Joy's Immortality - crowfunding kampaň

Novinky - Joy's Immortality

Jsme vokální kvintet TimbreTone. Naším cílem je natočení šesti autorských písní a cappella a publikace našeho prvního CD. Podpořte nás!

Hudba
Děkujeme všem Startérům, již jsme přesáhli 100%! Thanks to all the Starters/donators, the crowdfunding has reached more than 100%! Přesáhli jsme 100%! We have reached more than 100%! Obrázek

CZ / EN

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem Startérům, kteří nám doteď přispěli! Podařilo se přesáhnout prvotně vytyčenou částku a my jsme za to moc vděční!

Naše Startovací kampaň ještě nekončí, stále budeme rádi, pokud nás budete chtít podpořit. Prostředky, které se nyní vyberou, nám budou sloužit k zajištění postprodukce - editingu a mixingu, na čemž bude pracovat náš skvělý kouč Morten Vinther, a následného masteringu.

Ještě jednou vám patří velké díky. Bez vás Startovačů, fanoušků a přátel TimbreTonu by nebylo možné CD "Joy's Immortality" zrealizovat a my se společně s vámi těšíme, až bude cédéčko hotové!

Díky! 

TimbreTone

 

Once more, we would like to send thanks to all the Starters/donators, who have contributed yet. The goal sum has been reached and we are really thankful for all that.

Our crowdfunding campaign on "startovac.cz" is not over yet, we would be glad if you still want to support us. The money that is collected now is going to be used for the postproduction of the CD - the editing and mixing, which our wonderful coach Morten Vinther works on, and the final mastering.

Thanks again, it wouldn't be possible to make this "Joy's Immortality" CD come true without the help of you - Starters/donators, fans and friends of the TimbreTone, and we're looking forward with you to listening to the CD.

Thank you!

TimbreTone

Moc děkujeme za všechny vaše příspěvky, již se podařilo vybrat čtyři pětiny! Many thanks for your contribution, we've been able to gathered four fifths already! Děkujeme/Thank You - 4/5! Obrázek

Zdravíme přátele a fanoušky TimbreTone!

Z celého srdce Vám moc děkujeme za všechny příspěvky, už se nám podařilo vybrat skoro celou částku a to ještě zbývá 10 dní! Takovou rychlost jsme nečekali, jsme moc šťastní a velmi Vám děkujeme!
Natáčení v polském Piaseczně již máme úspěšně za sebou. Byla to náročná, intenzivní, ale krásná a inspirativní práce - už se moc těšíme na výsledek a vězte, že i vy se máte na co těšit! :) Takovou malou ochutnávku z natáčení a „behind the scenes“ můžete objevit zde:
https://www.youtube.com/watch?v=WMDXobV2rbM

V průběhu natáčení se Morten nabídl, že by chtěl sám dělat i editaci a mix našich písní. Pro naše CD by to byl další velký kvalitativní krok, protože on zná naši vizi, naše skladby a naše hlasy nejlépe.
CD Joy's Immortality by tak mohlo být o poznání krásnější a kvalitnější. Moc Vás tedy prosíme o příspěvky a pomoc s propagací i nadále a i pokud částka překročí 100% - vybrané prostředky použijeme právě na pokrytí důležité postprodukce našeho CD!

Děkujeme za Vaši velkou pomoc a podporu, bez které bychom tohle krásné CD ve spolupráci s Mortenem jen těžko realizovali a již se těšíme na plnění odměn pro Vás:)

Váš TimbreTone


EN:

Greetings to the friends and fans of TimbreTone!


We would like to thank you from the bottom of our hearts for all your contribution, we've been able to gather almost the whole amount already and yet we still have ten more days to come! We didn't expect such a speed, we are truly happy and we really appreciate it! The recording in polish Piaseczno has been successfully done. It was demanding, intensive, but also beautiful and inspirational work — we are looking forward to hearing the outcome, as well should you.:) A little tasting and teasing from the recording process and "behind the scenes" should you see here:

http://www.youtube.com/watch?v=WMDXobV2rbM

During the recording Morten suggested, that he himself would like to do the editing and mixing of our songs. This would make another great step forward in terms of quality, because he knows our vision, our songs and our voices the best. The recording Joy's Immortality then would be a lot more beautiful and superior. Therefore we would like you to continue and contribute even more and promote our project as well. Even if the amount should exceed 100% — gathered resources shall be used for the very coverage of post producing out CD!


Thank you for your great help and support, we wouldn't be able to carry this beautiful CD out without it and collaboration with Morten would be out of the question as well.

We are looking forward to fulfilling the rewards for you.:)


Yours TimbreTone

Děkujeme ještě jednou všem startérům a představujeme Vám Natálku - kreslířku našeho CD obalu:) Poděkování a grafika našeho CD Obrázek

Zdravíme všechny startéry a příznivce!

Ještě jednou Vám všem moc děkujeme za podporu, jsme opravdu šťastní, že jsme zase o krok (33%) blíže našemu snu o natočení autorské acappella hudby!:) 
Zde se můžete podívat na tvorbu naší šikovné a nadané kreslířky Natálie Grucové, která právě kreslí velkou grafiku na obal našeho CD, p.s.: obal bude obsahovat i krásný, bohatě prokreslený plakát a potěší všechny příznivce origami;)
Bude co poslouchat a na co se dívat - těšte se!:)))

www.behance.net/NataliaGrucova

Greetings to our starters and supporters!

Once again great thanks to everybody for Your support. We are truly happy that we are another step closer (33%) to fulfill our dream of recording our original a cappella music! :)
Here You can take a look on some drawings and paintings of our talented graphic designer Natália Grucová, who is now creating a big format picture for the CD cover. The package will include a beautiful, rich drawn poster and will bring some leisure to all origami lovers;)
So the album will delight not only Your ears but also eyes!:))) 

www.behance.net/NataliaGrucova

Pozdrowienia dla naszych fanów i starterów! 

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nas wspieracie! Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że jesteśmy o kolejny krok bliżej (33%) spełnienia naszego marzenia o nagraniu naszej autorskiej twórczości a cappella!:)
Tutaj możecie obejrzeć niektóre prace naszej utalentowanej graficzki Natálii Grucovéj, która właśnie rysuje dla nas wielkoformatową grafikę na okładkę płyty. Książeczka będzie zawierać i piękny, bogacie zdobiony plakat a dostarczy rozrywki fanom origami;)
Czeka was więc uczta nie tylko dla uszu ale również dla oczu! :)))

www.behance.net/NataliaGrucova

1456576_10201739896552885_1154588254_n.jpgbb9bd14968d55afa4d7ba6877c6d353e.jpg

1454691_10201771674707319_2050093716_n.jpg