tak nejen personálně, ale ekonomicky stabilní organizací pro další práci. Nejsme tu přece na měsíc. ?

? Kniha o euroskeptických hodnotách!
Ve spolupráci se zkušenými autory v našem názorovém směru (jména můžete domyslet ? ) Připravíme knihu o nevýhodách a negativech evropské unie.

Přineseme tak ověřené informace o tom, proč EU nefunguje a je dobré ji z dlouhodobého hlediska opustit.

Zmapujeme jednoduchou, ale informačně hodnotnou formou situaci kolem našeho vstupu a působení EU. Zaměříme se na konkrétní témata a pokusíme se tak široké skupině občanů zhodnotit důvody k #Odchodu.

Kniha v průběhu roku 2022 (chápeme tlak na vydání do voleb, ale pokud chceme zachovat hodnotu a přínos knihy, je lepší ji budovat koncepčně a déle).

---------------

Tyto konkrétní kroky jsou jen špičkou ledovce. Příležitostí, které jsme touto sbírkou otevřeli jsou nepopsatelné.

Děkujeme, že jste dali příležitost Odchod.eu k dalšímu růstu, rozvoji a boji za odchod České republiky z Evropské unie. Věříme, že hodnoty a názory, které zastáváme jsou ku prospěchu naší země.

Nemusíme být kolonií žádných zemí. Ani Ruska, ani USA, ani těch v EU. Máme na to být suverénní zemí, která rozvíjí diplomatické vztahy napříč světem i bez dotací, povinné měny, kvót a nebo zákazů.

Za celý spolek Odchod.eu a Incorrect CZ

Matěj Gregor - Předseda Odchod.eu
Jan Klimek - Místopředseda Odchod.eu
Matěj Zdráhal - Místopředseda Odchod.eu
Jakub Kaderka - Místopředseda Odchod.eu
František Kubásek - Zakladatel Incorrect.cz

Poděkování všem startérům. Splnili jsme všechny cíle! Máme milión! Obrázek

Vážení příspěvatelé, podporovatelé a čtenáři,

 

naše kampaň JsemProti.eu přesáhla hranici jednoho miliónu korun. Splnila tak všechny své cíle nad rámec původní částky. Kromě nových studií a zázemí pro spolek se dočkáme také e-shopu, kampaně proti přijetí eura a nově i knihy, která shrne nevýhody našeho členství EU.

Milníku jsme dosáhli v druhé polovině kampaně, ale stále zbývalo dost dní na splnění.

Částky jsme dosáhli pouze díky Vám. Díky těm, kdo se nebáli přispět a díky lidem, kteří naši kampaň sdíleli mezi více lidí.

 

Velice si Vaší podpory vážíme a ihned po ukončení kampaně začneme pracovat na splnění našich cílů. Pustíme se do práce a bude to vidět! 

 

Děkujeme, že jste s námi.

 

Za tým JsemProti.eu,

Matěj Gregor

František Kubásek

Již brzy možná dosáhneme největšího milníku, který byl v plánu.

Vážení podporovatelé,

náš projekt je zhruba v polovině svého trvání. Přesto se ale již přiblížil k hranici 1.000.000,-. Chybí nám posledních necelých padesát tisíc.

Velice si vážíme obrovské podpory, které se nám dostává a jsme rádi, že se nám podařilo splnit již všechny cíle.

To, co jsme společně dokázali bude velkou změnou pro euroskeptickou scénu a věříme, že nastartujeme změnu.

Prosím, sdílejte dál náš projekt, oslovte s ním své přátelé, které by mohl vznik JsemProti.eu zajímat! :)