JOYFUL NO!SE 2015 - crowfunding kampaň

JOYFUL NO!SE 2015

Pomozte nám uspořádat akci plnou veselého hluku a pozitivních vibrací - víkend ve stylu urban gospel se závěrečným koncertem!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Byli jste někdy na koncertě a říkali si, jaké by to bylo stát na pódiu, za zády mít dobře šlapající kapelu a před sebou nadšené publikum? Tak tenhle sen se snažíme lidem splnit. Navíc v tom nebudou sami, budeme tam s nimi a dohromady nás bude víc než 100 nadšených zpěváků! Dobře víme, že hladina endorfinu zůstane nebezpečně vysoko ještě několik dní po skončení závěrečného koncertu!

Jak to bude vlastně probíhat?

Do Brna jsme na 13.–15. listopadu pozvali Claese Wegenera (DK), který diriguje, skládá a taky skvěle zpívá – písnička z úvodního videa je jeho. Během víkendu se účastníci naučí asi osm písniček, se kterými pak vystoupí na závěrečném koncertu. Akci plánujeme ve stylu urban gospel, protože máme rádi současnou hudbu, neformální oblečení a rádi provozujeme hudbu na netradičních místech. I proto bude víkend probíhat v brněnské Industře (původně mrazírenské hale), která fandí nejen umění, ale také budování komunit a udržitelnému rozvoji. Závěrečný koncert vypukne 15. listopadu v 17 hodin. Bude živelný, místy improvizovaný a tancovat se bude na pódiu i pod ním. Můžeme zaručit, že všichni si odnesou pořádnou nálož pozitivní energie!

Jaké pro vás máme odměny?

Ty nejlepší věci v životě jsou sice zadarmo, ale u některých se vyplatí si připlatit. Chceme se s vámi především podělit o to, co máme nejradši, proto vám nabízíme účast na víkendu nebo na koncertu. Naše samolepky a trička JOYFUL NO!SE jsou na obrázku dole. U obou si můžete vybrat barvu, u triček ještě druh potisku, typ (pánské/dámské) a velikost – zobrazená trička jsou jen příklady. Pokud si nevyberete tady, můžete ještě zalovit ve spřáteleném tričkovém e-shopu v sekci gospel. A jak už jsme psali: nezapomeňte, že samolepka i tričko vás opravňují k hlasitému zpěvu!

s_samolepka_t.jpgs_vstupenka_t.jpg

s_tricko_t2.jpgs_ts_t.jpg 

s_vecere_t.jpgs_darkovy_t.jpg

s_dilna_t.jpg

s_dilna2_t.jpg

s_spontor1_t.jpg

s_spontor2_t.jpg

s_vystoupeni_t.jpg

 

 

 

 

 

 

 

trickajn15.jpg 

Na co chceme použít získané peníze?

Urban-gospelový víkend pořádáme poprvé a jeho rozpočet přesahuje naše možnosti, proto také spouštíme kampaň na Startovači. Pokud budeme úspěšní, získané peníze použijeme především na technické zabezpečení akce, stavbu pódia pro více než 100 lidí a osvětlení a nazvučení závěrečného koncertu. Kdyby se nám podařilo vybrat ještě víc, budeme neuvěřitelně šťastní a koupíme sborové mikrofony a nutné technické vybavení, abychom se mohli dále pěvecky rozvíjet. I kdyby se nám nepodařilo cílové částky dosáhnout, budeme vděční za každou projevenou podporu, třeba za "lajk" na facebooku!

Proč zpíváme gospel?

I když jiné hudební žánry rozhodně nezavrhujeme, v gospelu jsme našli skvělý prostor pro sdílení pozitivních, ale i negativních emocí. Gospel je dobrá zpráva o tom, že každý člověk může být přijímaný takový, jaký je. Prakticky se to projevuje svobodou projevu a sebevyjádření při společném zpívání, anglický text nám pomáhá dát slovům nový obsah. Naše heslo je Come and sing free – naprosto každý může přijít, zpívat a svobodně se při zpěvu pohybovat, protože dobrý zpěv je bez pohybu nemožný. Gospel, to jsou koledy zpívané celý rok. Nezáleží, jak dalece věříte tomu, co se v nich zpívá, ale jde právě o to, co se s vámi děje, když je zpíváte...

Z našich akcí:

       

    

Co si o tomto projektu myslíte?