Jiří Procházka, Fitnessák  na cestě za velkou louži - crowfunding kampaň

Jiří Procházka, Fitnessák na cestě za velkou louži

Nejúspěšnější reprezentujicí Čech v historii České Republiky ve federaci WBFF v kategorii Muscle Model na cestě za dobytím Anglie a Spojených Států.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Projekt "Fitnessák na cestě za velkou louži" jsem založil na podporu mé osobnosti, jakožto dosavadního nejúspěšnějšího reprezentujícího Čecha ve federaci WBFF v kategorii Muscle Model, za dobytím světových pódií i svého snu.

V roce 2016 mi na soutěži ve federaci WBFF v Miami utekla profesionální (PRO) karta o pouhé jedno místo. Letos jsem odhodlaný udělat všechno proto, abych v tomto roce PRO kartu získal, proto bych se rád  zůčastnil rovnou třech soutěží a stal se tak historicky prvním českým profesionálem federace WBFF v kategorii Muscle Model.

První soutěž se koná dne 28.10.2017 - Mistrovstvím Světa PURE ELITE v Margate, Kent/Anglie, o týden později dne 4.11.2017 se přesuneme na soutěž WBFF LONDON 2017/Londýn. Pár dní na to 12.11. Se koná soutěž federace WBFF v Miami(kde jsem minulý rok získal 2 místo) a nakonec bychom soutěžní sezónu 2017 zakončili dne 25.11. taktéž v Londýně, kde se koná soutěž federace FCM.

Finanční prostředky, které bych rád získal díky tomuto projektu, bych použil na realizaci mé cesty za ,,velkou louži", což znamená, že tyto prostředky budou investovány na nákup letenek do Anglie i USA, ubytování, startovné a další nezbytné náklady spojené s přípravou na světové soutěže.

__________________________________________________________ 

 

15644662_10205951216139677_1366148600_n.jpg

 

Co jsem zatím dokázal?

Čas plynul a menší úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, ovšem můj první největší úspěch se dostavil až v roce 2015, který byl celkově skvělým ,,startujícím" rokem. Mezi mé první pilířové úspěchy patří v roce 2015 získání titulu Mistr České Republiky v kulturistice a následně potom obsazení krásného 3. místa jakožto nejlepšího Fitness Modela světa (anketa serveru Fitness Model Comps).

Po tomto, pro mě úspěšném roce, byly mé cíle více než jasné - chtěl jsem dokázat víc, protože jsem věděl, že na to mám. Také proto i další rok přinesl nové úspěchy. V roce 2016 jsem se stal Vícemistrem Mezinárodního Mistrovství v kulturistice, ale hlavně jsem odcestoval na zámořskou soutěž do Miami, kde jsme se ve federaci WBFF jako Muscle Model ,,utkal" se sportovci z celého světa. Na této soutěži jsem obsadil neuvěřitelné 2.místo a stal jsem se tak nejúspěšnějším Čechem v historii ČR. 

 

15073295_10205689451995737_6880829234043574292_n.jpg

 

Kromě jiného jsem za svou ,,kariéru" byl tváří několika světových produktů, oblečení a značek se sportovní výživou. Dostal jsem se do několika světových časopisů Muscle&Fitness, OnFitness i Mens Health. Měl jsem čest fotit s nejlepšimi fotografy světa z oblasti fitness, jako je Ulrich Oehmen, Luis Rafael, Allan Spiers, Eric David Batterschell apod. a mé fotky jsou vystavovány v posilovnách po celém světě i na dopravních prostředcích.

 

 Malá ukázka z mé sbírky:

Gladius.jpg

autobus.jpg

coveree.jpg

Kategorie ,,Muscle Model" co to vlastně je?

Muscle Model je ve své podstatě velikostně připomínající kulturista, jen v jiných plavkách. Muscle Modelové předvádí na pódiu detailní krásu svého těla, na kterou tvrdě dřeli dlouhá léta. Jako i v jiných kategoriích, tak i v této jsou parametry i hodnocení pro Muscle Modela předem dané a principem je tzv. ,,svalnatý modeling".

Sportovec v této kategorii musí být: atraktivní, umět udělat show (hudba/choreografie), svalnatý a mít velmi dobré vyrýsování těla, mít minimální procento tělesného tuku, dobrou symetrii, profesionální projev na jevišti i mít dobrý celkový dojem (plavky, vlasy, opálení, ...)

 

ddd.jpg

 

____Kráčejme společně a tvořme společnou historii..____

 Věřím, že tato otázka bleskne hlavou každého z vás, proto tuto otázku rád zodpovím. :)

V tomto roce si půjdu ještě tvrději za svým snem a jelikož jsou náklady na tento sport, přípravu i samotnou soutěž velmi finančně náročné a veškeré tyto náklady si musím jako sportovec hradit sám, chtěl jsem VÁS, fanoušky, upřímně poprosit o pomoc k realizaci mého snu i cesty za úspěchem, a to výměnou za dárečky i protislužby. Věřím, že s VAŠÍ podporou a pomocí budeme skvěle reprezentovat naši krásnou zemi a ukážeme tak celému světu, že MY máme na to, abychom mohli konkurovat celému světu..

 

__________________________________________________________________________________

Věřím, že mi mé sny nebyly dány proto, aby nebylo možné je uskutečnit...

 

15139762_10155949953159572_839227351_n.jpg 

 

Ze srdce všem děkuji za zájem a podporu mé osoby. Věřím, že stále jsou mezi námi dobří lidé přející úspěch, že chamtivost a zášt nepohltila celou zemi. Budu moc rád, když mi jakoukoliv formou napomůžete využít mého potenciálu k dobytí celého světa - za odměnu budu reprezentovat naši zemi a KAŽDÉHO Z VÁS!

 

S pozdravem,

 

Jiří Procházka

 

DFQO8462.jpeg

 

  • Email: jiri.prochazka.samp@gmail.com
  • Facebook: www.facebook.com/JiriProchazkaFanClub
  • Instagram: www.instagram.com/samppv
  • Youtube: www.youtube.com/1Keanu6

Co si o tomto projektu myslíte?