Jíst, spát, chrochtat... - první kniha psaná buldočkem! - crowfunding kampaň

Jíst, spát, chrochtat... - první kniha psaná buldočkem!

Nevadí vám chrápání, chlupy ani větry a máte rádi humor bez servítek? Pak jsem tu já a moje kniha :-)

Knihy
Jíst, spát, chrochtat... - první kniha psaná buldočkem!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

A je to tady - první knížka napsaná buldočkem! Bez obalu, bez skurpulí, zato s hromadou vtipu a nadsázky :-) Samozřejmě i s podpisem, či spíše otiskem packy, váženého autora.

pic6.png

Proč?

Francouzský buldoček je plemeno vyjímečné, jedinečné, skvělé, úžasné, vtipné... A také literárně nadané! Není proto divu, že jsme jednoho dne objevili našeho psa, jak sedí za stolem, v pacce svírá levnou plastovou propisku a píše své paměti (přeci jen už je mu rok a má na to věk).

pic4.png

Co?

Předmětem našeho projektu je tedy vydání jeho knihy mouder, glos, receptů a příběhů ve formátu A6, s originálními barevnými i černobílými ilustracemi. Vše 100% PES, ručně malované. V knize najdete i své placouše, které jste nám zaslali (zasílat můžete i nadále, bude-li místo, zařadíme jeho ilustraci do knihy).

pic3.png

Kolik?

Cílová částka je 37 000 Kč, vybrat si můžete z několika variant. Tato částka zajistí vydání knihy, poštovní služby a... Nádherný hrneček s ilustrací Vašeho vlastního placouše a doprovodným textem! :-) Pokud však nebudete mít buldočků stále ještě dost, můžete si vybrat 2. příspěvek, díky němuž najdete svého frbula přímo v knížce či dokonce na uměleckém plátně. Knížka má však ještě jedno poslání a to je příspěvěk ve výši 50 Kč z každé zakoupené knížky na buldočky v nouzi. Víme, že operace jsou nákladné a loučení se s našimi kamarády těžké...

pic2.png

Kdy?

Pokud se podaří cílovou částku vybrat, začneme pracovat na odměnách: ilustrace a potisky hrnečků budou chvíli trvat, plánované vydání proběhne do konce prázdnin. Takže do "školy" už můžete vyrazit s překrásným hrníčkem a knížkou v ruce :-) Chrocht!

pic1.png

A aby toho nebylo málo, neboť Vám chceme udělat radost, budeme losovat jednoho šťastlivce, který svou výhru dostane od našeho chlupatého spisovatele GRÁTIS jako poděkování.

pic7.png

Nezapomínáme ani na buldočky bratry Slováky!

Bez názvu - 2.png

SLEDUJTE NÁS NA FB:

https://www.facebook.com/pages/Mr-Frenchie-The-Writer/609134945890445

Co si o tomto projektu myslíte?