Jeden kmen - obrázek

Jeden kmen

Vstupte do tajuplného světa skřetích válečníků. Pomozte na svět unikátní fantasy VÝSTAVĚ a podpořte tak vznik knihy a hudebního alba.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

"Tehdy, když jsem prchal z Červenobílého města jsem netušil, jaké peripetie mne budou provázet cestou domů. Ani ve snu mne nenapadlo, že se ve vyhnanství setkám s bytostmi tak drsnými, tak ošklivě vyhlížejícími, ale s tak zajímavým způsobem života. Ani v nejdivočejších výplodech fantazie bych si nepředstavil, že se stanu jejich zajatcem a posléze trpěným hostem. Že s nimi procestuji velký kus světa, poznám jejich způsob žití, zvyky a rituály. Nevěřil bych, že se budu účastnit pohřbu velkého šamana a nakonec se mi klan natolik vryje pod kůži, že dobrovolně nasadim svůj život ve veliké válce. Válce, kterou jsem snad jen zázrakem přežil a díky tomu vám teď mohu vyprávět příběh o uruki, o kmeni z dalekého severu."

úryvek ze zápisníku Bajuka Ile Agaj, haradskeho léčitele, dobrodruha a potulného hráče na loutnu

 

SNAGA_vorroz_2016_86.jpg

 

O co vlastně jde

Výstava Jeden kmen vychází z reálií příběhů J.R.R. Tolkiena. Má však vybudovaný vlastní, svébytný, do detailů propracovaný fantasy svět, který vám přiblíží drsný život kmene skřetů. Příběh klanu vám přinášíme prostřednictvím netradiční fotografie a řemeslných výrobků, doplněných atmosferickou hudbou. Provedeme vás jejich táborem, vyrazíte na lov, budete svědky bojového střetnutí, rituálů i celého pohřbu šamana. Pokud vás láká neotřelá fantasy, chcete nahlédnout do života divokého kmene, pak právě pro vás je určena výpravná výstava, hudební album a v neposlední řadě fotografická kniha Jeden Kmen. Výstavu chceme otevřít menším festivalem 23. září na nádvoří hradu Špilberk v Brně.

 

Snaga_lov_17.jpg

 

 

Cíle projektu

I. cíl: Boj na život a na smrt / 66 000,-

Pokud společně zvládneme tento cíl, budeme moci do výstavy umístit 84 kusů fotografií místo původních 60. Současně je budeme moci zvětšit z formátu velikosti B3 na formát B2. Dále se budeme moci díky vaší podpoře vydat do studia nahrát hudbu a vydat ji jako digitální album. Další finance z prvního cíle použijeme pro vydání digitální knihy s příběhy a fotografiemi Jednoho kmene o rozsahu 100 stran.

cil_1_splneno.jpg

 

II. cíl: Nová loviště / 99 000,-

Když se dostaneme přes druhý cíl, budeme moci vybavit výstavu exponáty a doplnit ji hudebním podkresem. U vybraných fotek zvětšíme formát na téměř životní velikost. Hudební album budeme moci vydat fyzicky s pěkným bookletem a přidáme i jednu bonusovou skladbu. Máme také něco navíc! Otevřeme pro vás dvě nové odměny, ve kterých si budete moci naše hudební album koupit. K dostání bude ve standardní variantě a sběratelské edici. Hledejte mezi odměnami po splnění cíle!

cil_2_open.jpg

 

 

III. cíl: Věk lidí skončil / 132 000,-

Dosažení třetího cíle nám pomůže vybavit výstavu projekcí. Přidáme do ní různé interaktivní a dekorační prvky k podtržení celkové atmosféry. Můžete se tak například těšit na pohřební hranici, která bude součástí expozice. Digitální knize budeme moci zvýšit počet stran na 150. Hudební album získá digitální stopu - příběhovou projekci, která vznikla pro živé vystoupení Jednoho kmene a je plná úžasných obrázků Cyrila Gaji a Lenky Horbalové. Díky tomu naši hudbu nejen uslyšíte, ale uvidíte zároveň i příběh, který vypráví!

cil_3.jpg

Další cíle a odměny se odkryjí později...

 

Odměny

Připravili jsme pro vás množství zajímavých předmětů, které můžete získat za podporu projektu Jeden kmen. Od začátku bude v nabídce řada základních odměn, v průběhu kampaně se budou postupně objevovat další. U grafiky plakátových odměn se nachází aktivní odkaz, který vás přesune do plakátové galerie, kde si budete moci vybrat z několika motivů. Speciálním bonusem jsou raritní odměny, unikátní výrobky, které pro vás vlastnoručně vyrobili jednotliví členové Jednoho kmene. Každá z těchto raritních odměn bude vybavena sběratelskou kartou s fotografií výrobce a krátkým příběhem. Tyto speciální výrobky se budou objevovat postupně během celé kampaně a máte se rozhodně na co těšit!

Aktivní raritní odměny

Spec_odmena_IV.jpg

 

Spec_odmena_V.jpg

 


Základní odměny

=uvod=oprava.pnguruk_oprava.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png10.png11.png12.png13.png

14_oprava.png

 

Závěrem

Pokud jste naši kampaň dočetli až sem, děkujeme. Pokud jsme vás zaujali a rozhodli jste se náš projekt podpořit, děkujeme vám ještě víc. Věříme, že společně s vaší pomocí to dotáhneme ke zdárnému cíli a že se tak všichni setkáme na otevření výstavy 23. září 2017 v Brně na Špilberku.

 

zaver.png

 

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Jeden kmen - obrázek
  • projekt od Jeden kmen
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Skřet - Uruk

Za přispění obdržíte náramek s korálkem, který nese znak kmene. Stejný náramek vlastní pouze přímí účastníci pohřbu kmenového šamana. Zároveň bude vaše jméno uvedeno v tiráži výstavy.
- náramek s korálkem
- jméno v tiráži výstavy

Počet odměn není omezen

300 Kč

Slídil - Girmus

Odměnou obdržíte digitální verzi hudebního alba Jeden kmen.

Počet odměn není omezen

300 Kč

Lovec - Vorbatar

Za váš příspěvek získáte plakát velikosti B3 a budete si moci vybrat jeden ze 6 motivů z fotek Jednoho kmene. Vaše jméno bude uvedeno v tiráži výstavy.
- plakát formátu B3
- jméno v tiráži výstavy

Počet odměn není omezen

350 Kč

Tahoun - Hoqatar

Za přispění dostanete volný vstup na festival u příležitosti otevření výstavy, dále náramek s korálkem Jednoho kmene a vaše jméno bude uvedeno v tiráži výstavy.
- vstup na zahajovací festival
- náramek s korálkem
- jméno v tiráži výstavy

Počet dostupných odměn: 74/100

500 Kč

Vypravěč - Shumabatar

Jako odměnu získáte digitální verzi knihy a vaše jméno v ní bude uvedeno s poděkováním.

Počet odměn není omezen

650 Kč

Řvoun - Bukatar

Za přispění obdržíte digitální verzi hudebního alba, kožený náramek ze šperkařské dílny OCH-Art a vaše jméno bude uvedeno v tiráži výstavy.
- digitální hudební album
- jméno v tiráži výstavy
- kožený náramek OCH-Art

Počet dostupných odměn: 33/50

700 Kč

Válečník - Ushatar

Jako poděkování obdržíte kožený náramek ze šperkařské dílny OCH-Art. Vaše jméno bude uvedeno v tiráži výstavy a navíc dostanete vstup na zahajovací festival k příležitosti otevření výstavy.
- vstup na festival k příležitosti otevření výstavy
- jméno v tiráži výstavy
- kožený náramek OCH-Art

Počet dostupných odměn: 25/30

850 Kč

Šaman - Dushatar

Za váš příspevěk od nás dostanete digitální knihu, vstup na zhajovací festival u příležitosti otevření výstavy a náramek ze šperkařské dílny OCH-Art. Vaše jméno bude uvedeno v tiráži výstavy.
- digitální kniha
- kožený náramek OCH-Art
- jméno v tiráži výstavy
- vstup na zahajovací festival

Počet dostupných odměn: 37/50

1 200 Kč

Narthrak Hlína-raz

Raritní odměna:
Ručně plstěná vlněná skřetí čepice.

Náhledová galerie

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno
1 500 Kč

Boháč - Pasunar

Pokud nám přispějete touto velkorysou částkou, můžete se těšit na digitální verzi knihy i hudebního alba, volný vstup na festival u příležitosti otevření výstavy, plakát velikosti B3, kdy si budete moci vybrat jeden ze 6 motivů z fotek Jednoho kmene, náramek ze šperkařské dílny OCH-Art a vaše jméno uvedené v tiráži výstavy.
- digitální album
- digitální kniha
- plakát formátu B3
- kožený náramek OCH-Art
- vstup na zahajovací festival
- jméno v tiráži výstavy

Počet dostupných odměn: 25/30

1 500 Kč

Narthrak Iriz-raz

Raritní odměna:
Velký, ručně vyráběný lapač snů zdobený jantarem.

Náhledová galerie

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno
2 000 Kč

Narthrak Oin-raz

Raritní odměna:
Zdobená skřetí lampa potažená surovou kůží.

Náhledová galerie

Počet dostupných odměn: 1/1

2 500 Kč

Možná že jo, možná že ne...

Odměna pro ty, co rádi riskují. Tato odměna obsahuje vše jako Pasunar - Boháč, ale má drobné vylepšení. V dalších cílech kampaně chceme vydat knihu i hudební album fyzicky. Když si vyberete tuto odměnu a my dosáhneme některého z vytyčených cílů, dostanete místo digitálního alba a knihy jeho fyzickou podobu.
- digitální album / fyzické album
- digitální kniha / fyzická kniha
- plakát formátu B3
- kožený náramek OCH-Art
- vstup na zahajovací festival
- jméno v tiráži výstavy

Počet dostupných odměn: 23/30

3 000 Kč

Dobrý duch - Mir Frum

Budete mít možnost vybrat fotku, pod kterou bude uvedeno vaše jméno s titulkem, že jste dobrým duchem této fotografie a díky vaší podpoře bude fotografie vytištěna pro účely výstavy. Daný motiv pak dostanete také vytištěný a nalepený na PVC desce ve formátu B2. Dále obdržíte volný vstup na zahajovací festival u příležitosti otevření výstavy a náramek OCH-Art.
- vybraná fotka tištěná na PVC ve formátu B2
- náramek OCH-Art.
- dárcovský titulek
- vstup na zahajovací festival

Počet dostupných odměn: 9/10

5 000 Kč

Narthrak Gru-push-raz

Raritní odměna:
Kovaná sekera se zdobeným toporem a koženým pouzdrem.

Náhledová galerie

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno
10 000 Kč

Fotky jako Jeden kmen

Zapůjčíme vám naše vybavení a kostým, doprovodíme vás do studia, kde vám Cyril „Cer“ Gaja udělá sérii fotek ve stylu Jeden kmen. Zpracované fotografie potom dostanete digitálně i jako vyvolané snímky. Jeden vámi vybraný snímek dostanete také jako plakát formátu B3. Vaše jméno bude taktéž součástí tiráže.

(individuální domluva termínu)

Počet dostupných odměn: 2/3

10 000 Kč

Srdce Jednoho kmene

Stříbrný šperk se surovým českým granátem zdobený rytím z Dílny OCH - Art.

Výrobce: Ondřej Chalupa
materiál: stříbro ag 925/1000
kámen: surový český granát (pyrop).
Váha: 18,2 g
České puncovní značky
Náhledová galerie
Web OCH - Art

(individuální domluva předání a zkoušky)

Počet dostupných odměn: 1/1

15 000 Kč

Vládce - Durub

Jste regulérním partnerem projektu. Vaše logo (jméno) se objeví v tiráži výstavy na ŠPILBERKU, na webových stránkách projektu, ve vydaném hudebním albu i knize. Na festivalu, který bude na Špilberku při zahájení výstavy, můžete mít vlastní roll-up s logem a také vám veřejně poděkujeme z podia. Věnujeme vám vlastní FB příspěvek s oficiálním poděkováním na našem profilu. Dále od nás dostanete dva volné vstupy na festival. Navíc pro vás a vaše přátele (cca 10 lidí) uspořádáme komentovanou prohlídku s tvůrci projektu. Termín domluvím individuálně v průběhu trvání výstavy.

Počet dostupných odměn: 5/5