Jitka Vorlová - cesta na Arnold Classic - crowfunding kampaň

Novinky - Jitka Vorlová - cesta na Arnold Classic

Soutěž Arnold Classic je jednou z nejprestižnějších kulturistických soutěží a sen snad každého závodníka. Prosím, pomozte mi jej uskutečnit.

Ostatní
Vždycky skoro brečím :-)

závodnice č. 71

Kulturistika je sport, který tě zaměstná na 24 hodin denně! Z deníčku bodyfitnessky :-) Obrázek

Není to otročina, je to dobrovolná volba pečovat o své tělo, sílit po všech stránkách a především psychicky. Vybrala jsem si to, protože je to způsob, jak poznat sám sebe, být k sobě upřímný a přestat si lhát. Jsou věci, které si myslíš že k životu potřebuješ, ale někdy tě právě tvrdý režim naučí, že jsou důležitější a cennější věci než pochutiny, alkohol a party.

 

Ve fitku sice trávím hodně času, ale mnohem více ho trávím s partnerem, rodinou a přáteli a už jsem se naučila nespojovat si tyto chvíle s dobrým pitím a jídlem, ale především s lidmi jako takovými!

 

Tento rok je příprava jiná, netěším se až budu po závodech mlsat, raduji se, že už jsem si možná konečně odvykla na tu umělou chuť cukru a všech těch pochutin, kterým dnes říkáme jídlo.

 

Byla jsem závislá a teď je mi líp!

Netvrdím, že mě sem tam nepřepadne šílená chuť, ale to asi i kuřáka, který se vzdal cigaret ;-)

Postavíš se tomu, nebo podlehneš, protože vždyť je to přeci JEN jídlo?!

 

To bylo takové zamyšlení na začátku nového týdne, prosím, kdo mi fandí a věří, že i letošní podzimní sezóna přinese úspěchy, podpořte mě