JídloSebou.cz - crowfunding kampaň

JídloSebou.cz

Pomozte nám dokončit webovou aplikaci, která povede k revoluci v gastronomii! Podpořte projekt JídloSebou.cz!

Hry & Apps
JídloSebou.cz

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Představení projektu.

Jsme tým lidí, kteří dostali jednou ve frontě na jídlo výborný nápad … CO KDYBYCHOM NEMUSELI ČEKAT? A co takhle kdyby nemuseli čekat ani ostatní?

To nás vedlo k nápadu, že vytvoříme aplikaci, která přesně tohle svým uživatelům umožní!

Říkáte si, že stejných aplikací je na trhu spousta? To nás samozřejmě také napadlo, ale po podrobném průzkumu trhu jsme s údivem zjistili, že nic podobného na trhu není!

Stručně řečeno, cílem naší aplikace tedy je umožnit zákazníkům objednat si jídlo ve své oblíbené restauraci a pohodlně si ho vyzvednout v předem dohodnutý čas.

Nenapadá Vás žádný případ, kdy byste mohli něco takového potřebovat?

Co třeba když chcete objednat oběd do práce pro sebe a své kolegy, ale máte pouze omezený čas? Naše aplikace je určitě rychlejší varianta než jít do restaurace, objednat jídlo a čekat, než Vám ho uvaří a vydají.

Obr.: Ukázka zobrazení detailu restaurace včetně menu.

V čem jsme jiní?

Na rozdíl od objednání jídla po telefonu, u nás máte kompletní přehled o aktuální nabídce restaurace. A nejenom jedné restaurace, ale všech ve Vašem okolí. Nemusíte tedy nic obvolávat, ale v klidu si vyberete a objednáte. Samozřejmě máte také po ruce všechny podrobné informace o restauracích (například otevírací doby). Navíc v restauraci už si jídlo pouze vyzvednete, nemusíte nic na místě platit – vše je zaplacené dopředu kartou.

Jak to bude fungovat?

První částí je registrace restaurací a zařízení, které budou chtít naší službu ve svém podniku poskytovat. Budu je označovat jako „restaurace“, i když aplikace není samozřejmě určení jen pro restaurace, ale také bistra, rychlá občerstvení a další podniky.

Restaurace budou mít možnost do systému vložit seznam jídel, která budou chtít zákazníkům skrze naší aplikace nabídnout. Nemusí to být všechna jídla z jejich nabídky, ale pouze předem vytipovaná, vhodná pro tento způsob distribuce zákazníkům.

Obr.: Ukázka zobrazení aktuálních objednávek v administraci.

Obr.: Ukázka zobrazení objednávek v objednávkovém systému.

A jak nalákat restaurace k registraci? Začneme tím, že registrace bude ZDARMA. Druhým plusem je, že k ovládání systému nepotřebují žádné další zařízení, kromě těch, která už mají. Bude na to stačit jakékoliv zařízení s přístupem na internet.

Že to zní dobře? Kdo by také nechtěl mít možnost navýšit své tržby a nezaplatit za to nic navíc!

Druhá část se týká samotných zákazníků. Zaregistrovaný zákazník si vybere restauraci ve svém městě a vybere si také jídla, která si bude chtít objednat. Následně provede platbu skrze náš systém a po obdržení potvrzení restaurace si jídlo v klidu bez čekání vyzvedne. Ano, takhle rychle a jednoduše.

Obr.: Ukázka z domovské stránky.

Co už máme hotové?

Máme vytvořenou kompletní frontendovou část, tedy tu, kterou uvidí koncový zákazník.

Nyní pracujeme na backendové části, tedy té, kterou uvidí restaurace.

Na co potřebujeme peníze?

Naším cílem je vybrat dostatek prostředků na dokončení a spuštění aplikace.

První a základní metou jsou tedy prostředky na dokončení aplikace – na to potřebujeme vybrat 50.000,- Kč.

Druhou metou je částka 80.000,- Kč. Pokud se nám podaří dosáhnout na tuto částku, zajistíme dostatek prostředků na veřejnou propagaci naší aplikace.

Co si o tomto projektu myslíte?