Jiří Procházka, Fitnessák na cestě za velkou louži | crowdfunding kampaň

Jiří Procházka, Fitnessák na cestě za velkou louži

Nejúspěšnější reprezentujicí Čech v historii České Republiky ve federaci WBFF v kategorii Muscle Model na cestě za dobytím Anglie a Spojených Států.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Projekt "Fitnessák na cestě za velkou louži" jsem založil na podporu mé osobnosti, jakožto dosavadního nejúspěšnějšího reprezentujícího Čecha ve federaci WBFF v kategorii Muscle Model, za dobytím světových pódií i svého snu.

V roce 2016 mi na soutěži ve federaci WBFF v Miami utekla profesionální (PRO) karta o pouhé jedno místo. Letos jsem odhodlaný udělat všechno proto, abych v tomto roce PRO kartu získal, proto bych se rád  zůčastnil rovnou třech soutěží a stal se tak historicky prvním českým profesionálem federace WBFF v kategorii Muscle Model.

První soutěž se koná dne 28.10.2017 - Mistrovstvím Světa PURE ELITE v Margate, Kent/Anglie, o týden později dne 4.11.2017 se přesuneme na soutěž WBFF LONDON 2017/Londýn. Pár dní na to 12.11. Se koná soutěž federace WBFF v Miami(kde jsem minulý rok získal 2 místo) a nakonec bychom soutěžní sezónu 2017 zakončili dne 25.11. taktéž v Londýně, kde se koná soutěž federace FCM.

Finanční prostředky, které bych rád získal díky tomuto projektu, bych použil na realizaci mé cesty za ,,velkou louži", což znamená, že tyto prostředky budou investovány na nákup letenek do Anglie i USA, ubytování, startovné a další nezbytné náklady spojené s přípravou na světové soutěže.

__________________________________________________________ 

 

15644662_10205951216139677_1366148600_n.jpg

 

Co jsem zatím dokázal?

Čas plynul a menší úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, ovšem můj první největší úspěch se dostavil až v roce 2015, který byl celkově skvělým ,,startujícím" rokem. Mezi mé první pilířové úspěchy patří v roce 2015 získání titulu Mistr České Republiky v kulturistice a následně potom obsazení krásného 3. místa jakožto nejlepšího Fitness Modela světa (anketa serveru Fitness Model Comps).

Po tomto, pro mě úspěšném roce, byly mé cíle více než jasné - chtěl jsem dokázat víc, protože jsem věděl, že na to mám. Také proto i další rok přinesl nové úspěchy. V roce 2016 jsem se stal Vícemistrem Mezinárodního Mistrovství v kulturistice, ale hlavně jsem odcestoval na zámořskou soutěž do Miami, kde jsme se ve federaci WBFF jako Muscle Model ,,utkal" se sportovci z celého světa. Na této soutěži jsem obsadil neuvěřitelné 2.místo a stal jsem se tak nejúspěšnějším Čechem v historii ČR. 

 

15073295_10205689451995737_6880829234043574292_n.jpg

 

Kromě jiného jsem za svou ,,kariéru" byl tváří několika světových produktů, oblečení a značek se sportovní výživou. Dostal jsem se do několika světových časopisů Muscle&Fitness, OnFitness i Mens Health. Měl jsem čest fotit s nejlepšimi fotografy světa z oblasti fitness, jako je Ulrich Oehmen, Luis Rafael, Allan Spiers, Eric David Batterschell apod. a mé fotky jsou vystavovány v posilovnách po celém světě i na dopravních prostředcích.

 

 Malá ukázka z mé sbírky:

Gladius.jpg

autobus.jpg

coveree.jpg

Kategorie ,,Muscle Model" co to vlastně je?

Muscle Model je ve své podstatě velikostně připomínající kulturista, jen v jiných plavkách. Muscle Modelové předvádí na pódiu detailní krásu svého těla, na kterou tvrdě dřeli dlouhá léta. Jako i v jiných kategoriích, tak i v této jsou parametry i hodnocení pro Muscle Modela předem dané a principem je tzv. ,,svalnatý modeling".

Sportovec v této kategorii musí být: atraktivní, umět udělat show (hudba/choreografie), svalnatý a mít velmi dobré vyrýsování těla, mít minimální procento tělesného tuku, dobrou symetrii, profesionální projev na jevišti i mít dobrý celkový dojem (plavky, vlasy, opálení, ...)

 

ddd.jpg

 

____Kráčejme společně a tvořme společnou historii..____

 Věřím, že tato otázka bleskne hlavou každého z vás, proto tuto otázku rád zodpovím. :)

V tomto roce si půjdu ještě tvrději za svým snem a jelikož jsou náklady na tento sport, přípravu i samotnou soutěž velmi finančně náročné a veškeré tyto náklady si musím jako sportovec hradit sám, chtěl jsem VÁS, fanoušky, upřímně poprosit o pomoc k realizaci mého snu i cesty za úspěchem, a to výměnou za dárečky i protislužby. Věřím, že s VAŠÍ podporou a pomocí budeme skvěle reprezentovat naši krásnou zemi a ukážeme tak celému světu, že MY máme na to, abychom mohli konkurovat celému světu..

 

__________________________________________________________________________________

Věřím, že mi mé sny nebyly dány proto, aby nebylo možné je uskutečnit...

 

15139762_10155949953159572_839227351_n.jpg 

 

Ze srdce všem děkuji za zájem a podporu mé osoby. Věřím, že stále jsou mezi námi dobří lidé přející úspěch, že chamtivost a zášt nepohltila celou zemi. Budu moc rád, když mi jakoukoliv formou napomůžete využít mého potenciálu k dobytí celého světa - za odměnu budu reprezentovat naši zemi a KAŽDÉHO Z VÁS!

 

S pozdravem,

 

Jiří Procházka

 

DFQO8462.jpeg

 

 • Email: jiri.prochazka.samp@gmail.com
 • Facebook: www.facebook.com/JiriProchazkaFanClub
 • Instagram: www.instagram.com/samppv
 • Youtube: www.youtube.com/1Keanu6

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 950 Kč (3 %)
 • 3 %
 • 30 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispěl 1 Startér

Autor projektu

Samp - obrázek
 • projekt od Samp
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Každá kačka dobrá..

Věřím, že stále jsou mezi námi dobří lidé přející úspěch, že chamtivost a zášť nepohltila celou zemi. Srdečně budu moc rád, když mi touto symbolickou částkou napomůžete k dobytí celého světa, protože každá kačka se počítá..

Buďte naladěni a sledujte celou mou cestu za snem na mé Facebookové stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Věříš? Podpoříš..

Věřím, že mi mé sny nebyly dány proto, aby nebylo možné je uskutečnit. Pokud mi věříte i VY, můžete mě podpořit touto částkou..

Odměnou za Vaši podporu budou pro Vás fotografie s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Buďme spolu celý rok..

Pokud hledáte krásný zlatý střed, můžete mě podpořit touto částkou. Buďme spolu naladěni po celý rok..

Odměna pro Vás bude Kalendář pro rok 2017 s mou maličkostí i milým věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Osobní trénink + konzultace..

Této odměny rozhodně nebudete litovat. Pokud mě podpoříte touto částkou, čeká Vás osobní společný trénink. Budu se Vám 100% věnovat po celou jeho dobu, vysvětlím Vám správné provedení jakéhokoliv cviku a poté si uděláme osobní konzultaci, kdy se mě můžete zeptat na cokoliv..

Trénink bude možný v posilovně Atom Gym.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Tréninkový plán + instruktáž..

Jídelníček už máte, ale požadovaný výsledek se nehodlá dostavit? Nebojte se toho, jsem tu pro Vás. Jako poděkování za tuto štědrou odměnu Vám nabízím mé služby..

Na oplátku za Vaši podporu Vám poskládám tréninkový plán na míru, díky kterému budete zase o krok blíže k vysněnému cíli. Součástí tohoto plánu bude i detailní instruktáž jednotlivých cviků, abyste si v tom byli sami 100% jisti, protože cvičení musí být zábavou..

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Začni se mnou..

Už dlouho se snažíte něco ve svém životě změnit? Chcete hubnout či nabírat, ale nevíte jak na to? Nebojte se, přidejte se..

Za Vaši důvěru a podporu Vám na oplátku pomohu k dosažení Vašeho cíle. Jakožto certifikovaný výživový poradce Vám sestavím jídelníček na míru, který bude směřovat k požadovanému výsledku. Stravou to začíná, protože postava se buduje v kuchyni..

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Sponzorský dar..

Podpořit touto nemalou částkou? Pro mě obrovská pomoc, která nelze slovy díku ani popsat. Tímto sponzorským darem mě ženete o to víc kupředu, protože ve mě opravdu skutečně věříte..

Za tuto opravdovou pomoc Vám na oplátku zašlu - vlastnoručně podepsaný plakát i s milým věnováním, můj kalendář pro rok 2017, sestavím Vám tréninkový plán na míru a samozřejmě Vám věnuji veřejné poděkování na mých oficiálních facebookových stránkách..

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Oficiální sponzor 2017..

Pokud se rozhodnete podpořit mě touto částkou, stanete se tak mým oficiálním sponzorem pro rok 2017 na cestě za velkou louži..

Za odměnu Vám poskytnu veškerou marketingovou reklamu - jmenovitě Vás zviditelním na české i světové scéně, budete uvedeni u každého mého příspěvku na internetu i v médiích, logo Vaši firmy bude součástí mého reprezentačního oblečení aj.. Kráčejme společně na cestě za úspěchem..

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit