Jeden kmen - crowfunding kampaň

Novinky - Jeden kmen

Vstupte do tajuplného světa skřetích válečníků. Pomozte na svět unikátní fantasy VÝSTAVĚ a podpořte tak vznik knihy a hudebního alba.

Ostatní

Odměny rozeslány!

Pozor! Zpráva k rozeslanným odměnám!

Zdravíme všechny startéry,
k dnešnímu dni by měly být  rozeslány a doručenyveškeré slíbené odměny. Pokud máte pocit, že jste měli nějakou odměnu obdržet a nestalo se tak, ozvěte se nám na email: info@jedenkmen.cz Zjistíme, jestli se někde netoulá po poštách.

Ti z vás, kteří jste dlouhodbě v zahraničí a domluvili jsme se předem, máte odměny stále schováné  u nás. Na předání se domluvíme individuálně.

Díky všem a brzy očekávejte poslendích pár slov k projetku Jeden kmen! 

 

 

Kniha je na světě, ale kdy bude u vás doma? Příběh jednoho kmene míří k vám! Obrázek

Vážení přátelé a naši nejvěrnější startéři,

dnešním dnem vychází kniha „Příběh jednoho kmene“, která završuje celý projekt Jeden kmen a také i naše snažení zde na Startovači. Rádi bychom vám co nejsrdečněji poděkovali, protože právě VY jste nám dopomohli k fantastickým výsledkům v podobě výstavy, festivalu, hudebního alba a nakonec i knihy. Nebýt vás, zůstali bychom bezradně sedět na hromadě fotek. To se naštěstí nestalo, a tak i slibovaná kniha je tu.

A kdy knihu budete mít konečně doma? Všichni, kdož mají knihu součástí své odměny, tedy majitelé zakoupených cen s názvy: Šaman – Dushatar, Vypravěč – Shumbatar, Boháč – Pasunar, Možná že jo - možná že ne, Kniha a Kniha+ budou mít první možnost získat svoji odměnu nebo její fyzickou část (náramky, plakáty, etc.) 13. října na Křtu knihy.

Křest knihy se odehraje v sobotu 13. října v Brně v Duck Baru na Kamenné kolonii v podvečerních hodinách. Stánek pro vydávání odměn bude otevřen cca od 18:00 do 21:00. Časy jsou zatím orientační, a tak prosím sledujte událost akce na FB: 

=> KŘEST KNIHY PŘÍBĚH JEDNOHO KMENE <=

V následujícím pracovním týdnu po křtu rozešleme zbylé odměny poštou. Kdybyste měli jakékoliv dotazy ohledně vašich odměn, dodání atd., neváhejte se na nás obrátit na emailu: odmeny@jedenkmen.cz

Přesnější program křtu rozešleme formou další novinky co nejdříve!

Díky,
váš Jeden kmen

Kniha je v tisku!

Prodělali jsme kontrolu nátisků vybraných archů knihy a vše je ve skvělé kondici. Máte se rozhodně na co těšit. A my taky! Příběh Jednoho kmene bude již brzy na světě. Kniha je v tisku! Obrázek